gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

angkor wat nerede hangi ülkede melekler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Heralde bu angkor wat şehir diye duydum merak ediyorum hangi ülkede bu yer bilgi verir misiniz bana canlarım.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Forumumuzda bulunan Angkor Wat adlı konumuzu inceleyebilirsiniz..:)

angkor wat nerede hangi ülkede melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Angkor wat

Angkor wat

Kamboçya'nın kuzeybatısında bulunan ve Güneydoğu Asya'nın en önemli anıtı olan Angkor Wat, muazzam bir tapınak, türbe ve saraydır. Tapınağın tamamı 3 kilometrekarelik alanı kaplamaktadır. Eskiden bu bölgede hüküm süren Khmer krallarından Suryavarman II (1131-1150) tarafından, Hindu tanrısı Vishnu (Vişnu) adına yaptırılmıştır. Eski Khmer İmparatorluğu'nun başkenti olan ve Jayavarman VII...
  2. Hira Mağrası Hangi Ülkede Nerede ?

Hira Mağrası Hangi Ülkede Nerede ?

Hazreti Peygamberimiz Muhammed'in düşmanlarından korunmak için saklandığı mağramıydı tam olarakta yanlış söylemiş olmayayım ama Hira mağrası olduğunu biliyorum. Bu mağranın hikayesi ve tam olarak hangi ülkede bulunduğunun... bilgi verirseniz sağolun Allah Razı olsun.
  3. Angkor Wat Nerede Bulunur?

Angkor Wat Nerede Bulunur?

angkor wat nerede bulunur hangi ülkede hangi şehirde yeri özelliği tanıtımı ile ilgili bilgiler burada melekler Dünyada ve tabi ki ülkemizde keşfedilmeyi bekleyen pek çok ilginç yerler ve yapılar var melekler :) İşte bunlardan biri de daha önce tanıtımını yaptığımız Kamboçya'da bulunan bir yapı; Angkor Wat... Angkor Vat, Kamboçya'nın Siem Reap kentinde yer alan, Kral II. Suryavarman...
  4. ülkemizde nerelerde hangi doğal afetler yaşanmıştır?

ülkemizde nerelerde hangi doğal afetler yaşanmıştır?

Ülkemizde nerelerde hangi doğal afetler yaşanmıştır? Cevaplarsanız çok sevinirim, takip edeceğim.Sağolun.....
  5. ülkemizde nerelerde kömür çıkartılıyor

ülkemizde nerelerde kömür çıkartılıyor

Fen hocamızın verdiği bu ödevde bana yardım edebileceğinizi düşündüm. Şimdiden teşekkür ederim. Ben 6a dan eda. Ülkemizde nerelerde kömür çıkartılıyor ?

Sayfayı Paylaş