Anı Defteri Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0
Anı Defteri Modelleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Vardiya Defteri

Hadi defter tutalım... Her gelen saati girsin, canı ne söylemek, kime söylemek istiyorsa dilediğini söylesin... Günlük gibi de düşünebilirsiniz. Söylenenlerin birbiriyle ilgili olmasına da gerek yok. Dedim ya, içinizden ne gelirse o an itibariyle... 11.06 Sabah kalkıp eşimi gönderdim ve o gittiğinden beri bilgisayarın başındayım. Birşeyler de yemedim ya. Gidip yemeliyim.
  2. hatıra defteri

Geçmişle yaşanan zamanın muhasebesini yapmaya, sağlam hafızaya ve geçmişte payılan şeyler için istiğfar getirmeye delalet eder.
  3. Amel defteri

İnsanlar için meydana gelecek önemli gelişmelere, adaletin egemen olmasına, Amel defterlerinin dağıtılarak kendi defterinin sağ eline verildiğini görmek kurtuluşa, sol eline verildiğini görmek günaha dalmaya, bunda ısrar ederse helak olmaya, Amel defterii kişinin yaptığı tüm iyilik ve kötülüğü kaydeden görevli meleklere, Amel defteri haklı ile haksızı ayırt eden adil kimseye delalet eder.
  4. Defter

İş yaşamınızda çok yoğun olacağınıza önünüze gelen bu fırsatlardan faydalanacağınıza yorulur. İş yaşamınızda çok yoğun olacağınıza önünüze gelen bu fırsatlardan faydalanacağınıza yorulur. Rüyada defter çok önemlidir ve görülen şeyle beraber yorumlanır. Yaşamda yapılacak olumlu ve olumsuz gelişmelerdir.Rüyada defter görmek, hesaplarinizda hassas davrandiginiz için zarara ugramak ihtimaliniz...
  5. Telefon defterimiz***

İnsan telefon defterini temize çekerken bazı isimleri eski defterinde bırakır. Onlar artık bir daha asla aranmayacaktır. Garip bir hüznü barındıran bu silik isimlere bakılır bakılır. Kimi okuldan sınıf arkadaşınızdır, kimi çok çabuk unutuverdiğiniz bir sevgili, kimi bir cafede aylarca herşeyi ama herşeyi paylayştığınız birisi; yada istifa ettiğiniz bir yerden bir arkadaşınız! Soyadları...

Sayfayı Paylaş