ALLAH ' ım beni AFFEDER Mİ ?

ayLiin

Banned
ALLAH ' ım beni AFFEDER Mİ ?
öYLe bir günaha girdim ki , bilmiyorum ALLAH beni birgün affeder mi ...
ne yapmam gerek bu vicdan azabından kurtulmam icin ?

içim nasıl rahatlıyacak ,
nasıl huzur bulucam hayatımın sonuna kadar ?

zaman geri alınsa , hıc bır sey yasanmamıs olsa ...

siz soyleyın ALLAH affedermi herkesi , tövbe edenleri , BENİ ???

aylin ne yaptın bilmiyorum ama rabbim kapısına gelenleri boş çevirmez yeterkii içten onun bağışlayıcılığına sığınarak gözyaşlarıyla töbe edersen geri çevirmez inşallah.ben tv de hocadan duymuştum rabbim benim günahım ne kadar büyük olursa olsun,senin affediliciliğinin yanında küçük kalır diye dua edin diyodu.düşünn biz bile bişey oldumu nasıl dayanamayıp karşımızdakini afediyoz.o ki merhametlilerin en merhametlisi biz onun kullarıyız sen yeterki içten dua et töbe et.bütün kalbinle af dile rabbim affetsin canım

allah günahları affeder ama bidaha yapmamak sartıyla tevbe edip yapmak daha da günah allahtan öle bi af dile ki seni affetsin son nefese kadar allahımın tevbe kapıları acıktır inancın ne kdar yüksek olur o kdr karşılığını alırsın allah hepimizi affetssin inş.

Canim Allah kimi affeder bunu kimse bilemez ..Sen Allaha sigin tovbe et affedmesi icin ..Yuce Yaradanimiz cok bagislayici cok merhametlidir.Allahim tum cumle kullarinin gunahlarini afedsin...Rabbime layik kul ,Peygamberimize layik bir ummet olmayi herkese nasip edsin...(Amin)

kızlarrr ben *Aylin giriş yapamıoom nolur yardımm edinn adminleriiiiiiimmmmmmmmmmmmmm

Canım ne olduğunu bilmiyorum ama Şunu sakın unutma Yüce Allah'ım bağışlayıcıdır.. Affedicidir. Onun öyle bir merhameti vardır ki şaşarız...
Sen tövbeni et tekrarını yapma Allah'ım ferahlatır içini.... ;);)

aylin neden giriş yapamıyorsun sebebini yaz ve şifreni 5 defa yanlış girisen bloke olursun uzun süre siteye giremezsin burdan yaz nedenini

merhaba arkadaşım Allah şüphesizki affedendir. Sakın yanlış düşüncelere kapılma... Güzelce namazını kıl duanı et, Allahu teala'ya durumunu izah et ve ne kadar pişmanlık duyduğunu anlat oki herşeyi duyan gören işitendir o hiçbir kulunu zorda bırakmaz...

Geri