gebe
  1. no man no cry

no man no cry Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

''anne'' bu işte!!

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında no man no cry tarafından paylaşıldı.

dünyada karşılık beklemeden börek yapan tek insan.karşılıksız sevginin ete kemiğe bürünmüş hali.ne kadar üzsen de 10 dak. sonra seni affeden şefkat kahramanı.yağlı bile olsa tiksinmeden saçını okşayan , kuçağına yatıran, öpüp koklayan tek varlık.yarasın die muhallebinin içine ciğer katarak çocuğuna yediren süper kâşif.kafayı çocuklarıyla bozmuş, göbek bağı kopsa da yürek bağı asla kopmayan sevgi dolu fedakâr.yemek insanı, düzen insanı, bilgili, kültürlü, herşeyi bilen şahsiyet.yavrularını yol tarafından değil kaldırım tarafından yürüten.sevdiğinden ayrılma haberi verdiğinde ''amaaaan, ben sana daha güzelini bulurum.''diyebilen komik bir karakter.dünyanın en güzel kuçağına sahip, en güzel kokan,harikulâde varlık.evde bir yere uzandığınız an orada temizlik yapacağı tutan, temizlik konusunda kayışı kopardığından temizlikçi gelecek die evi temizleyen,balans ayarı kaçmış bir temizlik kaynağı.mutfakta yaşayan, evde herkesi idare eden ve geceleri baba denen yasal arkadaşının derdini çeken sabır küpü.ne çokmuş amaa! ve iki güzel söz: terazinin bir kefesine bütün dünyayı, öbürüne annemi koyacak olursak dünya avucunu yalar.(l. langdale)

bir annenin yüreği, dibinde her zaman bağışlamayı keşfedeceğimiz derin bir uçurumdur.
    (balzac)

2. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ''anne'' bu işte!!
    gerçektende doğru....emeğine sağlık...

3. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Ellerine sağlık ne kadar doğru yazmışsın teşekkürler...

4. Gece_Güzeli

Gece_Güzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

evet gerçekten doğru helede insan kendiside anne olunca annesinin kıymetini daha çok biliyo teşekkürler paylaşımın için saol canımm...
    ...

5. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    evet cok dogru simdi anne olunca cok daha iyi anliyorum

6. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

çok güzel..
    teşekkür paylaşım için.

7. Güler

Güler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok güzel emegine saglik. anneler hep garip dir nedense...canim annem benim.

''anne'' bu işte!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Bir Anne Arkadaşlar!!

Bu Bir Anne Arkadaşlar!!

İzmİt Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne başvuran F.S. (21) isimli kadın “Benim karnımda ur var” diyerek muayene olmak istedi. Doktorun kan tahlili ve film çekimi istediği F.S., bir süre sonra hastane laboratuvarının tuvaletine girdi. Burada doğum yapan F.S., bebeğini öldürdükten sonra poşete koyarak çöpe attı. Hastane personeli tarafından olayın fark edilmesi üzerine, Ali Kahya...
  2. Anneler İşte yapmanız gerekenler..

Anneler İşte yapmanız gerekenler..

Ailelerin Yaptığı 10 Büyük Hata "Ailelerin çocuk yetiştirirken yaptıkları 10 büyük hatayı öğrenin. Bir annenin işi asla bitmez. Gece gündüz küçük büyük birçok sorunla ilgilenir. Siz belki 'Süperanne' olabilirsiniz ancak hiç kimse fazlasını kaldıramaz. Programınızda kişisel ihtiyaçlarınıza da yer vererek kendinizi ihmal etmeyebilirsiniz. Bunu 'anne gezileri'...
  3. işte bu!

işte bu!

Bu kadar zaman nerdeydim bilmiyorum ama sonunda tam da bana göre bir yerde olduğumu düşünüyorum.konu açmayı pek beceremeyebilirim zamanla öğreneceğim inşallah :)
  4. Bu gün anneler günü

Bu gün anneler günü

Bugün anneler günüydü kizim bana hediye almak istemis aldi ama babasi kizimin kalbini kirdigi icin ona hediyeyi iyade etmesini benim icin düsünmüs olman bile beni cok mutlu etti dedim ve sustu ama ben esime cok kirildim hicmi deyerim yokmus diye dösünüyorum benim icin önemli olan kizimin gururuydu hediyenin önemi yoktu?

Sayfayı Paylaş