gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Antalya'da Bayanlara Özel Otopark!

Konu, 'Kadınlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

antalyada bayanlar için otopark, antalyada pembe otopark, antalyada kadınlar için otopark Antalya'da bulunan bir alışveriş merkezi Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek bayanlara özel park alanı olan otoparkını hizmete açtı. Birçok bayanın park alanı sorunu yaşamasından dolayı açılan otopark gündem de oldukça ilgi uyandırdı. haber ile ilgili detaylar ise şöyle;
    otopark.jpg

TİTAN bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Hey Allah im yaaa nolmus yanii simdi :D

3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
Antalya'da Bayanlara Özel Otopark! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Otopark

Otopark

Rüyada arabanizi bir otoparka biraktiginizi görmek, özel yasantinizin beklenmedik bir olaydan sonra birden bire lehinize olarak çok degisecegine; sizin kendinizin bir otopark islettiginizi görmek, yakin bir akrabanizin maddi yardimi ile islerinizi genisletip kazancinizi artiracaginiza ve bu suretle bolluk ve mutluluk içine gireceginize isarettir.
  2. Çalışan Bayanlara Özel Kıyafetler

Çalışan Bayanlara Özel Kıyafetler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Tesettürlü bayanlara özel

Tesettürlü bayanlara özel

kapalılara özel kıyafetler kapalı bayanlara kıyafetler Tesettürlü bayanlara birbirinden şık birbirinden hoş kıyafetler.. çok beğendim melekler buyrun hep beraber bakalım. bu favorim:) Bayıldım ben bunlara :)

Sayfayı Paylaş