gebe
  1. jupiter

jupiter Forum Okuru

Alin yazisi mi bu :((....

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında jupiter tarafından paylaşıldı.

slm meleklerim :uhu: yine ben ve sorunlarim... soktayimm.. daha yeni esim tlfnla konusuyodu disari cikti ve face ni acik unuttu...
    merak olmali ya baktim...
    gecen gün özel numaradan aramalar geldi ve konusan olmadiydi...üzerinde durmadim... face inde direk msjlara bakayim dedim...bakmaz olaydim :uhu::uhu:
    o kizin arkadasi ile yazismislar hizli okudum tamamini anlamadim ama arayan o kizmis ve benimki aglama sesleri duymus onu soruyor o kiza... diyorki o mutsuz ben biliyorum.. askimiz falan anlatiyor bitmez unutulmaz diyorrr...
    yanimda benimle hic bisey olmamis gibi.. yanima yatip bana sariliyor SIMSIKI hemde uykuda da olsa yapabilirmi bunu??
    yüzüme bakiyor gülümsüyor benimle birlikte oluyor ama onunla ugrasmayada dvm ediyor.....

bu nedir kadermi alin yazisimi ne :cry::cry:

ne yapayim ona nasil bakayim ve dokunayim bilmiyorumm... ve hic bisi olmamis gibi yanimda oturup gelecek icin planlar yapiyoruz...bu insanlikmi ..
    Allahim sana yalvariyorum bi an önce hakkimda hayirlisini nasip eyle ...
    :cry::cry::cry:

geveze bunu beğendi.
  2. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Ne desem bilemedim yane esmen sözün bittiği yer yaa:S:S Çok ama çok zor bi durum Allah'ım sabırlar versin canım benim yaa...

3. *AyLinciK

*AyLinciK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    jüüpiim kıyamam anam nedir bu bizim çektiğimiz kocalardan off off :uhu: lütfen üzülmee değmez inan. herkes sınavdan geçio bi şekilde allah de gerisini düşünme hayatım. bol bol dua et dicem baska bişey diyemiyorum :uhu:

4. papattya

papattya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Jupi ben sana bu adımın düzelmeyeceğini söylemiştim ama. Böyle olacağı çok belliydi hiç dönmemeliydin

5. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Tovbeee yaaaa... Hadi jupi seni gectim guzelimde o cocuk neyin kimin ki ona bunu yapma hakkini buluyo kendinde.. Karisina kizina sahip cikmayi unutup elalemin derdi onumu sarmis ona ne km agliyo kim mutsuz

6. geveze

geveze Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.311
    Ödül Puanları:
    113
    bu ne şimdi erkeklik miyaptığı insanlığa bile sığmazken.bunca yaşattığı sıkıntıdan bi gram bile pişman olmamış mı ki hala sürdürüyor.yazıklar olsunn ben kırk kat elken bu yaşadıklarına bu kadar üzülmüşken.o hala seni üzmeye devam mı ediyo.hayat buı olmamış olmamıştır.olan şeyler var allah a her zaman verdikleri için şükretmeli ne diye hala geçmişi kurcalıyo.gül gibi karısı ve kızı varken kusura bakma jüpitercim ama saymak istiyomm baya bii.o kadar sinirlendimki.biz düzelsin diye dua üstüne dua ediyoz eşine. bi insan anca bu kadar vurdum duıymaz olabilir.sen sabret güçlü ol sakın kendini üzme allah a sığın rabbim büyük aklıma geldikçede dua etçem canım sana.ama rabbim büyükk eminimm seni bu kadar üzmesinin karşılığını vercek eşine.başkasının mutsuzluğunu sorguluyo eşinin mutsuzluğuna çare olcağına

7. melegimsin

melegimsin Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    Canim Allahim sabir versin. . Hic tatli canini uzme derim tilkinin donup dolasacagi yer kurkcu dukkanidir.Bu erkeklerin gozu doymaz istersen dunya guzeli ol gider elin bes kurus edmez karisina kizina bakar.O seni kaybetmeyi goze almissa sende onu kaybetmeyi goze alabilirsin.Guclu ol sakin ol senin bir kizin var onun icin biraz sabir et.Taki apacik hersey meydana ciktigi zamana kadar sabir et..Esin seni sevmedginden eminsen hic korkma cnm bazi erkekler evli bile olsa capkinlik yapar.Unutmaki erkeklern cogu eslerini aldatir.Onun sana donmesi Allahima dua et Belki bir akil fikir verir :)

8. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    Rabbim esini islah eylesin, insallah en kisa zamanda hayirlisiyla tek sana ait olur
    Amin

9. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63

]Canim valla agzim acik okudum sen resmen kabullenmissin ERKEKTIR YAPAR kelimessini:) Bence evliyse eger bir insan erkek kadin farketmez hakki yok bunu yapmaya capkinsa bi zahmet evlenmesin demi???? bazi hayvanlar bile esini aldatmiyo hatta bazilari esi olunce intihar ediyomus:( bi hayvan kadar olamayan insan icinde beklemeye aci cekmeye degmez ki

geveze, papattya, ahueda ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  10. jupiter

jupiter Forum Okuru

ben hala kendime gelmis degilim .. ben bile söyleyecek söz bulamiyorum..

11. jupiter

jupiter Forum Okuru

degmez tabi biliyorum bana söyledigi sözler hala kulagimda cinlarken ben bisey olmamis gibi ona eslik ediyorum her istedigini yapiyorum....
    Allah razi olsun ne diyim rabbim görsün herseyi :cry:

12. jupiter

jupiter Forum Okuru

valla ne diyim bilemiyorum.. kendimde degilim inanin hala ona bisi demis degilim bisi olmamis gibi davraniyorum.. o bana gülüyor konusuyoruz.. bense icime icime agliyorum :cry:cry:

13. jupiter

jupiter Forum Okuru

hepinize cok ama cok tsk ederim rabbim sizlere bunu yasatmasin insallahhh..

dualariniza ve iyi dileklerinize tsk ediyorum Allah hepinizden razi olsun... bakalim önümüzdeki günler neyi gösterecek...

:cry::cry:

geveze bunu beğendi.
  14. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

jubıtercım allah sana öle bı sabır vermıs kı farkındamısın bılmıyorum ben olsam buyuk konusmayım ama jubıcım dırek yuzune karsı herseyı derdım sen hala bole bole yapıyosun dıye aferın yıne ıyı yapıyosun cok dogru yapıyosun ama emın ol esın hakıkatı ogrenıp sana donucek merak etme ben ınanıyorum bıde anlamadıgfım bı yer var yahu bu kadın nısanlı degılmıydı nasıl evlı oldugu halde hatta bı kızı oldu halde bu adamı arayo ne ınsanlar var yaa merak etme yuvasını yıkanın yuvası olmazmıs derler elbet oda cezasını cekıcek allah sana sabır versın cnm kendını uzme merak etme hersey yoluna gırıcek ona bı heyecanmıs gıbı gelıyo bana gore heyecanlar kısa surelı olur cnm sen ıcını ferah tut aeo

15. melegimsin

melegimsin Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    Lalem istersen yazdiklarimi bidaha oku ben erkektir yapar demedim .:)erkeklerin cogu eslerini aldatir .ben bunu kabul et demedim.Ama bir yuvayi yikmakda oyle dedigin gibi kolay degil.Allah kimsenin basina vermesin..Cok kadinin basinda ,erkegim diyen herkes aldatmaya meyilidir,Ve kimse buyuk konusmasin insanin basina gelince oyle hemen yuva yikilmiyor.Jupiter kolaysa bitirsin bakalim bu evliligi .hele hele bir cocugun olsa bile bitirmek daha zordur.Cogu kadin kocasinin kendini aldatigini bile bile hala ayni cati altinda yasiyolar.neden dersen maddi veya manevi imkansizliklardan dolayi.Cocuklarim biraz buyusun bosanairim diyolar cocuklar buyudugu zamanda erkegin akli basina geliyo yani butun fedakarligi cileyi uzuntuyu kadin cekiyo .Jupitercm eger senin maddi ve manevi gucun varsa kocandan nefret ediyorsan bitirmen en guzeli .Bu eziyeti uzuntuyu cekmene goz yumazsin.Seni kaybeden uzulsun sen degil

Alin yazisi mi bu :((.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu UyARıLaRı DİkkATe ALıN..

Bu UyARıLaRı DİkkATe ALıN..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bu kadın sevilmez mi

Bu kadın sevilmez mi

ünlü oyuncu Leman Sam'ında kızı olan Şevval Sam'a aşk sorularsa güzel oyuncu neler söyler......... SEVMEYİ, SEVİLMEYE TERCİH EDİYOR! AŞKA BAKIŞINI ANLATAN ŞEVVAL SAM, AŞKTA VARDIĞI OLGUNLUĞU PAYLAŞTI. Türkmax kanalında Serra Yılmaz'ın yemek programının konuğu şarkıcı ve oyuncu Şevval Sam idi. Aşka dair bakışını izleyenlerle paylaşan Sam, 'Ben sevmenin sevilmekten daha büyük bir ihtiyaç...
  3. ayağınızın altı sert mi?

ayağınızın altı sert mi?

ayağımızın haritası Ayaklarınızla ilgileniyor musunuz? Genelde sertleşip rahatsız olunca mı bakıyorsunuz...Ne olursa olsun bu tavsiyeşere dikkat edin derim:ehi: Ayaklar yaz aylarında açık ayakkabılar nedeniyle oluşan dış saldırılara karşı kendilerini oluşturdukları koruma taba­kasıyla korur. Kış aylarında çorap ve kapalı ayakkabılar sa­yesinde bu tabaka yok olur....
  4. Bu maddeleri dikkate alın!!

Bu maddeleri dikkate alın!!

Bu maddeleri ister kağıda ister aklınızın bir köşesine yazın.:) 1- Aklını kullan. 2- İyice tanımadan hiçbir insana bağlanma. 3- Bitmemiş ilişkilerin üzerine ilişki kurma. Acı çeken sen olursun. 4- İyice soruşturup diğer insanların da haklı olabileceğini düşün. 5- Seni takmayanı sen hiç takma, konuşmayanla asla konuşma. 6- Güvenmediğin biriyle asla çıkma. 7- Yalanını...
  5. hamile miyim? Bu nedir?

hamile miyim? Bu nedir?

Nişanlımla korunmasız ilişkiye girdik. Her ihtimale karşı 2 saat sonra ella hapı kullandım. Ovulasyon günüme denk geldi ayın 7si yani.. Ertesi gün tekrar 1 defa kısa süreli korunmasız ilişkiye girdik ama boşalma olmadı. Adet günümde siyaha yakın az bir kanamam oldu ve devam etmedi. Bu neden kaynaklanıyor bilgilendirebilir misiniz?

Sayfayı Paylaş