gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

alınan en farklı sonuç:

Konu, 'Guinnes Rekorları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bayanlar futbol maçında alınan en farklı sonuç: Willenhall Town Ladies ile Burton Brewers 4 Mart 2001’de karşılaşmışlar ve Willenhall Town’ın skorer bayanları maçı 57-0 kazanmış! (Yaklaşık bir buçuk dakikada bir gol! Pes!)

2. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

alınan en farklı sonuç: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. farklı yaklaşımlar, farklı sonuçlar..

farklı yaklaşımlar, farklı sonuçlar..

Dr. Ruskin, Amerikan tıp birliği dergisinde yayımlanan aşağıdaki yazısında, komik bir yanlış anlamanın kişide nasıl tümü ile farklı bir yaklaşım duygusu oluşturabileceğini anlatmaktadır. Dr. Paul Ruskin, öğrencilerine yaşlanmanın pisikolojik belirtilerini öğretirken onlara şu olayı okudu: "Hasta ne konuşuyor,ne de söylenenleri anlayabiliyor.Bazen saatlerce anlaşılamayan şeyler...
  2. araba hırsızlarına alınan en son tedbirler!!!

araba hırsızlarına alınan en son tedbirler!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. 2. Enler Yarışması Sonucu

2. Enler Yarışması Sonucu

1. En Sportif Üye: Kar Tanesi=10 :first: jellibon=2 şeker candy,La Reina,fırtına,tuqqce M.C=1 2.En Gizemli üye: Nemesis=4 :first: Mawi=4 rüyam=4 çitos,elmalı kurabiye,zaga,La reina=1 3.En İyi Türkçe Kullanan Üye: nemesis=13 :first: pasika=3 fırtına=2 rüyam.ayışık=1 4.En Çok Soru Soran Üye: fırtına=9 :first: *meçhul*=4 Hayal,AYTAŞI,*şiker*Zilan=1 5.En Çok Konuşan Üye:...
  4. herkese farklı sonuç...hadi kahkaya (=

herkese farklı sonuç...hadi kahkaya (=

İlginç bir testle karşınızdayım.Aşağıda gerekli yerleri doldurup hep birlikte gülüp eğleneceğiz Önce doğduğunuz AYI arayın, sonra GÜNÜ ve enson olarak da İSMİNİZİN İLK HARFİNİ bulun Karşısında bulunan cümleyi buraya yazın . (ama sırayla yazın) Hep birlikte gülelim..:D Ocak--- Ben İngilizce öğretmenimle Şubat---Ben bir kaç kızla/erkekle Mart---Ben matematik ögretmenimle Nisan---En iyi...
  5. Sitemizin Enleri Yarışmasının Sonuçları

Sitemizin Enleri Yarışmasının Sonuçları

:olmaz:evet melekler geçtiğimiz günlerde sitemizin enleri yarışmasın 1. olan arkadaşlaarımızı açıklama zamanı gelmedi mi sizce de :eller: :olmaz::horn: En Sevilen Melek . 13 oy ile Tabikisi Cemoş :first: En popüler Melek 9 oy ile Cemoşşş :first: ve 5 oy ile Asimelek ( ben ben ben ):second: En çok Konuşan Melek : 11 oy ile tabikisi de cemoş :first:hahaha En Sakin Melek 4 oy ile Herkesi...

Sayfayı Paylaş