gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Amasya Yakın şehirler

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Amasyaya komşu İller Amasya Yakın şehirler

Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda Amasya ilinie yakın olan yani Amasya şehrinin çevresinde ki iller hakkında bilgileri paylaşıma sunuyoruz.

Amasyaya yakın komşu illeri ve uzaklıkları Çorum’a 92 km, Samsun’a 131 km, Tokat’a 114 km, Yozgat’a ise 196 km dir.

Amasya Yakın şehirler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Amasya Şehir Tanıtımı

Amasya Şehir Tanıtımı

Amasya (il) Yüzölçümü: 5.520 Km² Nüfus: 357.191 (1990) İl Trafik No: 05 Orta Karadeniz'de, Yeşilırmak vadisi Harşena Dağı eteklerine kurulan Amasya, 7 bin yılın üzerindeki eski tarihi boyunca krallık başkentliği yapmış, bilim adamları, sanatkarlar, şairler yetiştirmiş, şehzadelerin eğitim gördüğü bir belde olmuştur. Kurtuluş savaşının başlangıç temelleri de Amasya'da atılmıştır. Amasya,...
  2. Bugün yaĞmur yağdı bu şehire

Bugün yaĞmur yağdı bu şehire

Bugün Yağmur Yağdı Şehre.. Bana bir kez olsun söylemedin beni sevdiğini... En huzurlu sarılışlarda, en duygulu bakışlar da bile... Düşünmek akıl işiydi sevmek benim işim... Sen akıllıydın, ben sevgili... Bugün yağmur yağdı şehre... Uzun bekleyişlerin sessiz sonu gibi... Bekledim uzun bir yazı, ne kadar çabuk geçti değil mi, upuzun, kocaman bir yaz...Sonbahar sendin benim için ve...
  3. Amasyaya Yakın İller

Amasyaya Yakın İller

Selam kızlar Amasyaya Yakın İller hakkında bilgisi olan var mı
  4. Antalyaya Yakın Şehirler

Antalyaya Yakın Şehirler

Antalyaya Yakın İller antalyaya yakın iller hangileridir Merhaba Melek'ler, bu sayfamızda misafirimizin sorusu üzerine Antalya'ya yakın şehirler hakkında bilgiler hazırladık. Şayet sizde bu konu hakkında merak sardıysanız, buyrun merakınız giderilsin Melek'lerim. :) Antalyaya Yakın İller Antalya'nın kuzeyinde Burdur ve Isparta,batısında Muğla ve Denizli,doğusunda Mersin ili...
  5. Boluya Yakın şehirler

Boluya Yakın şehirler

Boluya Yakın şehirler Boluya yakın olan iller Bolu'ya hangi şehirler yakın, Bolu'nun komşu illeri hangileridir diyen tüm Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, bu sayfamızda Bolu'ya yakın illeri ve haritasını paylaşıyoruz Melek'lerim :) Boluya Yakın İller Boluya Yakın olan İller şunlardır: Zonguldak,Karabük,Ankara,Çankırı,Eskişehir,Bilecik , Düzce,Sakarya ve Kocaelidir.

Sayfayı Paylaş