gebe
  1. gülgüzeli

gülgüzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Allah sizi ansın istermisiniz?

Konu, 'İslam ve İnsan' kısmında gülgüzeli tarafından paylaşıldı.

Öyleyse beni anın ki ben de rahmetim ve bağışlamamla sizi anayım. Bana şükredin ve bana nankörlük etmeyin. ( bakara 152)

Sabit Bennani ALLAH'in (C.C) rahmeti ona olsun
    dedi ki:
    Ben, Rabbimin beni ne zaman andığını bilirim!

Yanindakiler onun bu sözünden ürperdiler ve :

Nasıl bilirsin bunu?
    diye sordular.

Bennani dedi ki :
    Ben O nu andım mi, O beni anar!

2. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Allah sizi ansın istermisiniz?
    paylaşım için teşekkürler canım ..

3. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Allah sizi ansın istermisiniz?

emeğine sağlık

Allah sizi ansın istermisiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Allah Herşeyi, Her An Kontrolünde Tutandır

Allah Herşeyi, Her An Kontrolünde Tutandır

Allah Herşeyi, Her An Kontrolünde Tutandır İnsanların büyük bir kısmı da, Allah'ın varlığına inansalar bile, Allah'ın "herşeyi yaratıp bıraktığı" (Allah'ı tenzih ederiz) sonra bu düzenin kendi kendine devam ettiği şeklinde çok yanlış bir inanca sahiptirler. Oysa evrenin her noktasında her an meydana gelen tüm olaylar Allah'ın izniyle, O'nun bilgisinde ve kontrolünde...
  2. Allah Bİlİr Sİz Bİlmezsİnİz

Allah Bİlİr Sİz Bİlmezsİnİz

allah bilir siz bilmezsiniz Allah'u Teala Neden Hz. Adem Ve Havva'nin Çocuklarinin Bİrbİrlerİ İle Evlenmesİne- Bİr KerelİĞİne Bİle Olsa- İzİn VermİŞtİr...? Allah ( C.c.) İstese İdİ Bİrden Fazla Adem Ve Havva Yaratamaz Mi İdİ ?yerlerİ Ve GÖklerİ Yoktan Var Edİp Onlari En Son Teknolojİ Harİkasi Olarak Yaratan Allah (c.c.) - MÜracaact Allah'in VarliĞinin İspati Dosyasi -elbette İstese İdİ İkİ...
  3. Dua zincirine bir halkada siz olmak istermisiniz...

Dua zincirine bir halkada siz olmak istermisiniz...

uzun ömür için okunacak dualar uzun ömürlü olmak için dua “Dua ve niyazınız olmasa Rabbim size niye değer versin…” (Furkan 25/77) “…Bana dua ettiği vakit dua edenin dileğine karşılık veririm…” (Bakara 2/186) Peygamber Efendimiz sallallahu aleyhi ve sellem:“Kişinin kardeşi için arkasından yaptığı dua geri çevrilmez. Bir kişi arkadaşının arkasından...
  4. ''Allah Utandırmasın'' Deyimi Ne Anlatır?

''Allah Utandırmasın'' Deyimi Ne Anlatır?

Allah utandırmasın, deyimi, anlamı, ne demektir, açıklaması, ile ilgili bilgiler burada melekler Hepimizin ağzında yer etmiştir ''Allah utandırmasın'' deyimi melekler :) Zengin Türkçemizin armağanı deyimlerinizden biri olan ''Allah utandırmasın'' deyimi yeni bir işe başlarken bir nevi dua etme,şans dileme cümlesidir.Bu deyimle, yeni işe başlayana işinde başarılı olması, istediği sonuca...
  5. erkeğin sizi sevdiğini nasıl anlarsınız

erkeğin sizi sevdiğini nasıl anlarsınız

bizim okulda bir erkek var 2 yıldır sürekli bana bakarken yakalıyorum uzun uzun hemde ben bakınca kafasınıda çevirmiyor ne yapmaya çalışıyor ?

Sayfayı Paylaş