antrenör lisans kurslarına nasıl başvurabilirim

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
antrenör lisans kurslarına nasıl başvurabilirim
Selamlar arkadaşlar,nette araştırdım ama istediğim gibi bilgi bulamadım.Antrenör lisans kursları varmış ve ben katılmak istiyorum.Bilginiz varmı bu konuda ?

Futbol Geliştirme Merkezi tarafından düzenlenen Antrenör Lisansı Kursları'na internet üzerinden başvuru sistemi kullanıma açıldı. Bu sistemle, tüm antrenör ve antrenör adaylarının açılacak olan kurslara başvuru ve katılımlarının kolaylaştırılması amaçlanıyor.

Başvuru sahiplerinin aşağıdaki konulara dikkat etmeleri gerekiyor:

1- Sistemdeki tüm ayrıntıları dikkatlice okuyarak ilerleyiniz.

2- Sistemde size sorulan soruları kesinlikle doğru cevaplayınız. Aksi takdirde sistem sizi uygun olmayan bir kursa yönlendirecek ve bu durumda başvurunuz reddedilecektir.

3- Katılım koşulları için sizden istenilen tüm belgelere sahip olduğunuzdan emin olunuz.

4- Kurslara ilişkin bütün duyurular başvuru formunda belirttiğiniz e-mail adresine ve telefon numarasına yapılacaktır. Bu nedenle, belirttiğiniz iletişim bilgilerinin kesinlikle kendinize ait olması gerekmektedir.

5- Yanlış bir beyanla veya sahip olmadığınız bir belgeyle kursa katıldığınızın tespit edilmesi, kurstan ihraç edilmenize; eğer kursu tamamladıysanız diplomanızın iptaline neden olacaktır. Bu nedenle, sistemin son aşamasına geldiğinizde tekrar başa dönerek hiçbir hata yapmadığınıza emin olduktan sonra başvuru onayınızı yapınız.

Geri