gebe
  1. 000_jasmin_000

000_jasmin_000 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Ankada Gökhan Çıragil'e giden?

Konu, 'Tüp Bebek Merkezleri' kısmında 000_jasmin_000 tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar var mı acaba hiç ankada'ya gökhan bey'e giden arkadaşlar forumda? kendisi adana'nın en iyisi diye duydum yardımcı olcacak olan?

2. krzandy

krzandy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    burda da konu açmışsınız diğer bir başlık altında yazmıştım ama belki oraya bakmazsınız, kuzenim ve eşi gitmişti gökhan beye memnun kalmışlardı

3. Yeliz Uysal

Yeliz Uysal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Bu işi ticaret için yapan çok yer var Türkiye'de bende o kadar yer gezdim fakat bi faydasını görmedim. 2012 yılında Gökhan Bey ' e tavsiye üzerine gittim tedavime hemen başlandı ve olumlu sonuç aldık şimdi Sena isminde dünyalar güzeli bir kızım var. Hiç şüpheniz olmadan gidebilirsiniz Gökhan bey elinden geleni yapacaktır emin olun.

miray kurt bunu beğendi.
  4. GAMZE ERSOY

GAMZE ERSOY Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    evet Gökhan bey e bende gittm ve çok menmunum arkadaşlar..

5. miray kurt

miray kurt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar bana da Ankada Tüp Bebek merkezini tavsiye ettiler. Menmun musunuz yardımcı olun lütfen ?

Yeliz Uysal ve GAMZE ERSOY bunu beğendi.
  6. miray kurt

miray kurt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    jasmin hanım naptınız gittiniz mi ? bende gitcem ama bilgilenmek istiyorum...

7. GAMZE ERSOY

GAMZE ERSOY Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sen doğal olarak araştırmalısın senin hangi duygularda olduğunu anlıyorum ama bence gökhan bey e git. Bende çok araştırmıştım zamanında...

8. Yeliz Uysal

Yeliz Uysal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    bende çook uğraştım ama değdi. şükürler olsun.

9. derya fırat

derya fırat Forum Okuru

benim kuzenlerim gitti Gökhan hocaya ikiside hamile kaldı ve doğum yaptılar.ben de en yakın zamanda tedaviye başlayacağım.zaten Gökhan hocayla görüşme yaptım çok memnun kaldım.kesinlikle tavsiye ederim.ayrıca ücret bakımından da uygun bir merkez ve ssk anlaşması var.

Ankada Gökhan Çıragil'e giden? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anka Kuşu

Anka Kuşu

Rivayet olunur ki, kuşların hükümdarı olan Simurg Anka, Bilgi Ağacı'nın dallarında yaşar ve her şeyi bilirmiş... Kuşlar Simurg'a inanır ve onun kendilerini kurtaracağını düşünürmüş. Kuşlar dünyasında her şey ters gittikçe onlar da Simurg'u bekler dururlarmış. Ne var ki, Simurg ortada görünmedikçe kuşkulanır olmuşlar ve sonunda umudu kesmişler. Derken bir gün uzak bir ülkede bir kuş sürüsü...
  2. Anka kuşu

Anka kuşu

Anka kuşunu görmek şöhretli ama bidat ehli bir insanla arkadaşlığa, Bu kuşun kendisiyle söyleşmesi bakanlık ya da devlelete gelecek dünyalığa, Bu kuşa sahip olmak güzel bir kadınla evlenmeye, Bazen bu kuşu görmek garip haberlere, uzağa yolculuk yapmaya, uluorta konuşmaya delalet eder.Rüyada Anka kusu görmek, basiniza bir devlet kusu konacagina ve iyi bir yerden müjdeli bir haber alacaginiza...
  3. Simurg Anka

Simurg Anka

Rivayet Olunur Ki, Kuşların Hükümdarı Olan Simurg Anka, Bilgi Ağacı’nın Dallarında Yaşar Ve Her Şeyi Bilirmiş... kuşlar Simurg’a Inanır Ve Onun Kendilerini Kurtaracağını Düşünürmüş. Kuşlar Dünyasında Her Şey Ters gittikçe Onlar Da Simurg’u Bekler Dururlarmış. Ne Var Ki, Simurg Ortada Görünmedikçe Kuşkulanır olmuşlar Ve Sonunda Umudu Kesmişler. derken Bir Gün Uzak Bir Ülkede Bir Kuş Sürüsü...
  4. Anka Kuşu

Anka Kuşu

duygulu hikayeler, hayat, yokoluş, varoluş sebebimiz, hedefler aradığınız herşey burda... hedefsiz insan yürüyebilirmi ?yürü ama nere ye gittiği belirsiz.hayatta öyle durumlar vardır ki kabulleniriz aslında kabullenmek kolayımıza geldiği için kabulleniriz.haytta iyilikte kötülükte insanlar için seçim yapmak bize kalmış.ister yerimizde memnun bi şekilde kalır istersek gerçekten olmak...
  5. Anka Nedir

Anka Nedir

Anka Nedir hani şu masallarda hep duyarız anka kuşu anka felan fistan işte o anka nedir acaba ?

Sayfayı Paylaş