gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

araba kullanmak kolay mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba hanımlar.ehliyeti olan ve aktif araba kullananlar araba kullanmk kolaymı ehliyet almk istiyorm ama bi taraftanda araba kullanmktan korkuyorm biraz cesarete ihtiyacm var.teşekkrlr

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Bence bir kadının kendine güvenini yenilemesidir araba kullanmak ve büyük bir keyiftir. Kesinlikle korkmayın çünkü artık trafikte binlerce kadın şoför var ve ülkemizde alışıyor bu duruma siz de kesinlikle korkmayın ve hemen öğrenin derim :tik:

araba kullanmak kolay mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gripken araba kullanmak alkollüyken kullanmak kadar tehlikeli

Gripken araba kullanmak alkollüyken kullanmak kadar tehlikeli

Gripken araba kullanmanın, iki kadeh alkol aldıktan sonra direksiyon başına geçmek kadar tehlikeli olduğu bildirildi. Daily Telegraph'da yayımlanan habere göre, İngiltere'de simulatör kullanılarak yapılan araştırma, ağır soğuk algınlığı veya grip geçirirken araba kullananların tepki gösterme yeteneğinin, sağlıklı sürücülere oranla yüzde 10 daha az olduğu belirlendi. Bu durumun, saatte 60...
  2. Ayrılmak kolay mı...

Ayrılmak kolay mı...

Yeni evli bir çift vardı. Evliliklerinin daha ilk aylarında, bu işin hiç de hayal ettikleri gibi olmadığını anlayıvermişlerdi. Aslında birbirlerini sevmiyor değillerdi. Son zamanlarda o kadar sık olmasa da, evlenmeden önce sık sık birbirlerini çok sevdiklerine dair ne kadar da dil dökmüşlerdi. Ama şimdilerde, küçük bir söz, ufak bir hadise aralarında orta çaplı bir kavganın çıkasına...
  3. Çocuk Yetiştirmek Kolay mı ?

Çocuk Yetiştirmek Kolay mı ?

çocuk yetiştirmek, hakkında , bilgiler, nasıl çocuk yetiştirilir, anne ve babanın görevleri Çocuk yetiştirmek hiç te kolay değil özellikle bu devirde hem maddi açıdan hemde manevi. Bir bebeğiniz oldu ona bakmak ilk göreviniz bakmak derken para verip eline hadi evladım sana bakıyorum demek değildir. İlgi göstermektir, derdini dinlemektir, onunla üzülüp, sevilmektir. Anne-baba...
  4. Abbasiler Arap Mıdır acaba

Abbasiler Arap Mıdır acaba

Merhaba arkadaşlar bir şeyi çok merak ettim geçen duydum Abbasiler diye bir toplum varmış heralde eskiden dönemleriymiş de işte bir merak uyandı kim bu Abbasiler acaba Abbasiler Arap Mıdır ?
  5. Nikotin Bandı Kullanmak Orucu Bozar mı?

Nikotin Bandı Kullanmak Orucu Bozar mı?

nikotin bandı orucu bozar mı nikotin bandı orucu bozar mı diyanet nikotin bandı oruç bozar mı Sevgili melekler, sigara tiryekilerinin sıgarayı bırakabilmek için kullandıkları nikotin bandı orucu bozar mı diye merak ediyorsanız buyrun Diyanet'in verdiği cevaptan hepimiz öğrenelim... Soru : Nikotin bandı orucu bozar mı? Cevap : Kural olarak orucu bozan şeyler, vücuda normal...

Sayfayı Paylaş