Altın bileklikler ve bilezikler

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

bilekliğe isim yazma isim yazılı bileklikler yazılı altın bileklik altın bileklikler nazar boncuklu bileklik [​IMG]

2. özledim_seni

özledim_seni Yeni Üye

3. :osqe:

:osqe: Yeni Üye

bu çok güzelmiş sağol

4. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye

[​IMG] çok hoşşşşşş

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye

Çok şekermiş teşekkürler adminim

6. SEVİL&İ

SEVİL&İ Yeni Üye

[​IMG]nazar boncuklu takıları çok seviyorum bunada bayıldım

7. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye

bu çok hoşmuşş:) paylaşım için teşekkürler

Altın bileklikler ve bilezikler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. çok güzel bileklikler bilezikler

güzel bileklikler en güzel bilezikler en bileklikler çok bileklik kaynak:keyfegel.com
  2. Altın bileklikler

altın bileklikler spor altın bileklikler bileklik bebek bileklikleri bebek bileklikleri Her kıyafetinizle takabileceğiniz spor ve kılasik , modern bileklikler bence hepsi güzeller:)
  3. Altın sarısı bilezikler

son moda altın bilezikler sahte altın bilezik rengi takılar sahte bilezik modelleri modelleri SARI BAZI HANIMLAR İÇİN AYRI BİR TUTKUDUR ÖZELLİKLE ALTINDA :) GERCEK OLUP OLMAMASI DA KİŞİYE GÖRE DEGİŞEN BİR KONU TABİ AMA KİM İSTEMEZKİ SAHTE YERİNE GERCEK TAKILAR TAKMAYI ŞİMDİ SİZLERE SARI DÜNYASINDAN SAPSARI ŞIKIR ŞIKIR BİLEZİKLER SARIYA DOYUN DİYE:)...
  4. Meleklerimiz İçin Tuğralı Altın Bileklikler

Bu konu; altın bileklik modelleri hakkında bilgi vermektedir. Altın takı hem göze hemde kulağa hitap ediyor.Biz bayanlar takı takmaya özelliklede altına çok meraklıyızdır.Altın takmayı seven meleklerimiz bu konumuz sizler için.Çok şık hem altın hemde tuğralı birbirinden güzel bileklik modellerimiz takı tasarım bölümümüzde

Sayfayı Paylaş