gebe
  1. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0

Antalyalı şehidimizi bugün toprağa verdik....................

Konu, 'Türkiye Mehmetçik Bölümü' kısmında deniz-07 tarafından paylaşıldı.

Bugün sabah 9 da kızımı hastaneye götürdüm bir baktım ki hastane bahçesi polis asker kaynıyor hemen merak ettim ve güvenlikçiye sordum bu ne kalabalığı böyle diye.Öğrendimki şehit cenazesi varmış morgtan alıncakmış.O anda dondum kaldım ve bende çıkışını beklemeye başladım.Daha sonra ailesinin yanına taziye de bulunmaya gittim bir de öğrendim ki Şehit Üsteğmen Gökhan Korkut benim hemşehrim eşimin uzaktan akrabasıymış.İnanın kahroldum o an.27 yaşında 3 ay önce nişanlanmış bir asker... [​IMG]

Daha sonra cenazesi askerlerin omuzlarında cenaze arabasına kondu ve arkadaşlarım o anda bulunduğum yeri öyle bir koku sardı ki mislerden daha güzel ve o an hıçkırıklarla ağlamaya başladım bu CENNET KOKUSU MUYDU ACABA DİYE?

Ve buğün gün boyunca sersem sersem dolaştım annemle babam mezarlığa gittiler müthiş bir kalabalık varmış.Ne diyim Türkiyemizi kurtarmak için Çanakkale savaşında omuz omuza çarpıştık o zaman ne türk ne de kürt çatışması vardı.Şimdi amaç ne bir türlü anlayamıyorum BU vatanı hiç kimse bölemez gerekirse hepimiz NENE HATUNLAR OLURUZ yine böldürmeyiz bu vatanı..........
    Şehidim hakkını helal et bize biz yatağımızda rahatça uyurken sen ve silah arkadaşların bizi korumak için canlarını ortaya koyuyorlar ve seninde yaptığın gibi canını veriyorlar..........ALLAH RAHMET EYLESİN CENNET MEKANIN OLSUN VE ŞEFAATİNE BİZLERİ DE NAİL EYLESİN

TİTAN bunu beğendi.
  2. deniz-07

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    Allah annene baban ve o iki erkek kardeşine sabır versin inşallah

3. deniz-07

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    Şimşekler çakıyor karanlık dağların arkasında.Yıldızlar yine kaybolup gitti küstü bu haysiyetsiz dünyanın o kalleş simasına.Sağnak haliyle yağmur gökleri delercesine yağıyor o da ağlıyor can veren şehitlerinin ardından yas tutarcasına…

- - - Updated - - -

Gül koklayıp Vatanı gül yerine koymuşuz,
    Gül renginde Bayrak ile kendimizi bulmuşuz,
    Vatana şehit olup, toprağına güller gibi düşmüşüz,
    Kanımızı mühür edip toprağına vurmuşuz,
    Bitmeyen sevdadır vatan,devam eder bilmişiz

Analar,babalar sakın ha göz yaşı dökmeyiniz,
    Vatana verdik canımızı,düşmana belli etmeyiniz
    Şehitlik şerbeti bu,içmekmiş kader ve kısmetimiz,
    Potin,parka, beremiz,olmuştur kefenimiz
    Bitmeyen sevdadır VatanBunu böyle bilmişiz

4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Allah gani gani rahmet eylesin, mekanları cennet olsun..Ne büyük acı...Geride kalanlara sabır diliyorum...

Antalyalı şehidimizi bugün toprağa verdik.................... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Şehidim, Ses Ver, Tut Ellerimi”

"Şehidim, Ses Ver, Tut Ellerimi”

Şehit Eşi Hale Arslan: "Vatana bir şehit verdim, bir tane daha yetiştireceğim. Oğlum var arkada, babasının kanını yerde koymayacak…" Bitlis'in Çeltikli mevkiinde, terör örgütü PKK militanlarınca döşenen mayına basarak şehit olan ve Samsun'un Havza İlçe Mezarlığı'nda dün toprağa verilen Jandarma Uzman Çavuş Kaşif Arslan'ın eşi, mezarlığa kapanarak,...
  2. şeHiDim...

şeHiDim...

BU BÜYÜK TÜRK BAYRAĞINI YAKARAK VATANIMA GÖZ DİKEREK MEHMETCİĞİME ATEŞ EDEREK MUTLU OLACAKLARINI SANAN GAFİLLERE,TERÖRİSTLERE VE NANKÖRLERE SADECE ÜÇ KELİMELİK BİR MESAJIM VAR (UNUTMAM,UNUTTURMAM,AFFETMEM.....) ALLAH TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN AMİN.... dİŞhEe ßoSkURt
  3. Haber Versem Toprağa ilahisi

Haber Versem Toprağa ilahisi

Bütün varım toplasam sonra varsam toprağa Hepsin üstüne atsam ve savursam toprağa Ere geç basar bağrına sevgili gibi beni Ne denli meydan okur gibi dursam toprağa Elbet bilir uğruna niçin öldüğümüzü Ve bir bir söyler bana bir gün sorsam toprağa Anlatsam üzerinde ne olup bittiğini Çıkar toprak olmaktan haber versem toprağa Kimse karşı koymaz alır götürür bir bir Çeker beni ne denli...
  4. Hayat bugün size ne verdi?

Hayat bugün size ne verdi?

İyisiyle kötüsüyle... acısıyla tatlısıyla yaşadığımız hayat... geçirdiğimiz her gün... birşeyler katmıyor mu sizlere... bazen öyle bir an geliyor ki... kafanızı çevirip bakmadığınız düşmanınızdan ya da en samimi arkadaşınızdan... ya da ya da ne biliyim işte... etrafınızdaki herkesden herşeyden... belki de bir kediden bir köpekten... birşeyler öğreniyorsunuz...hiçbirşey yapmasanız da o günü...
  5. Demir Leydi Margaret Thatcher Bugün Toprağa Veriliyor

Demir Leydi Margaret Thatcher Bugün Toprağa Veriliyor

Bu sayfa; Demir Leydi Margaret Thatcher Bugün Toprağa Veriliyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz hafta vefat eden, "Demir Lady" lakaplı, yılların siyasetçisi İngiltere eski Başbakanlarından Margaret Thatcher bugün toprağa veriliyor. Şu sıralar düzenlenmekte olan cenaze töreni St. Paul Katedrali'nde yapılıyor. Londra polisinin yoğun güvenlik...

Sayfayı Paylaş