gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

antrenör lisans kurslarına nasıl başvurabilirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlar arkadaşlar,nette araştırdım ama istediğim gibi bilgi bulamadım.Antrenör lisans kursları varmış ve ben katılmak istiyorum.Bilginiz varmı bu konuda ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Futbol Geliştirme Merkezi tarafından düzenlenen Antrenör Lisansı Kursları'na internet üzerinden başvuru sistemi kullanıma açıldı. Bu sistemle, tüm antrenör ve antrenör adaylarının açılacak olan kurslara başvuru ve katılımlarının kolaylaştırılması amaçlanıyor.
    Başvuru sahiplerinin aşağıdaki konulara dikkat etmeleri gerekiyor:

1- Sistemdeki tüm ayrıntıları dikkatlice okuyarak ilerleyiniz.

2- Sistemde size sorulan soruları kesinlikle doğru cevaplayınız. Aksi takdirde sistem sizi uygun olmayan bir kursa yönlendirecek ve bu durumda başvurunuz reddedilecektir.

3- Katılım koşulları için sizden istenilen tüm belgelere sahip olduğunuzdan emin olunuz.

4- Kurslara ilişkin bütün duyurular başvuru formunda belirttiğiniz e-mail adresine ve telefon numarasına yapılacaktır. Bu nedenle, belirttiğiniz iletişim bilgilerinin kesinlikle kendinize ait olması gerekmektedir.

5- Yanlış bir beyanla veya sahip olmadığınız bir belgeyle kursa katıldığınızın tespit edilmesi, kurstan ihraç edilmenize; eğer kursu tamamladıysanız diplomanızın iptaline neden olacaktır. Bu nedenle, sistemin son aşamasına geldiğinizde tekrar başa dönerek hiçbir hata yapmadığınıza emin olduktan sonra başvuru onayınızı yapınız.

antrenör lisans kurslarına nasıl başvurabilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lisans

Lisans

Rüyada bir üniversitede lisansta bulundugunuzu görmek, isinizde basarili olmak için çok fazla etüt yaptiginiza ve konunuza ait bir çok tecrübeler geçirerek kitaplari incelediginize delalet eder
  2. Antrenör

Antrenör

Kişiyi bir işe hazırlayan adama delalet eder.Rüyada bir spor antrenörü oldugunuzu ve gençleri maça hazirladiginizi görmek, kazanmak için bazi düsün-lerinizi uyguladiginiza isarettir. Takiminizi maç yaptirarak, onlari kazandirdiginizi görmeniz, uyguladiginiz yeni seylerin basarili olduklarina delalet eder. Bir sporcu oldugunuzu ve bir antrenörün sizi çalistirdigini görmek, hayatinizda tek...
  3. Marka Lisans Sözleşmesi

Marka Lisans Sözleşmesi

lisans sözleşmesi nedir Av. Bülent Durmuş 1. Marka Lisansına Genel Bir Bakış Lisans sözcüğü Latince’de “licet” teriminden kaynaklanmakla “izinli”, “müsade edilmiş” anlamı taşımaktadır. Markaların simgeledikleri mal ve hizmetlerin ticareti açısından marka yaratmanın ve yaratılan markaların daha fazla tanınması için büyük yatırımlar gerektirmektedir. Bu maliyetler dolayısıyla marka...
  4. Antrenörün özellikleri

Antrenörün özellikleri

arkadaşlar Antrenörün özellikleri nelerdir ve iş imkanları nelerdir, bilgi bekliyorum. şimdiden tşkler.
  5. tüketici hakları mahkemesine nasıl başvurabilirim ?

tüketici hakları mahkemesine nasıl başvurabilirim ?

Merhaba.Satın aldığım bir ürünle ilgili inanılmaz sorun yaşadım, bana da yardımcı olmadılar. Hakkımı savunmak istiyorum.Tüketici hakları mahkemesine nasıl başvuracağım bilgi verirmisiniz lütfen...

Sayfayı Paylaş