gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Altın bileklik buldum napcam ya yardım edinnn

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Geçen apartmanın kaldırımında bi bilelik buldum oda altın çıktı apartmanda herkeze sordum kimsenin değilmiş napcam ben bunu yaa şimdi bende duruyo kaldırımdan onlarca insan geçiyodur her geçene künye kaybeden varmı diyim nediyim meleklerim yardım edin ...!

2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    apartmanın yöneticisi varsa ona söyle tabi güvenilir biriyse:)yada bi camiiye falan bırak.ben öyle yapıyorum

3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Apartmandan birisinin değil ama camiye bırakmak iyi fikir..

4. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm hiç soran olmamışmı kaybeden mutlaka gelip bakmıştır bencede yöneticiye söyle inşallah sahibine ulaşır :kiss:

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bence kimseye verme. Ya git sat ve parasıyla yiyecek al ve etrafında yoksul bildiğin birilerine dağıt o yiyecekleri. Yada yine etrafında gerçekten gariban olduğuna inandığın bir ailenin kış boyunca ısınması için odun vb. şeyler al. Yapacaksan, kendin yap ve mutlaka yoksullara yap. Ama bir kaç gün bekle, belkide künyenin sahibi çıkar gelir. Ve ayrıca herkese künye kaybettiniz mi diye de sorma. Malum devir kötü, haram yemeyi seven biri, ben kaybettim der elinden alır. Sorsanda künye kaybettin mi de, evet diyince karşındaki, nasıl bir künye tarif et diye sor, emin olmasan asla verme.

6. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Bencede en iysi öyle yapayım en hayırlısıda bu olur teşkürler meleklerim..

7. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Canim ya kimsenin degilse ki,buyuk ihtimalle de sahibi yok gibi duruyor,harama girmemesi icin bir fakire yardim et onunla.

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bence bir camiye ver sevap olur satarlar camiye bişeyler alınır..sahibini bulamicaksın gibi

9. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    ***** iyilik meleğim benimm bence rüyamın dediği gibi yap canım benim...

10. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekürler meleklerim saolun fikirleriniz için en doğru fikirler..

11. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Bizim mahalleye gelen bir havlucu vardı yani adını kimse bilmez lakabı havlucu çeyizlik örtüler havlu yorgan falan satar arabasında mahallenin kadınları alır bütçelerine göre haftada falan ne olursa verirler para olarak adama neyse bizim havlucudan aylardır tık yok her hafta düzenli olarak gelen bir adamdı ve kimsede ne adresi nede telefonu var çünkü tek tek herkese sordum ve insanların rahatlığı karşısında gerçekten çok şaşırdım çünkü sorduğum kişiler adama borcu olan kişiler...
    Oysa ben günlerdir çok huzursuzum çok küçük bir miktar benim borcum kalmıştı kızkardeşime sordum o bu tür konularda daha bilgilidir.Bana abla eğer gelmezse onun adına hayır yaparak dağıtmamı söyledi çünkü aklıma kötü şeyler geliyor adam çok mülayim ve senelerdir gününü aksatmadan gelen genç ve iyi bir kişiydi..Kardeşimin söylediği bana mantıklı geldi.Sanada aynısını söylicem canım baktın sahibi çıkmadı ve huzursuzsun onu satarak ihtiyacı olanlara yardım etmelisin bu seni rahatlatacaktırSonuçta senin kursağına girmeyecek ve yardıma ihtiyacı olanlara karşıda hayır yapmış olacaksın merak etme Allah içini biliyor o yüzden müstehir olabilirsin:)

12. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Öyle yapıcam zaten tşk. yorumlarınız için :)

Altın bileklik buldum napcam ya yardım edinnn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Altın bileklikler

Altın bileklikler

altın bileklikler spor altın bileklikler bileklik bebek bileklikleri bebek bileklikleri Her kıyafetinizle takabileceğiniz spor ve kılasik , modern bileklikler bence hepsi güzeller:)
  2. Çok acil yardım edinn..

Çok acil yardım edinn..

yamuk tırnak tırnak yamukluğu BAKIN MELEKLER ŞİMDİ BENİM TIRNAKLARIM BU SON ZAMANLARDA YAMUK YUMUK..HAMİLE OLDUĞUM İÇİN KUAFÖRÜME GİDEMİYORUM BU YÜZDEN BURDA YARDIM ALMAK İSTİYORUM DURMADAN KIRILIYO BENDE KESMEK ZORUNDA KALIYORUM MANİKÜR DE YAPAMIYORUM.. UZAYINCA YAMUK OLUYOR Bİ TÜRLÜ DÜZGNLEŞTİREMİYORUMM.. YARDIM EDİNNNN!!TIRNAKLARIM BENIM HERŞEYİMM.. BURDAKİ HERŞEYİ DENEDİM AMA OLMADI DÜN...
  3. yardım edinnn

yardım edinnn

Ya yeni konu açınca tekrar oraya gidip yorumlara fln nasıl bakcaz
  4. arkadaşlar ya napcam

arkadaşlar ya napcam

saçlarımı 2 ay önce balyaj yaptırdım sarı zaten çokta döküldü.alt rengide kayu kahve gibi bişi ne renk boyasam kapar.????
  5. ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİNN?

ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİNN?

Arkadaşlar, iki gün önce 100 mg selectra 7 tane birden içtim.. Baş dönmesi halisünasyon, titreme hepsini yaşadım.. bir de bende böbrek rahatsızlığı vardı.. bugünde iki tane antidepresan aldım.. Ve tuvalet hiç ama hiç yapamıyorum.. Acil bişeyler yazın..

Sayfayı Paylaş