gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Apartmanda Besleyebileceğiniz Köpek Irkları

Konu, 'Kedi ve Köpek Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Apartmanda Yaşayabilen Köpek Türleri Apartmanda Yaşayabilecek Köpekler

Sevgili melekler, evcil hayvanlar şu ya da bu şekilde hayatımızdalar. Bu ister sokakta ki hayvanlara bir yudum su vermek olsun, ister evde hayvan beslemek olsun, ayrılmaz bir parça olduğumuzun göstergesi. Tabi bu sevgiyi abartmadan, etrafı rahatsız etmeden yaşamak lazım. :) Bu yazımızda bu soruna değiniyor ve apartmanda yaşayabilen köpek türleri hakkında sizleri kısaca bilgilendirmek istiyoruz .. :)

Hayvanların apartman hayatında bakılmaları genellikle zor olur çünkü onların yaşam alanı doğadır. Birde hayvanların genel ihtiyaçları var onlarında karşılanması gerekiyor. Çıkardıkları seslerde çevreyi rahatsız ettiği için apartmanlarda sadece belli türdeki hayvanlar beslenebiliyor. Aşağıda da apartmanda besleyebileceğiniz köpek türleri yer almaktadır;

Bichon Frise
    Bulldog
    Chihuahua
    Dachshund
    Lhasa Apso
    İtalyan Greyhound
    Pug
    Poodle – Kaniş
    Shih Tzu
    Yorkshire Terrier

2. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
  3. sherlock

sherlock Forum Okuru

Apartmanda Besleyebileceğiniz Köpek Irkları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Köpek Irkları Hakkında Tüm Bilgiler

Köpek Irkları Hakkında Tüm Bilgiler

italyan köpekleri zetimi oyunları zetimi oyunlari büyümeyen köpek cinsleri köpek ırkları Affenpinscher Kökeni: Affenpinscher 1600'lü yıllarda Almanya'da ortaya çıktığı bilinmektedir. Türün ortaya çıkışı hakkındaki en kuvvetli varsayımlardan biri ise yerel Alman Pinscher ile Asya kökenli küçük Buldog benzeri bir cinsle çaprazlandığı yönündedir. Brussels Griffon ve Miniature Schnauzer...
  2. Köpek Irkları Zeka Sıralama Listesi

Köpek Irkları Zeka Sıralama Listesi

köpek ırklarının özellikleri köpeklerde zeka sıralaması köpek ırkları zeka sıralaması hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Hayvanlar aleminde ki en sadık insan dostu olarak bilinen köpeklerde zeka sıralaması hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz arkadaşlarım. Köpek ırklarının özellikleri nelerdir diye merak edenlere, köpek ırkları zeka sıralaması sunuyor ve...
  3. Apartmanda Bakılabilecek Köpekler Nelerdir

Apartmanda Bakılabilecek Köpekler Nelerdir

Apartmanda Bakılabilecek Köpekler Nelerdir, oğlum bir köpek istiyor bende çok seviyorum ama biz bir apartmanda oturuyoruz sizce komşular rahatsız olmadan Apartmanda köpek bakabilir miyiz?
  4. Apartmanda Yaşayabilen Köpekler hangi cinslerdir?

Apartmanda Yaşayabilen Köpekler hangi cinslerdir?

Merhaba 4 yaşında ki kızım ve 7 yaşında ki oğlum eve bir köpek almamızı istiyor lakin biz apartmanda oturuyoruz acaba Apartmanda Yaşayabilen Köpeklerin cinsleri neler bilmiyoruz bu konuda bize fikir verirseniz çok sevinirim:)
  5. Apartmanda köpek beslemek suç mu ?

Apartmanda köpek beslemek suç mu ?

Köpeğim var ve alt kattaki komşum sürekli beni şikayet etmekle tehdit ediyor, dalaşıyoruz.İyice doldum patlamak üzereyim, acaba dediği doğru mu beni şikayet etse bunun cezası var mı ? Bu nasıl iş, ben hayvan besleyemeyecekmiyim? Bir de şu köpek itlafına yol veren yasa da var :S

Sayfayı Paylaş