anneler günü kutlu olsun!!!

Ce: anneler günü kutlu olsun!!!

bütün annelerimizin anneler gününü kutlar sevgiyle ellerinden öperim.A llah onları başımızdan eksik etmesin.
Tüm anne ve anne adayı olan buradaki arkadaşlarımında anneler gününü kutluyor yanaklarından öpüyorum.Anne olmak isteyenlerinde en yakın zamanda evlet sahibi olarak bu duyguyu tatmalarını temenni ediyorum

Tekrar tekrar bütün melek annelerin anneler gününü kutluyorum...:melek:

:Laie_23::u020::e112::clapping:
:a050::a050::a050::a050::a050::a050::a050::a050::a050::a050::a050:

:melek::melek::melek::d040::d040::d040::u020:

bütün annelerimizin anneler gününü kutlar sevgi ve saygılar dilerimmm...hepiniz birer meleksinizz.....anneciğim seni çok ama çokkkkkkk seviyorummmm...

anne48jc.jpg

ellerap9.jpg

tüm annelerin anneler günü kutlu olsun

204838ff5w8ihywldg3.gif

ilk once benim guzel annemin ve daha sonra tum annelerin anneler gunu kutlu olsun.......aslinda bugun annemi aramiyacaktim bi kac gun onceden baslamistim aglamaya tutamam kendimi aglarim diye...ama elim gene telefona gitti ve aradim tabiki sesini duyunca bogazim dugumlendi ve agladim ben aglayinca annem cok uzuluyo ben kaderime agliyorum 11 senedir anneler gununu annemsiz yasadim ve daha nice annnemsiz anneler gunu yasayacam biliyorum..eger anneniz yaninizdaysa ne olur kiymetini bilin ve onu asla ihmal etmeyin bugun degil hergun ,,olmeden 1 anneler gununu annemle gecirsem olsemde gam yemem............annecim seni cok seviyorum anaaaaam seni cok ozledim anam guzel anam:cry::cry::cry:

Geri