gebe
  1. ayLiin

ayLiin Banned

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

ALLAH ' ım beni AFFEDER Mİ ?

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında ayLiin tarafından paylaşıldı.

öYLe bir günaha girdim ki , bilmiyorum ALLAH beni birgün affeder mi ... ne yapmam gerek bu vicdan azabından kurtulmam icin ?
    içim nasıl rahatlıyacak ,
    nasıl huzur bulucam hayatımın sonuna kadar ?

zaman geri alınsa , hıc bır sey yasanmamıs olsa ...

siz soyleyın ALLAH affedermi herkesi , tövbe edenleri , BENİ ???

CeMoŞ, EnCey ve melegimsin bunu beğendi.
  2. geveze

geveze Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.311
    Ödül Puanları:
    113
    aylin ne yaptın bilmiyorum ama rabbim kapısına gelenleri boş çevirmez yeterkii içten onun bağışlayıcılığına sığınarak gözyaşlarıyla töbe edersen geri çevirmez inşallah.ben tv de hocadan duymuştum rabbim benim günahım ne kadar büyük olursa olsun,senin affediliciliğinin yanında küçük kalır diye dua edin diyodu.düşünn biz bile bişey oldumu nasıl dayanamayıp karşımızdakini afediyoz.o ki merhametlilerin en merhametlisi biz onun kullarıyız sen yeterki içten dua et töbe et.bütün kalbinle af dile rabbim affetsin canım

melegimsin ve ayLiin bunu beğendi.
  3. *AyLinciK

*AyLinciK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    allah günahları affeder ama bidaha yapmamak sartıyla tevbe edip yapmak daha da günah allahtan öle bi af dile ki seni affetsin son nefese kadar allahımın tevbe kapıları acıktır inancın ne kdar yüksek olur o kdr karşılığını alırsın allah hepimizi affetssin inş.

melegimsin ve ayLiin bunu beğendi.
  4. ayLiin

ayLiin Banned

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    cok tesekkür ederim yorumlarınıza , son nefesime kadar yalvarıcam ALLAH a beni affetmesi icin ...

melegimsin ve geveze bunu beğendi.
  5. melegimsin

melegimsin Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    Canim Allah kimi affeder bunu kimse bilemez ..Sen Allaha sigin tovbe et affedmesi icin ..Yuce Yaradanimiz cok bagislayici cok merhametlidir.Allahim tum cumle kullarinin gunahlarini afedsin...Rabbime layik kul ,Peygamberimize layik bir ummet olmayi herkese nasip edsin...(Amin)

geveze bunu beğendi.
  6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kızlarrr ben *Aylin giriş yapamıoom nolur yardımm edinn adminleriiiiiiimmmmmmmmmmmmmm

7. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Canım ne olduğunu bilmiyorum ama Şunu sakın unutma Yüce Allah'ım bağışlayıcıdır.. Affedicidir. Onun öyle bir merhameti vardır ki şaşarız... Sen tövbeni et tekrarını yapma Allah'ım ferahlatır içini.... ;);)

8. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    aylin neden giriş yapamıyorsun sebebini yaz ve şifreni 5 defa yanlış girisen bloke olursun uzun süre siteye giremezsin burdan yaz nedenini

9. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
  10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba arkadaşım Allah şüphesizki affedendir. Sakın yanlış düşüncelere kapılma... Güzelce namazını kıl duanı et, Allahu teala'ya durumunu izah et ve ne kadar pişmanlık duyduğunu anlat oki herşeyi duyan gören işitendir o hiçbir kulunu zorda bırakmaz...

ALLAH ' ım beni AFFEDER Mİ ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rafet El Roman - Beni Affeder Misin?

Rafet El Roman - Beni Affeder Misin?

Beni affeder misin? Bakar misin yüzüme Güvenir misin yeniden Sevisir miyiz eskisi gibi Ben sensiz neylerim Bu ömrü neyleyim Kalbim aglar yanar Hem mahçup hem kanar Gönül bu elbet Yandigi yere kadar Herseyin bedeli var Ihanetin en agir Sevgiyse elbet Gittigi yere kadar Herseyin bir sonu var Sevgilim beni affet Söyle yar beni unuttun mu? Kopardin mi yüreginden Sildin mi anilari Gömdün mü...
  2. ***sensin allah 'ım***

***sensin allah 'ım***

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Allah`ım Allah`ım İlahisi

Allah`ım Allah`ım İlahisi

allahım allahım ilahisi ilahisi güzel sözleri güzel sözleri Allah`ım Allah`ım İstemem denizleri istemem nehirleri İstemem altınları istemem incileri Beni sana dönder bana dinimi ver Bana Muhammedi göster cennetini ver O bana yeter O bana yeter Allah`ım Allah`ım Allah`ım Allah`ım İstemem okyunusu istemem deryaları İstemem malı mülkü istemem dünyaları Bana ilmin ver bana iman ver Bana Muhammedi...
  4. ...Toprak olmak istiyorum Allah ım...

...Toprak olmak istiyorum Allah ım...

Gül bitirmek için toprak olmalı, insan yetiştirmek için yine toprak olmalı; cennete ehil olmak için yine toprak olmalı.Toprak olmak istiyorum Allahım!.. İnsanlar beni gördükleri zaman topraktan gelip yine toprağa gideceklerini hatırlasınlar.., Her gidişin Sana olduğunu bilsinler…. Güller bitsin üzerimde ve yükselsinler göğe doğru. Bülbüller, varlığıma şükrederek şakısınlar seher...

Sayfayı Paylaş