gebe
  1. bebeğim benim

bebeğim benim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Allahima sükürler olsun hamileyimmmmmm

Konu, 'Gebelik' kısmında bebeğim benim tarafından paylaşıldı.

arkadaslar hamileyim sevincimi ilk sizlerle paylasmak istedim,bes dakika önce test yaptim ikinci cizgi baya belirgin cikti adetim bir hafta gecti öyle yaptim.Allahima sükürler olsun

sea34, hurish, musab ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. TUNAA

TUNAA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.068
    Ödül Puanları:
    113
    hadi Allah tamamına erdirsin, tebrikler...

3. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    allah tamamına erdirsin cnm

4. seray_67

seray_67 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Allah analı babalı büyütsün inşallah hayırlı bir evlat olur :)

5. jupiter

jupiter Forum Okuru

rabbim sag salim kucagina almayida nasip etsin canim...insallah en kisa zamanda isteyen herkesin yüzü senin gibi güler..rabbim kimsenin kucagini bos koymasin..cok güzel bisey her kadin tadar insallah...ve rabbim hepimizin gönlündeki neyse onu bizlere nasip eder...

6. bebeğim benim

bebeğim benim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    cok sagolun arkadaslar hala inanamiyorum,allah herkese tattirsin bu duyguyu insallah

sea34 bunu beğendi.
  7. hurish

hurish Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    558
    Ödül Puanları:
    93
    Rabbim kucagina almayi da nasip etsin ins hayirli olsun :)

8. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
Allahima sükürler olsun hamileyimmmmmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Allah Razı Olsun Ne Demektir?

Allah Razı Olsun Ne Demektir?

Allah Razi Olsun Nedemektir? llahu teala, senin ahlakini, islerini islah edip, seni razi oldugu (begendigi) hale getirsin, manasinda dua. Selam, Nedir? İki musluman karsilasinca veya ayrilirken birinin digerine; Esselamu aleykum veya Selamun aleykum yani dunyada ve ahirette selamette ol, sihhat ve afiyet sizin uzerinize olsun demesi, digerinin de; Ve Aleykum selam yani Bana ettigin bu gu zel...
  2. müslümanlığınmeyvesi sükürdür

müslümanlığınmeyvesi sükürdür

Yaratiklarin bütününü bir agaca benzetirsek, bu agacin meyvesi insandir. Insanin meyvesi Müslüman'dir. Müslüman'in meyvesi, $ükürdür. Birisi bizim icin gitse, bir kilo meyve alip getirse ne kadar cok seviniriz. Mutlulugumuzu ve memnuniyetimizi o $ahsa belli etsek, Ne kadar iyi dü$ünmü$sün, beni sevindirdin desek adam dü$ünür, Arkada$imin ho$una gitti. Yine alayim da, yine memnun olsun...
  3. kola kesfedenden ALLAH razı olsun

kola kesfedenden ALLAH razı olsun

kim kesfettiyse herhalde cennete girer sadece benim duamla.acayip derecede kola tüketiyorum doktora bile gittim bırakmak icin ama olmuyor:(günde tek basıma 2.5 litre içiyorum kanım asitlenmiş ama olsun kola beni mutlu ediyor.kim kesfettiyse kola die bir icecegi bize kazandırdııysa ALLAH razı olsun mekanı cennet olsun inşallahhhhhh:D
  4. " Allah Razı Olsun " Duası..

" Allah Razı Olsun " Duası..

Dilimize yerleşmiş bazı deyimler var. İçlerinde Allah (celle celalühu) ismini içeren... Öyle bir hale gelmiş ki artık, imandan nasibi olmayan biri bile farkında olmadan bu deyimleri kullanıyor söz arasında... Örneğin şaşırdığımız zaman "Allah Allah....." diyoruz gözlerimizi açarak. Beklenmedik bir şeyle karşılaştığımızda "Hayırdır inşallah" sözleri dökülüyor dilimizden......
  5. Allah yardımcıları olsun

Allah yardımcıları olsun

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş