Annemi cook özlüyorum....

GuL_CiCeGi

Yeni Üye
Üye
Annemi cook özlüyorum....
sevdigime kactim annemi cok özlüyorum annemi özlüyorum
Arkadaslar ben yardım felan isteyemicem bu sefer ama derdimi sizlerle paylaşmak istedim...
hemen hemen 2 sene olucak nerdeyse ben kacarak evlendım. evliligimde sorun yok ALLAhıma bin şükür,ama ailem beni affetmedi.şimdi bir cogunuz kactığım icin tepki vericek evet haklısınız ama beni halamın ogluna vericeklerdi bende sevdigime kactim. icime hep dert olan ise ANNEM BABAM ve KARDEŞLERİM onlariii cook özledim her gecen gün hasretleri icimde daha cook büyüyor hic bir sevgi onlarin yerini tutmuyor. Hele annemin sesini duymadan edemiyorum ama bir türlü affetmiyorlar benii... mücadele etmem lazım biliyorum ama cooook özledimmmm......:(

Cevap: Annemi cook özlüyorum....

canımm senin durumun çok zor ailene kızdım aslında öz halanın oğluna seni vermeleri çok yanlış. olsun biraz sabret elbet onlarda hatasını anlar. zaman herşeye ilaç. allah yardımcın olsun canım

canııım beniiim ilk ALLAH yardımcın olsun diyorum..ama ne güzell kaçtığına rağmen sana sahip çıkan ve seni çok seven kocan var.ilk sabır et duanı eksik etme ALLLAHTAN...aileninde ne olursa olsun peşini bırakma...

Allahım inşallah seni bir an evvel ailene kavuşturur..
Lütfen umutlarını tüketme ve her ne olursa olsun öleceğinide bilsen anneni ara ve konuşmaya çalış.
İnan annen senin sesini duyduğunda dayanamıyacak ve seni affedecektir canım.
Herşey gönlünce olsun..

Geri