gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

alternatif kıyamet senaryoları var mı :D

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Biliyorsunuz bugün için maya takvimi kıyamet günü ya, başka kıyamet senaryoları da ileri sürülmüş mü ve bunlar neler, kimler ileri sürmüş ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Her dönemde kıyamet senaryoları hep insanlıkla başbaşa olmuştur.İşte 21 Aralık önce ve sonrası için bahsedilen kıyamet senaryoları:
    Amerikalı astrolog Jeane Dixon, İsa'nın 2020'de geri gelerek kötülüğe karşı savaş açacağını ve bu savaşın 2037'de sona ereceğini, daha sonra da dünyanın yok olacağını ileri sürdü. Dixon, daha önce kıyametin 4 Şubat 1962'de kopacağını iddia etmişti.

Yahudilerin kutsal kabul ettiği Talmud kitabına göre ise Mesih, Adem'in yaradılışından 6 bin yıl sonra gelecek ve sonraki bin yıl içinde dünya yok olacak. Talmud'a göre Dünya'nın mahvı, 2240'ta başlayacak ve 3240'ta bitecek.

31 Ocak 1990'da Mısır'da doğan, 1974'te Kur'an-ı Kerim'de 19 Mucizesi olarak bilinen ve İslam dünyasında tartışmalara yola açan "matematiksel sistemi"ni ortaya koyan Mısırlı biyokimyacı Reşad Halife, Dünya'nın sonunun 2280 yılında geleceğini hesapladı.

Bazı bilim adamları göre ise Büyük Patlama'dan 5 milyar yıl sonra Güneş kırmızı bir deve dönüşerek Dünya'yı yok edecek. 2003 yılında "Büyük Son" teorisini ileri süren bilim adamları ise sürekli genişleyen evrenin yaklaşık 22 milyar yıl sonra tamamen yok olacağını ileri sürüyor.

alternatif kıyamet senaryoları var mı :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ağLadın mı sorusuna aLternatif cevapLar..(:

ağLadın mı sorusuna aLternatif cevapLar..(:

ağladın mı sen? + yok sen bu soruyu sor diye gözüme parmağımı soktum - ağladın mı sen? - yok, dikkat çekmeye çalışıyorum. -?! +evet -ağladın mı sen? ahöö abi replikler karıştı yaa. - ağladın mı sen? * evet.göze iyi geliyormuş. - ağladın mı sen? + aslında hayır. ağlarsam yüzümün alacağı hale bakıyordum. - ağladın mı sen ? + evet ağladım, zamanında çok ağladım. ama artık o acı günler...
  2. a b c d k e vitaminleri hangi besinlerde bulunur kızlar bilginiz var mı

a b c d k e vitaminleri hangi besinlerde bulunur kızlar bilginiz var mı

Kızlar bir araştırma yapıyorum da acaba a, b c, d, k ve e vitamınlarini içinde barındıran besinler hangileri bana liste halinde verebilir misiniz lütfen.
  3. Kıyamet kapıda mı?

Kıyamet kapıda mı?

bu konu;kıyamet ne zaman kopucak,kıyametin alametleri hakkında bilgiler vermektedir Son dönemlerde kıyamet senaryoları üretilir oldu.Dünyaya çarpan gök taşları,insanların uzayda yaşam alanı arayışı filmlere bile konu ediliyor.Yaşadığımız dönemde hiç bu kadar kıyametten bahsetmemiş,kıyametin bu kadar yakın olduğunu hissetmemiştik.Peki kıyametten bu kadar çok konuşulurken,hangi kıyamet...
  4. kıyamet

kıyamet

21 aralıkta maya takvimine göre kıyamet olacakmııııı
  5. Bakın Kıyamet Saat Kaçta Kopacakmış :D

Bakın Kıyamet Saat Kaçta Kopacakmış :D

Bu konu; kıyamet saat kaçta kopacak haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler :D:D Hani yarın 21 Aralık ya, hani dünyada iki köy hariç her yer yerle bir olacak ya :D:D Eee bunun bir de saati olmalı öyle değil mi ? İşte muhteşem maya kehanetleri gereğince kıyametin kopacağı saat. Ayağınızı denk alın, bizden söylemesi :D:D Son günlerde gittikçe yükselen Kıyamet...

Sayfayı Paylaş