gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ankara Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ankara Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesi hastane randevu iptal Ankara Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri Ankara Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesi irtibat bilgileri Ankara Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesi online randevu almak Ankara Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesi randevu alma Ankara Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesi randevu iptal etme Ankara Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesi telefon numarası Ankara Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesi ulaşım bilgileri hastane randevu alma Ankara Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesi hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda Ankara Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri kaynaklarına yer veriyoruz ve randevu almak isteyenler için Ankara Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesi randevu alma aldığı randevuyu iptal etmek isteyenlerede Ankara Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesi randevu iptal etme işleminin gerçekleşmesi için Ankara Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesi telefon numarası sunuyoruz arkadaşlarım.

Ankara Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
    Hastane Adı: Ankara Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
    Telefon: (0312) 310 32 30
    Faks: (0312) 311 80 54
    Adres: Türkocağı Sk. No: 3
    İl: Ankara
    İlçe: Altındağ
    Web Adres: Ankara Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Ülkemizde Sağlık Bakanlığı bünyesinde tıbbi rehabilitasyon alanında hizmet veren ilk yataklı merkez olup 28 Ağustos 1968’ de açılmıştır.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Projesi Sağlık Bakanlığının birinci beş yıllık kalkınma planı dahilinde 1963 yılında uygulamaya konulmuştur.
    28 Ağustos 1968 yılında yurdumuzun ilk yataklı rehabilitasyon merkezi olarak hizmete sunulmuştur. Hastane ilk 50 yatan, 200 ayaktan gelen hastaya hizmet
    kapasiteli olarak açılmıştır. Daha sonra artan talep nedeniyle kat ilavesi yaptırılarak kapasitesi arttırılmıştır.

Hastanemiz 300 yatak kapasitesine sahip olup 6 Klinik bünyesinde Nörolojik ve Ortopedik Rehabilitasyon ağırlıklı hizmet vermektedir. Çocuk hastalara yatarak
    rehabilitasyon hizmeti sunan 40 yataklı ilk merkezdir. Aşağıdaki hasta gruplarına hizmet vermektedir:

Omirilik yaralanması

İnme

Serebral Palsi

Kafa Travması

Polio Sekeli ve Post-Polio Sendromu

Kas Hastalıkları

Multiple Skleroz

Meningomiyelosel

Artroplasti, Kırık Sekeli ve Skolyoz

Periferik Sinir Yaralanması

İnflamatuvar Romotolojik Hastalıklar (Romotoid Artrid, Ankilozan, Spondilit Vb.)

Sağlıklı günler dileğiyle…

Ankara Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ankara Çağ Hastanesi iletişim bilgileri

Ankara Çağ Hastanesi iletişim bilgileri

Ankara Çağ Hastanesi iletişim bilgileri Ankara Çağ Hastanesi randevu alma Ankara Çağ Hastanesi randevu iptal etme Ankara Çağ Hastanesi telefon numaraları Ankara Çağ Hastanesi hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Merhaba Sevgili Melek'ler, Ankara Meleklerimize ve Ankara'da ikamet eden misafirlerimize, ayrıca ilgili tüm arkadaşlarımıza Ankara Çağ Hastanesi iletişim bilgileri hakkında ki...
  2. Ankara Bio-Fiz Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri

Ankara Bio-Fiz Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri

Ankara Bio-Fiz Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi hastane randevu iptal Ankara Bio-Fiz Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri Ankara Bio-Fiz Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi irtibat bilgileri Ankara Bio-Fiz Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi online randevu almak Ankara Bio-Fiz Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi randevu alma Ankara Bio-Fiz Fizik Tedavi Ve...
  3. Ankara Güven Hastanesi  iletişim bilgileri

Ankara Güven Hastanesi iletişim bilgileri

Ankara Güven Hastanesi hastane randevu iptal Ankara Güven Hastanesi iletişim bilgileri Ankara Güven Hastanesi irtibat bilgileri Ankara Güven Hastanesi online randevu almak Ankara Güven Hastanesi randevu alma Ankara Güven Hastanesi randevu iptal etme Ankara Güven Hastanesi telefon numarası Ankara Güven Hastanesi ulaşım bilgileri hastane randevu alma Ankara Güven Hastanesi hakkında bilgiler...
  4. Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi hastane randevu iptal Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi irtibat bilgileri Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi online randevu almak Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi randevu alma Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi randevu iptal etme Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi telefon numarası Ankara...
  5. Ankara Akay Hastanesi iletişim bilgileri

Ankara Akay Hastanesi iletişim bilgileri

Ankara Akay Hastanesi hastane randevu iptal Ankara Akay Hastanesi iletişim bilgileri Ankara Akay Hastanesi irtibat bilgileri Ankara Akay Hastanesi online randevu almak Ankara Akay Hastanesi randevu alma Ankara Akay Hastanesi randevu iptal etme Ankara Akay Hastanesi telefon numarası Ankara Akay Hastanesi ulaşım bilgileri Ankara Akay Hastanesi hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Merhaba Sevgili...

Sayfayı Paylaş