gebe
  1. efeninannesi

efeninannesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ana kucağını nasıl araca yerleştirebilirim

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında efeninannesi tarafından paylaşıldı.

Merhaba.Yine bir soru sormadan geçemeyeceğim hanımlar.Bebeğim artık büyüyor ve yolculuk sırasında artık kucakta taşımak zorlaşıyor benim için.Araçta giderken özellikle rahat gidebilmesi adına benim Baby2go ana kucağım var onu aracımın içine yerleştirmeyi düşündüm az önce.Çünkü alırken araç içine yerleştirilebilen özelliği olduğunu söylemişlerdi .Acaba Baby2go ana kucağı olan ve araçlarda da kullananlar var mı diye meraklardayım şuan:ebebek:Terletmeyen kumaşı için yazın da öyle kullanışlı ki.Tekrar pusete para vermeyi düşünmüyorum ayrıca.Baby2go yu da zaten çok kullanışlı olduğu için tercih etmiştim.Nasıl yerleştirebilirim yardımcı olan var mı bana?:)

Ana kucağını nasıl araca yerleştirebilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arac nasıl park edilmez

Arac nasıl park edilmez

Ders : Araç Nasıl Park Edilmez? Demek ki napıyomuşuz ? Aracımızı böyle park etmiyomuşuz:D
  2. araçların zor anları:)

araçların zor anları:)

Resmi Büyütmek İçin Tıklayın. Orjinal Boyut 650x469. Resmi Büyütmek İçin Tıklayın. Orjinal Boyut 650x425. Resimi büyültmek için tıklayın. Orjinal Boyut: 650x435Resmi Büyütmek İçin Tıklayın. Orjinal Boyut 650x435. Resimi büyültmek için tıklayın. Orjinal Boyut: 650x484 Resimi büyültmek için tıklayın. Orjinal Boyut: 650x417Resmi Büyütmek İçin Tıklayın. Orjinal Boyut 650x417....
  3. Hamileler nasıl araç kullanmalı?

Hamileler nasıl araç kullanmalı?

Hamişler hem kendi hemde bebeğin sağlığını tehlikeye atmadan nasıl nasıl araç kullanmalı bakalım meleklerim :) Unutmayınki bebeğiniz ilk araç yolculuğunu sizin karnınızda yapıyor :) Gebe bayanların araç kullanırken dikkatli olmalarını tavsiye eden uzmanlar, aksi halde bebeğin de anne adayının da risk altında kalacağı uyarısında bulunuyor. Op.Dr.Özer Kutlu, gebelikte araç kullanmakta bir...
  4. Ana kucağı alırken hangi özellik ön planda olmalı?

Ana kucağı alırken hangi özellik ön planda olmalı?

Merhabalar .....Ana kucağı alırken neden çoğu anne kararsız kalır ki benim gibi :)Anlamazdım eskiden ama o kadar çok çeşit varken ve de güvenli olur mu olmaz mı diye düşünürken kararsız olmamak elde değil hanımlar...Çok kullanışlı olsun diye bakmadığım yer kalmadı diyebilirim.Oto koltuğu şeklinde de kullanalım iki defa da almayalım diye oto koltuğu şeklinde olanlara bakarken Baby2go dikkatimi...
  5. Çalınan Araç Nasıl Vergiden Düşürülür ?

Çalınan Araç Nasıl Vergiden Düşürülür ?

Bu konu; çalınan aracı vergiden düşürme konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Karayolları Trafik Yönetmeliğine göre çalınan aracı vergiden düşürme konusunda ki açıklama şöyledir; 05.07.2003 tarihinde yürürlüğe giren Karayolları Trafik Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik ile değiştirilen Karayolları Trafik Yönetmeliğinin 43 üncü maddesinde, çalındığı...

Sayfayı Paylaş