gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Antibiyotik Özelliği En Güçlü Olan Bitkiler

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

en güçlü antibiyotik en güçlü antibiyotik özelliği olan bitkiler

Antibiyotik özelliğinin en kuvvetli olduğu şifalı bitkilerin listesini sizlerle paylaşıyoruz melekler :)

En Güçlü Antibiyotik Bitkiler aşağıdaki listededir;

1. Zencefil

2. Kebabiye

3. Sinameki

4. Pelin otu

5. Kına kına

6. Okaliptus yaprağı

7. Söğüt yaprağı ve kabuğu

8. Greyfurt

9. Meyan kökü

10. Bal

11. Ardıç tohumu

12. Adaçayı

13. Akasya çiçeği

14. Papatya

15. Kekik otu

16. Biberiye

17. Nane

18. Kuşburnu

19. Çörek otu

20. Kırmızı biber

21. Soğan (kuru)

22. Turp

23. Anason

24. Rezene

25. Kimyon

26. Limon

27. Mercan köşk

28. Tarçın

29. Karanfil

30. Havlucan

31. Yenibahar

32. Pırasa

33. Kereviz

34. Tere

35. Kişniş

karakuzu ve SadmiN bunu beğendi.
Antibiyotik Özelliği En Güçlü Olan Bitkiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güçlü Soydemir - Yine Olan Oldu

Güçlü Soydemir - Yine Olan Oldu

güçlü soydemir yine olan oldu Yüreğim benim asi çocuk Aldanma bakışlarına bu huysuzun Gözlerin besbelli yalancı Kalbi sahipsiz bir yabancı Sen zaten yaralı küçük bir kuş gibisin Kapılma rüzgarına uçamazsın Çılgınsın,cansızsız,söz anlamaz inatçısın Yine olan oldu bak sonunda Yine acı çektim ben bu aşkta Bile bile daldım bu rüyaya Mutluluk başka bir bahara Yüreğim benim asi çocuk Aldanma...
  2. Bitkilerin özellikleri

Bitkilerin özellikleri

Zamanı ölçebilme yeteneği genelde insanın dışında diğer canlılarda bulunmasının beklenmediği bir özelliktir. Bunun sadece insanlara özgü olduğu düşünülebilir ama hem bitkiler hem de hayvanlar, zamanı ölçme mekanizmasına yani "biyolojik bir saate" sahiptirler: Bitkilerdeki Biyolojik Saat Bitkilerin zamana bağlı hareketlerinin ilk defa anlaşılması 1920'lere dayanmaktadır. Bu yıllarda...
  3. Güçlü Kadının 5 Özelliği

Güçlü Kadının 5 Özelliği

Biz kadınlar her konuda güçlü olmayı ve sexi olmayı biliriz. Zayıf görünmeye asla ve asla tahammül edemeyiz. Kontrol her zaman bizde olsun isteriz. Aslında bu tutumumuzda da oldukça haklıyız. Çünkü erkek milleti de zayıf bir kadından hoşlanmaz... Sadece acıma duygusunu yaşarlar... Düşünsenize siz ondan hoşlanırken o size acıyor... Peki bir kadın nasıl güçlü olur... Uzmanlardan 5 tane güçlü...
  4. En etkili antibiyotik

En etkili antibiyotik

en etkili antibiyotik, çeşitleri, isimleri, nelerdir buyrun hepsini bu yazımızda öğrenelim arkadaşlar Her evin ecza dolabında mutlaka var olan antibiyotikler hakkında ve en iyileri hakkında, merak ettiğiniz tüm bilgileri bu makalemizde sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Antibiyotikler,mantar türünden organizmalardan elde edilen ve bakteriler, vb. organizmaların üremesini engelleyen...
  5. Ağrı Kesici Özelliği Olan Bitkiler

Ağrı Kesici Özelliği Olan Bitkiler

Ağrı Kesici Bitkiler Nelerdir Bitkisel Ağrı Tedavisi Ağrı Kesici Bitkiler Bir yerimiz ağrıdığında hemen ilaçlara sarılmak doğru değil melekler :) İlaçlar yerine hepimizin evinde bulunabilen şifalı bitkilerden faydalanabiliriz. Bu bitkilerin ne olduğunu öğrenmek için makalemize bir göz atabilirsiniz :) Ağrı Nedir öncelikle ağrının tanımını yapalım Ağrı, vücudun herhangi bir yerinden...

Sayfayı Paylaş