gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Amy Winehouse

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Amy Winehouse konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Amy winehouse hastaneye kaldırıldı

Amy winehouse hastaneye kaldırıldı

İngiliz Şarkıcı Amy Winehouse Dün Gece Hastaneye Kaldırıldı. İngiliz şarkıcı Amy Winehouse dün gece hastaneye kaldırıldı. Uyuşturucu alışkanlığıyla gündeme gelen 24 yaşındaki başarılı şarkıcının, aldığı bir ilaca vücudunun reaksiyon göstermesi nedeniyle acilen hastaneye kaldırıldığı bildirildi. Şarkıcının sözcüsü, Amy Winehouse'un doktorların tavsiyesi üzerine hastanede bir süre...
  2. Amy Winehouse Live From London

Amy Winehouse Live From London

01. Addicted 02. Just Friends 03. Cherry 04. Back To Black 05. Wake Up Alone 06. Tears Dry on Their Own , 07. He Can Only Hold Her 08. doo_wop_(that_thing) , 09. F*** Me Pumps 10. Some Unholy War 11. Love Is a Losing Game 12. Valerie 13. Hey Little Rich Girl 14. Rehab 15. Im No Good 16. Me & Mr Jones 17. Monkey Man 18. Outro Amy Winehouse scored a UK hit...
  3. Amy Winehouse öldü!

Amy Winehouse öldü!

amy winehouse amy winehouse öldü winehose winehause duyunca şok oldum bu kadar erken öleceğini düsünmüyordum açıkcası...Şarkıcı Amy Winehouse'un Londra'nın kuzeyindeki evinde ölü bulunduğu bildirildi. İngiliz SKY News televizyonunun haberine göre polis 27 yaşındaki sanatçıyı Camdan Square'daki evinde ölü buldu.Çok sayıda Grammy ödülüne sahip olan Winehouse uzun süredir uyuşturucu ve alkol...
  4. Amy Winehouse 2011 Albumu

Amy Winehouse 2011 Albumu

amy winehouse, amy, 2011, albumu, yeni album konulari burada melekler Sevgili Melekler, Amy Winehouse’un Yeni Albümü Amy Winehouse ölümünün ardında bir albümden fazlasına yetecek kadar şarkıları olduğu ortaya çıktı. Ensonhaberin haberine göre Amy Winehouse’ın daha önce duyulmamış en azından 12 şarkısı olduğu söylendi. Winehouse’ın çalıştığı plak şirketi Island Records’ın sahibi olan...
  5. Amy Winehouse Makyajı Yapıyoruz (Resimli)

Amy Winehouse Makyajı Yapıyoruz (Resimli)

amy winehouse makyajı amy winehouse makyajı nasıl yapılır Sevgili melekler, genç yaşta uyuşturucu gibi berbat bir sebeple hayatını kaybeden müzik dünyasının mükemmel seslerinden biri Amy Winehouse makyajı nasıl yapılır bu sayfamızda adım adım anlatacağız sizlere. :) Öldükten sonra bile Jean Paul Gaultier 2012 ilkbahar defilesinin ilham kaynağı olan Amy Winehouse, sıra dışı tarzının yanı sıra...

Sayfayı Paylaş