Annesi ölenler için şiir sözler şarkılar özlem yazıları

REFKA Ne yaptın arkadaşım mahvettin beni. Allahım peygamber sabrı versin sana. Cennette kavuşmak nasip etsin inşallah

Kusura bakmayın amacım sizleri üzüp ağlatmak değildi. Kimseye anlatamıyorum erkek arkadaşım beni her konuda dinler destek olur ama konu buraya gelince konuşamıyorum, boğazım düğümleniyo, yutkunamıyorum, hemen başlıyorum ağlamaya ne kadar tutmak için uğraşsamda... Anlatamadığım içinde içimi bu şekilde dökmek istedim....

RefRa'cım Allah'ım sana sabırlar versin.. seni çok iyi anlıyorum.. mekanı cennet olsun annenin.. İstediğin gibide dök içini... Ne mutlu ki seni sıkılmadan bunalmadan dinleyen bir erkek arkadaşın var..

Ana gibi yar, Bağdat gibi diyar olmaz derler bir çocuk hangi yaşta olursa olsun her yaşta annesine ihtiyaç dular en mutlu ve kötü zamanlarında onu yanında ister.Acını derinden paylaşıyorum canım.Allah mekanını cennet nasip etsin ne mutlu ki senin gibi bir evlat yetiştirmiş

Refra cım sen içinden geleni yaz cnm biz her zaman dinleriz cnm içindekileri anlatammamanda sana ayrı bi sıkıntı verir bizler seni bu şekilde rahatlatıyorsak ne mutlu bize.Ama ilahi takdirin işine karışılmazmış sen kendini ve geride kalanlarıda düşün cnm onlarında sana ihtiyacı var güzelim.....

Annemmm...
Sensiz bi anneler günü daha geliyo bu anneler gününde de sensizim :(
Yine her anneler gününde olduğu gibi mezarlığına gelip, dua edip kendimi yatıştırmaya çalışıcam başarabilirsem tabii...
Bari bu anneler gününde sadece o günde girsen rüyama bu seferde hediyeyi sen versen be annem sadece bunu istiyorum sadece bi defa dokunup bi defa öpmek istiyorum çok şey değil bunlar nolur... Bi defa kokunu içime çeksem doya doya... Sadece bi defa sarılsam sımsıkı...

Melekçiklerim basiniz sag olsun, Allah size çok sabir ve guç versin, ve kaybettiklerinizin mekani Cennet olsun !

Ben annemi degil, babami kaybettim 13 yil bitcek yakinda,
annesizlik olsun babasizlik olsun, çok zor biliyorum,
içimizde dinmeyen bir sanci, bir agridir,
hep onlari dusunuruz, annemiz veya babamiz bu dunyada olsaydi keske deyip yuregimiz kabariyo,
guzel ve kotu gunlerimizde hep onlari ariyoruz...

Ben yazin Allah'in izniyle evleniyorum ama çok kederliyim babam yanimda olmayacak diye, ne yapsam babami dusunerek hareket ediyorum, bu çok zor bir sey, ama dogru yolda ilerlememi sagladi. Bir ana - baba sancisi, yuregimizi dilsiz birakiyo, hasretimizi tek basimiza yasiyoruz, kendi kendimizle savasiyoruz ayakta dura bilmek için...

Allah sizleri utandirmasin, çok guç ve sabir versin insallah, hep mutlu olun

Geri