gebe
  1. sdda1234

sdda1234 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

alkol ve dogum kontrol hapı

Konu, 'Gebelik' kısmında sdda1234 tarafından paylaşıldı.

kizlar alkol alan var mi dogum kontrol hapı kullanrken.herkes başka bisey soyluo son arastirmalarm bi etkisi olmaz yonunde ama bilgisi olan varsa paylasabilir mi

alkol ve dogum kontrol hapı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dogum kontrol hapı  soruları ve cevapları

dogum kontrol hapı soruları ve cevapları

evet meleklerim cogumuz dogum kontrol hapı kullanırız gerek adet düzenleyici için gerek gebe kalmayalım diye işte dogum kontrol hapının dogru bilinen yanlışları.... Doğum kontrol hapları kısır bırakır. YANLIŞ: Doğum kontrol hapı kullanmış olmak gebe kalma şansını azaltmaz. Hap bırakıldıktan hemen sonra gebe kalınabilir. Doğum kontrol hapları kanser yapar. YANLIŞ: Doğum kontrol...
  2. dogum kontrol hapini biraktiktan sonra ne zaman hamile kaldiniz

dogum kontrol hapini biraktiktan sonra ne zaman hamile kaldiniz

merhaba melekler 4.5 sene hap kullandim hapi birakali 6 ay oldu ama hala bisey yok belkide var bu ay bi garipti adet olmadim ama 12 gun cok az leke geldi bi bilen varmi
  3. Doğum Kontrol Hapları Hakkında Merak Ettiğiniz Sorular ve Cevapları

Doğum Kontrol Hapları Hakkında Merak Ettiğiniz Sorular ve Cevapları

doğum kontrol hapları, doğum kontrol hapı hakkında, doğum kontrol hapları kısırlık yapar mı Sevgili melekler, aile planlamasında en çok kullanılan yöntemlerinden birisi doğum kontrol haplarıdır. Kullanıldığında kısa ya da uzun vadede kısırlık yaptığı konusunda korkulara sebep olan doğum kontrol hapları hakkında aklınıza takılan her türlü soru ve cevaplarını sizler için derledik. Marmara...
  4. Doğum Kontrol Hapları Meme Kanserine Yol açarmı?

Doğum Kontrol Hapları Meme Kanserine Yol açarmı?

Doğum kontrol hapı; kadınların gerek tedavi amaçlı, gerek korunma amaçlı sık kullandığı ilaçlardır. Bu ilaçlar hakkında, kansere yol açtığı söylenmektedir. Doğrusu ise; bu ilaçlar rahim kanserini engeller ancak, meme kanseri açısından aynı durum söz konusu değildir. Meme kanseri riskiniz nedir? Sizin için en uygun olan meme kanseri tedavisi hangisidir? Terlemeyi önleyiciler ile meme kanseri...
  5. KADIN DOGUM KONTROL YÖNTEMLERİ

KADIN DOGUM KONTROL YÖNTEMLERİ

ACİL YARDIM ARKADAŞLAR KORUNMA YÖNTEMLERİ İSTİYORUM SPIRALDEN KORKUYORUM :(

Sayfayı Paylaş