gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Anlayan Banada Anlatsın :))))

Konu, 'Komik Resimler' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

komik yazılar komik resimler hakkında bilgi için meleklermekani.com Arkadaşlar Bizim Binamızın Sevgili Yöneticisinin astiği bir yazıyı sizlerle paylaşmak istiyorum :D:D alında paylaşmayacaktım ama kendisine çok kızgın olduğum için paylaşmak istedim :D:D
    Adam bir yazı asmış güya uyarı niyetinde ama ben onu bir türlü anlayamadım hahaha zaten astığı hiç bir yazıyı anlayamıyorum hahaha resmen kopuyorumher yazısında hahaha bir gün yazacam yazının altına yönetim istifa diye hahaha

bu yazıyı anladıysanız bir zahmet banada anlatın hahaha valla ben anlayamıyorum hahaha
    Acaba bendemi bir sorun var yaa hahaha

Not: sevgili yöneticimize burdan sevgi ve saygılarımı gönderiyorum ve bir zahmet artık istifa edin :D:D

Son düzenleme: 12 Eylül 2011
    pınar atcı, VİŞNE, CeMoŞ ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. melike gunduzalp

melike gunduzalp Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    [​IMG] valla asicim bende hic birsey anlamadim zaten kopdum okuyarken halada kendime gelemiyorum[​IMG]

ASİMELEK ve SadmiN bunu beğendi.
  3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    :D:D süper teşekkürler

ASİMELEK bunu beğendi.
  4. AySn87

AySn87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    sanırım sevgili amcamız biçok şeyi bi arada sölemek istemiş,balkondan çay su dökmeyin sigara atmayınihalı sirkelemeyin temizlik günü çarşamba demek istemiş :D

ASİMELEK bunu beğendi.
  5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    bizim bina öyle bir binaki hergün bir olay hahaha adam artık asmaktan yoruldu zaten her yazısını buraya koysam gülmekten ölürsünüz ben şahsen hergün geçerken defalarca okumaktan hiç sıkılmıyorum hahaha

melike gunduzalp bunu beğendi.
  6. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    hahahah hahahhaha :D:D:DD: tam dayaklık bu senin yönetim...

Kim yapmış onu yönetici :D:D
    Hemen bir darbe planı hazırla ASİcim :D:D

ASİMELEK bunu beğendi.
  7. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    asi bu nee hahahahahaha sizin yönetici benden de beter olmuş uçmuş ayol hahahahaha yazık çıldırtmışlar adamıı ne yazdığını bilmiyo hahahaha sonu bakırköy diyimmm hahahahahahahahahaha hiç bişe anlamadım koptum hahaha

melike gunduzalp ve ASİMELEK bunu beğendi.
  8. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    ayyy bide beni düşünün hergün o yazının önünden geçiyorum hahahaha

9. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yuh artık hahaha Adam devrik cümle kralı olmaya adayhahaha Yazı kağıda sığsın diye ana şartları yazmış gibi hahaha Konuşmasını bile biri böyle saçma sapan yazamaz bence, yok konuşmayı bilmiyorsa, bu adamı hanginiz yönetici seçtiniz hahaha Şaka gibi ya tam kopmalık hahaha

10. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    valla benim seçmediğim kesin hahaha biz geldiğimizde bu adam yönetiydi zaten hahaha ayy sen bide bunu aidatın ödenmediği aylar görceksin yeminle o yazının önünde gülme krizi geçiriyorummm hahahahahahaha hele suların kesildiğinde bir yazı asmıştı ölürdün gülmekten hahahahahaha bundan sonra her astığı yazıyı yayınlayacam burda hahahahahaha ayyyy hahahahahahahahahaha

11. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

12. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

bi ara bunu tecrcümancıya götürelim türkçe mealini bize yazsın delüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü hahaha

ASİMELEK bunu beğendi.
  13. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

valla iyi olur hayrına götürsene gülooo hahahahahaha

14. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

hayır işini bıraktımcanım artıkın paraynan hahaha

15. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    yazıyı yazan kesin türkçe bilmiyor hahaha

Anlayan Banada Anlatsın :)))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dj Akman - Anlayana

Dj Akman - Anlayana

Hayat Cekilmeyen İnsanlarla Dolu Benim Yolum Belli İşte benim yolumun Sonu Benden nefret etmeyin Dertlerim Size Kabus Oldu Gözlerime Yaş Degil Kan Doldu Cevap bu hayat bu kadar acımasız mı oldu Yeter serefsizler adiler Adi Şerefsizler Sizi kim Sıker Sizler olun benden beter Adım MC SERKAN dikkat edin köpekler Tetigim hazırda kursunsa agzında az kaldı patlamaya Kacacak Delik Arasana Üçe Kadar...
  2. banada bakabilirmisin

banada bakabilirmisin

handanca benim içinde bir kart seçebilirmisin rica etsem benim bir yolculuk işim var acaba sonucu ne olacak gerçekleşecekmi bu durumum birde genel olarak bakarsanız sevinirim buara gerek olurmu bilmem koç burçuyum şimdiden çok teşekkürler
  3. Anlayana..

Anlayana..

Ulu bir çınar ağacının yanında bir kabak filizi boy göstermiş. Bahar ilerledikçe bitki çınar ağacına sarılarak yükselmeye başlamış. Yağmurların ve günesin etkisiyle müthiş hızla büyümüş ve neredeyse çınar ağacıyla aynı boya gelmiş. Bir gün dayanamayıp sormuş çınara: "Sen kaç ayda bu hale geldin agaç?" "82 yılda" demiş çınar. "82 yılda mı?" diye gülmüş ve...
  4. Anlat

Anlat

beni bir kelime ile anlat cevapları Anlamaya çalışmak herşeyi anlamlandırmak dünyayı ne zor geliyor insana.... Sabrı anlat bana... Mağlubiyetlere dayanmayı öğret ruhuma Bir ışık yak aydınlansın ufuklarım Söyle ne vâkit sona erer bu amansız sınanma? Özlemi anlat bana... Göğünde kanat çırpan vuslat kuşları Nereye konarlar yorulduklarında? Ayaz yemiş sevdaların bakışlarındaki...
  5. İbret ama anlayana...

İbret ama anlayana...

Konu hernekadar karikatür olsada Bu kez pek güldüremedi... Derdimi dinledim, derdime içerledim... Alemin derdini gördüm, derdime imrendim....

Sayfayı Paylaş