gebe
  1. şahande

şahande Forum Okuru

annelere söz

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında şahande tarafından paylaşıldı.

Gökyüzünden bir yıldız kayar, dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir. Ellerinden öperim. Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Hakkını nasıl öderim.. Başımı dizlerine koymaya geldim.

annelere söz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anneler için değerli sözler

Anneler için değerli sözler

anneye sözler annelik sözleri annesizlik sözleri annem annelikle ilgili sözler Dünyanın en kıymetli varlıkları annelerimiz için en değerli ve en güzel sözlerle onlara bir nebzede olsa sevgi sözcüklerinizi yollamak ve onları mutlu etmek istiyorsanız işte anneler için en güzel sözler Bana okuduğum kitapların en güzelinin hangisi olduğunu sorarsanız, Söyleyeyim: ANNEM’dir. Abraham LINCOLN...
  2. Peygamberimizin Annesinin son sözleri

Peygamberimizin Annesinin son sözleri

Peygamberimizin Annesinin Son Sözleri Hz.Muhammed sav hitaben anneler Sultanı Amine validemiz hakkında bilgiler burada 7 cihan Peygamberi Hazreti Muhammed SAV efendimizin annesi vefat etmeden önce şu sözleri söylemiştir. Bilginize meleklerim. Annelerin en şereflisi, Kâinatın Efendisi Hazreti Resulü Ekrem (s.a.v.)'in mübarek validesi, bütün müslümanların annesi Hazreti Amine validemiz,...
  3. Annen evdemi sözleri

Annen evdemi sözleri

Annen evdemi isimli bi parça var dillere plesenk olmuş onun sözlerini arıyorum varsa paylaşın lütfen benimle.
  4. Anneler Günü özlü sözler

Anneler Günü özlü sözler

Anneler Günü ile ilgili özlü sözler, Anneler Hakkında özlü güzel sözler Annnelere söylenen güzel sözler, Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda yaklaşan anneler günü için söylenmiş olan anneler günü özlü sözleri sizlerle paylaşıyor ve annesi için güzel sözler arayan tüm misafirlerimizi bu sayfamıza davet ediyoruz. Anneler Günü özlü sözler Bir anne yüreği dibinde af bulunan bir...
  5. Anneler Günü Sözleri Kısa

Anneler Günü Sözleri Kısa

Anneler Günü Sözleri Kısa Anneler Günü Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve yeryüzünde ki tüm anneler... Bu yazımızda sizlerin anneler gününü kutlamak için, en güzel kısa anneler günü sözleri paylaşıyor ve şimdiden tüm annelerin, anne adaylarının anneler gününü kutluyoruz. Bana verdiğin sevgiyle bütün dünyam çiçek açtı Onları hiç soldurmadım annem Anneler günün kutlu olsun Benim...

Sayfayı Paylaş