ANTALYA DA çocuk diş pedodontist arıyommmm

Gül Hanım

Yeni Üye
Üye
ANTALYA DA çocuk diş pedodontist arıyommmm
antalya pedodontist pedodontist antalya cocuk dişcisi pedodonti pedodonti
arkadaşlar oğlumun üst dişleri çürümeye başladı burası küçük bi yer normal diş hekimine götürdüm ve biberon çürüğü olduğunu söyledi ve yapılcak bişey yok dedi

internette araştırdım ve tedavi edilebilirmiş ki edilmezse ilerde ağrı yaparmış onun için bi de çocuk pedodontislere göstermek istiyom ama bana en yakın antalya var orda hastanelerde çocuk diş hekimi var mı bilen varsa bi yardım ederseniz sevinirim

Canım öncelikle geçmiş olsun umarım evladının derdine şifa bulursun

Antalya merkezden bir hekimin adres ve telefon numarasını sana veriyorum sanırım istediğin pedodontist bu olabilir

ANTALYA / merkez
Dr. nevzat DEMİREL
Pedodontist
Adres:
güllük cad.ulukutsoytaşişhanı 10/4 antalya
İlçe:
merkez
İl:
ANTALYA
Tel1:
(242) 2470566

Faks:
(242) 2248659

Bir adres daha buldum canım belki alternatif bir seçim olarak düşünebilirsiniz

Dr. güliz oray
Pedodontist
Adres:
Metin Kasapoğlu Caddesi no:30 daire:8
İlçe:
merkez
İl:
ANTALYA
Tel1:
(242) 3220014
Tel2:
(242) 3220015

Doktor Diş Hekimi Ali Bahadır Hor (Ortodonti Uzmanı)
  • 1978 yılında Antalya’da doğmuştur.
  • İlk ve orta öğrenimini İnönü İlkokulu ve Antalya Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır.
  • 2001 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur.
  • 2001-2005 yılları arasında On Dokuz Mayıs Üniversitesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Ortodonti Anabilim Dalında doktora çalışmalarını tamamlamıştır.
  • 2005-2006 yılında askerlik görevini Samsun ilinde yerine getirmiştir.
  • 2007 yılının şubat ayında da Dt. Ayça Hor ile Orthodental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni kurmuştur.
  • Halen Antalya ilinde ortodontist olarak çalışma hayatını sürdürmektedir.
  • Evli ve bir çocuk babasıdır.
  • email:bahadir@antalyaortodonti.com.tr

İstersen bir de buna bak canım
geçmiş olsun

Gül çok doğru bir karar vermişsin canım.Sakın ihmal etme.Benim kızımında aynı sorunu vardı.Ordu da gösterdik bir şey yapılmaz dediler.Samsun da fakülteye götürdüğümde ise geç bile kalmışsınız dediler.5yaşındaki bir çocuğa gerekli tüm tedaviler yapıldı.Zor ve oyalayıcı bir dönem.Bizde oldukça uzun sürdü apereyler,teller falan.kızım 17 yaşında şu an.Geçen sene tellerden kurtuldu ve inci gibi dişleri var artık..

Canım benim kızımda süt dişleri tamamlandıktan hemen sonra başladı çürümeler..Hemen hemen ikibuçuk yaşındayken...Çocuğun gelişimini çok kötü etkiliyor.Ne yap et göster dr a..

Geri