gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

AnadoluJet Ankara-Denizli arasında yeniden uçacak

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

ANADOLUJET’in Ankara-Denizli uçak seferleri, 26 Ekim Pazar günü tekrar başlıyor. Haftada beş gün olarak planlanan seferler için ilk uçak, 26 Ekim Pazar günü saat 21.45’te Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan hareket edecek. Gece Çardak Havaalanı’nda kalacak olan uçaklar, hafta içi her gün sabah 07.00’de Ankara’ya gidecek. Akşam saat 21.45’te Ankara’dan Denizli’ye hareket etmek üzere ayarlanan seferlerde, cuma akşamı Ankara’dan Denizli’ye uçuş olmayacak. Bilet fiyatları, yine önceki gibi 59 YTL’den başlayacak. Anodolujet’in temmuz ayında başlattığı Ankara-Denizli uçak seferlerine, 2 Eylül 2008 tarihinde Ramazan ayı münasebetiyle ara verilmişti. Hurriyet.com

AnadoluJet Ankara-Denizli arasında yeniden uçacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Denizli

Denizli

DENİZLİ GENEL BİLGİLER Yüzölçümü: 11.868 km² Nüfus: 750.882 (1990) İl Trafik No: 20 Horozları ile ünlü Denizli zengin bir tarih ve kültüre sahiptir. Denizli, Hierapolis ve Laodikeia, Tripolis, gibi antik kentleri, kaplıcaları ve dünyada eşi olmayan travertenlere sahip Pamukkale ile görülmesi gereken bir turizm merkezidir. İLÇELER: Denizli ilinin ilçeleri; Acıpayam, Akköy,...
  2. Yenİden

Yenİden

BU GECE BİR KAĞIDIN ÜZERİNE SADECE BİR TEK CÜMLE YAZ BİR TEK KELİME YAZ HATTA YENİDEN EĞER ZİHNİNDE YÜREĞİNDE KALBİNDE GÖZLERİNDE YENİ BİR ŞEY KALMIŞSA BİR KELİME YAZ YENİDEN VE YENİDEN KELİMESİYLE BAŞLAYAN BİR CÜMLE KUR KENDİNE YENİDEN GÜZEL YÜZLER İÇİN AŞKLAR İÇİN KAVGALAR İÇİN YENİDEN BİR KEZ DAHA KENDİNE BİR KAĞIT ALUZUN ZAMAN SONRA KENDİN İÇİN BİR TEK KELİME YAZ SADECE KENDİN İÇİN BİR TEK...
  3. cok uzun bir aradan sonra yeniden merhaba arkadaslarım

cok uzun bir aradan sonra yeniden merhaba arkadaslarım

herkese merhabalar aslında bayadır bu güzel siteye üyeyim fakat elimde olmayan nedenlerle girememiştim ve artık gene siz güzel dostların arasındayım ve çok mutluyum Adım seda 22 yasındayım 5 senelik evliyim erken evlenenlerdenim ama mutluyum 4 yasında bir oglum var benim hakkımda bu kadar .Beni aranıza alıp dostluklarınızı esirgemezseniz cok mutlu olurum arkadaslar simdiden tesekkürler
  4. Yeniden bir araya gelecekler

Yeniden bir araya gelecekler

geçtiğimiz yıllarda aldatma yüzünden ayrılan Arzu Balkan Tamer Karadağ çifti evlilik hazurlıkları içinde inşallah bir dahada ayrılmazlar ortada bir çocuk söz konusu........ EVLİLİK YOLUNDA İLERLİYORLAR GEÇEN HAFTA BAŞ BAŞA SİNEMAYA GİDEN TAMER KARADAĞLI-ARZU BALKAN ÇİFTİ ÖNCEKİ GÜN DE EV BAKTI.... KENDİLERİNE UYGUN DAİRE BAKTILAR Önceki hafta liseli aşıklar gibi başbaşa sinemaya giden...
  5. eski esi ile yeniden evlenenler varmi ? aranizda

eski esi ile yeniden evlenenler varmi ? aranizda

Eski esi ile yeniden evlenenler varmi ? Varsa nasil daha iyimi daha kotumu sorunlarinizi asabildinizmi ?

Sayfayı Paylaş