gebe
  1. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8

ankaralılar düşük yaptım iyibır doktor önerırmısiniz gelip nedeni ögrenmek istyrum..

Konu, 'Gebelik' kısmında menekşe85 tarafından paylaşıldı.

aydan asyalı biri aydan biri muayenehane asyalı muayenehane doç dr yusuf üstün slm bayanlar ilk gebeligimde gecen yıl dışgebelik geçirdim,bu yılda ocak ayında hamile kaldım cok sevinmistim ama nasip olmadı 18subatta kanamam arttı doktora gittim bebegin kalp atışi yok yarın gel kurtaj yapalım dedi.o günùn gecesi düşük yaptım.parça falan kalmamış dedi.ama ben nedenini merakediyorum,digeride öyle olmasın diye ankaraya gelmek istyrm.erzincanda oturuyorum.iyi bi doktor önerirseniz sevinirim.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Canım yaa gerçekten çok üzüldüm ne desem bilmiyorum ki Allah bir daha böyle bir acı yaşatmasın Ankara'da değilim ama oturan bazı arkadaşlar var eğer soruna cevap bulamazsan burada bir şekilde ben de sorar öğrenirim tekrar çok geçmiş olsun...

3. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    tşk.bende çok üzùldüm ama elden bişey gelmiyo.araştırırsan memnun olurum.op.buradada var ama prof.yok anne kanıda bebegi öldürüyo diyolar bakalım neden oluyomuş.

4. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Tamam canım en kısa zamanda Ankarada üniversitede çalışan bir arkadaşım var ona bir sorayım ona göre cevap verirse seni yönlendiririm

5. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    çok iyi olur mawicim,hatta pazartesinden önce ögrenirsen cok memnun olurum.

6. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Bugün görüşebilirsem canım arkadaşımla mutlaka sorup seni bilgilendirecem:)

7. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Canım ben arkadaşla görüştüm kendi de dahil bir çok kişinin doğumu ve muayenelerine kadar bu doktora gidiyormuş.Doktoru bana çok övdü işini titizlikle ve önemle yapıyor dedi tek tavsiye edebileceğim bu bayan doktor dedi.Eğer ilgilenirsen sana adresi ve doktorun ismini veriyorum.
    Doç.Dr.Aydan ASYALI BİRİ
    Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Doğum Doktoru

Eğer ilgilenirsen canım doktorun cep numarasını da pm yoluyla sana ulaştırırım:)

8. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    tamam canım çok tşk ederim,tel gönderirsen memnun olurum.randevü alınmaşı gerekiyosa alayım.alakan için cok tşk ederim.allah razı olsun.gideyimde bakalım ne olacak.

9. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    tamam canım özel mesajlarına bak telefon numarasını yolluyorum sana umarım yardımcı olur

10. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Öncelkle arkadaşım çok geçmiş olsun gerçekten çok üzüldüm.Allah aynı acıyı tekrar yaşatmasın inşallah..

Mawişim ankara bana yakın sırf muayene olmaya fikir almaya gidicektim..Bende senin önerdiğin bu doktora gidiyim..İstanbul öncesi Ankara daki doktorlara danışmak istediğim bir kaç sorum olcak

MaWiM bunu beğendi.
  11. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Canım bu doktoru öneren arkadaşta üniversitede memur özellikle bu bayan doktoru önerdi tam kesin karar verdiğinde bana ulaş yardımcı olurum elimden geldiğince:)

sheker_shey bunu beğendi.
  12. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Tamam canım muhakkak 1 gün öncesi seni ararım meleğim :kiss:

13. stemucin

stemucin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim mail adresime bu doktorun telefonunu gönderebilirseniz çok sevinirim.
    [email protected]
    teşekkürler

14. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    merhaba cevapta geciktim ama bilgi vermek istedim.
    ben de ankarada doğum yaptım. doktorum alanında müthiş. çok araştırmacı ve güvenilir biri.
    Medicana Hastanesi Doç. Dr. Yusuf ÜSTÜN.
    biz çok memnun kaldık, kesinlikle tavsiye ederim.

ankaralılar düşük yaptım iyibır doktor önerırmısiniz gelip nedeni ögrenmek istyrum.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 7 madde de acilen doktora gitme nedeni

7 madde de acilen doktora gitme nedeni

Murat Kınıkoğlu'nun yazısı Bazı hastalarıma “Ben de dahil olmak üzere sık sık doktora gitmeyin” diye önerdiğim çok olmuştur. Bunun yanında hiç sağlık kontrolü yaptırmamayı marifet bilen insanlar da görüyorum. Öyle şikayetler vardır ki bir gün bile gecikmeden doktora gitmek gerekir. Bu rahatsızlıkları bir kez daha hatırlamamızda fayda var: 1. Durduk yere “kilo kaybı” önemlidir. Bazı hastalar...
  2. ikinci kez düşük yaptım bunu önleyebilirmiyim

ikinci kez düşük yaptım bunu önleyebilirmiyim

2 kez düşük kromozom bozukluğu tedavisi kromozon bozukluğu tedavisi düşük yaptım kromozom bozuklukları Klinik olarak tanı konmuş gebeliklerin ortalama %15 ‘i kaybedilmektedir. Tekrarlayan düşükler ise yaklaşık %0,8 oranında görülmektedir. Ancak tekrarlayan düşük için tek bir tanım veya yaklaşım yoktur....
  3. Antidepresan ilaçları düşük nedeni!

Antidepresan ilaçları düşük nedeni!

düşük ilacı düşük ilaçları antidepresan kullanırken hamile kalmak Antidepresan kullanan anne adaylarını bekleyen düşük tehlikesi! Gebeliğin ilk aylarında antidepresan ilaçlarının çok sakıncalı hatta bebeğin düşmesine bile neden olduğunu açıklayan uzmanların konuyla ilgili yapmış olduğu bu çok önemli açıklamalar için detaylara geçiyorum Antidepresanların, hamilelerde özellikle ilk 3 aylık...
  4. ablam düşük yaptı ne zaman bebek düşünmeli?

ablam düşük yaptı ne zaman bebek düşünmeli?

Arkadaşlar.Ablam uzun süredir istediği gebeliği ne yazıkki düşükle sonlandırdı.Çok üzgün şimdi yine istiyor ama biz biraz bekle diyoruz.Sizce hem fizyolojik hem psikolojik olarak ne zaman bebek düşünmeli?
  5. Gebelik kayıplarım çok nedeni nedir?

Gebelik kayıplarım çok nedeni nedir?

Tekrarlayan gebelik kaybı veya tıbbi literatürdeki ismiyle “Habituel abortus” veya eski Türkçe ile “Mükerrer düşükler” ; gebeliğin ilk üç ayında ard arda en az üç kez ortaya çıkan ve kendiliğinden olan düşüklere verilen addır. Çiftlerin yaklaşık %2' sinde bu sorun vardır. Bu durumun tanı ve tedavisi üremeyle ilgilenen tıp dallarının en güç konularından birini oluşturur. Düşük (abortus),...

Sayfayı Paylaş