gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Ankara Kızılay

Konu, 'İç Anadolu' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

ankara prenses otel prenses otel ankara kızılay kızılay abiye abiye Kızılay Türkiye'nin başkenti Ankara'nın merkezinde bulunan semttir. Kızılay Meydanı'nı bünyesinde barındıran semt ismini; (1970 li yılların başında yıkılıncaya kadar mevcut bulunan) Kızılay meydanının hemen yanıbaşındaki, Kızılay Merkez binasından almıştır. Konumu itibariyle ulaşımı çok kolay olan Kızılay'dan Ankara'nın her tarafına toplu taşıma araçlarıyla ulaşılabilir. Metro ve Ankaray'ın merkezi olan semtte dolmuş ve otobüs olanakları da vardır.Kızılay Ankara'nın kalbi konumundadır.Kültür ve eğlence aynı zamanda alışveriş merkezidir.Kızılay, sadece Ankara'nın değil, tüm Türkiye'nin en çok Metropolleşmiş, en yoğun nüfus barındıran bir semtidir.Gündüz saatlerinde kilometrekareye düşen nüfus yoğunluğu ile Türkiye rekortmenidir. Örnek vermek gerekirse: NewYork için Manhattan ne ise, Ankara için de Kızılay o dur. Aynı zamanda Kızılay bir dershaneler, barlar, sinemalar, tiyatrolar, alışveriş merkezleri semtidir.

Asena_Sule bunu beğendi.
  2. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ankara Kızılay
    kızılaya nezaman çıksam kendimi vitrinlerin kenarında gezerken bulurum içim açılır o koşturmacadaki insan selinde hareketlidir hele yazları daha da güzeldir paylaşımın için tşkler adminim

3. Im Whiskey ♥

Im Whiskey ♥ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Kızılay daimi gezme yerim okuldan çıkışta ders aralarında arkadaşlarla sevgilimle alışveriş için gezdiğim en güzel yerr.. İyiki varsın kızılay :)

4. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    offffffff ya çok özledim kızılayı Ankarayı benim güzel memleketim oraya giittimmi bütün sitresimi herşeyi atıyordum kafamı diniyordum ya harika biyer

5. GüneşVeAy

GüneşVeAy Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    43
    Kızılay gibi yer yok ya bi gezmeye başlıyorsun dert tasa unutuluyor anında birde büyük bir alan olması çok iyi şimdilerde kızılay alışveriş merkezi yaptılar ızmir caddesi yakınlarına 6 yılın sonunda fakat içini pek beğenmedim

Asena_Sule bunu beğendi.
  6. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    güneş bi gün ankaraya geldiğimde gezelim kzızılayı kıs senin ikizleride alıp :)

GüneşVeAy bunu beğendi.
  7. GüneşVeAy

GüneşVeAy Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    43
    Canım sen gel ben 9 aylık hamile olsamda çıkar gezerim seninle nereyi istersen :)

Son düzenleme: 23 Eylül 2012
    Asena_Sule bunu beğendi.
  8. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    inşallah güneşim bi gün kısmet olurda gezeriz kızılayı eski anılarımı hatırlarım valla benim için çok özle i yer orası.

GüneşVeAy bunu beğendi.
Ankara Kızılay konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızılay Haftası

Kızılay Haftası

AÇIKLAMA -1- Her yıl 29 Ekim - 4 Kasım tarihleri arasında Kızılay Haftası'nı kutlarız. Kızılay bir yardım kurumudur. Yardım insancıl bir duygudur. İnsanları yücelten bir düşüncedir. Bu düşüncenin yaygınlaşması, dünyamızı güzelleştirir. Barış içinde bir arada yaşamamızı sağlar. İnsanlar arasında birlik ve beraberlik duygularını geliştirir. Kızılay Haftası'nda, Kızılay Derneğinin kuruluş amacı...
  2. Kızılay Kan Merkezleri

Kızılay Kan Merkezleri

ADANA KAN MERKEZİ Kurtuluş Mah. 16. Sokak. No : 11 ADANA 0 322 454 26 08 0 322 454 40 63 ANKARA KAN MERKEZİ Mamak Cad. No : 10 Cebeci / ANKARA 0 312 362 97 00 0 312 320 31 45 ANTALYA KAN MERKEZİ Anafartalar Cad. Balcı Apt. No : 62/ 1 ANTALYA 0 242 247 30 23 0 242 247 30 23 BALIKESİR KAN MERKEZİ Atatürk Mah. Bandırma Cad. No : 1 BALIKESİR 0 266 246 04 80...
  3. Furkan Kızılay hakkında bilgiler

Furkan Kızılay hakkında bilgiler

furkan kızılay hakkında furkan kızılay furkan kızılay kimdir, kısaca hayatı, resimleri, biografisi Çocuklar Duymasın'ının Havucuydu o. Havucuydu diyoruz çünkü artık koca bir delikanlı oldu havuç :D Furkan Kızılay, Doğumu: 19 Ocak 1990, İstanbul, Şile Türk sinema ve dizi film oyuncusudur. Aslen Malatyalıdır. Çocuklar Duymasın adlı TV dizisindeki Emre (Havuç) karakteri ile ünlenmiştir. 2006...
  4. Furkan Kızılay kim

Furkan Kızılay kim

havuç çocuklar duymasın havuç emre cocuklar duymasin havuc havuc cocuklar duymasin furkan kızılay furkan kızılay kim, kimdir, biyografi, dizileri, resimleri, kısaca hayatı, hayatı, filmleri Biz onu Havuç ismi ile tanıdık. Evet Çocuklar Duymasın'ın Havuç'undan bahsediyoruz bu yazımızda Melek'ler:) Furkan Kızılay, Doğumu: 19 Ocak 1990, İstanbul, Şile Türk sinema ve dizi film oyuncusudur....
  5. kızılay hangi tarihte açıldı

kızılay hangi tarihte açıldı

kızılay hangi tarihte açıldı arkadaşlar kızılay hangi tarihte açıldığını bilen var mı varsa cevap versin lütfen.

Sayfayı Paylaş