gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arabamızın camında ki filmler için ne kadar trafik cezası öderiz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Eşime bir türlü anlatamadım gitti aracın camlarını filmle kaplattı, deli bu adam, kafayı yiyecem.Benim bildiğim bunun cezası var yalnız ne kadar bilmiyorum.Lütfen bana söylermisiniz ne kadar ceza yer yakalanırsa polise ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Oto Cam filmi Emniyet görevlilerince tabiki yasak olarak kabul görmektedir.Fakat Açık tonlarda cam film işlemi uygulandığında, dış ortamdan aracın içi zor görülmediğinde güvenlik ekipleri zorluk çıkartmıyorlar.
    İlgili kurumların bir araya gelerek yapacakları çalışma sonucunda, araçların arka camları ile arka yan camlarına cam filmi taktırmak serbest olacak.

Yasada ’dışarıdan görüşü engelleyecek filmlerin araca yapıştırılması yasaktır’ demiyor. Mahkeme filmlerin görüşü engellemediğine karar verdi. Mahkemenin bu kararı Türkiye için geçerli bir karardır.

arabamızın camında ki filmler için ne kadar trafik cezası öderiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Trafikte Alkol Limiti Ne Kadar

Trafikte Alkol Limiti Ne Kadar

Trafikte Alkol Limiti Ne Kadar ? Selam millet acaba bu sene Trafikte Alkol Limiti Ne Kadar oldu bu konuda bilgisi olan var mı?
  2. Trafikte Hız Sınırını Aşmanın Cezası Nedir ?

Trafikte Hız Sınırını Aşmanın Cezası Nedir ?

Bu konu; trafikte hız sınırını aşmanın cezası hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ehliyet aldıktan sonra trafikte arabayı gerektiği gibi kullanmayan sürücüler bazı cezalara çarptırılıyorlar. Trafik kazaları ve ölümler düşünüldüğünde bana göre çok hafif olan trafik cezalarından hız sınırını aşmanın cezası hakkında bilgiler veriyoruz sizlere... Trafikte Hız Sınırını Aşmanın...
  3. trafikte kırmızı ışıkta geçmenin cezası nedir öğrenebilirmiyim

trafikte kırmızı ışıkta geçmenin cezası nedir öğrenebilirmiyim

Melekler, sürücüler kırmızı ışıkta geçerse bunun cezası ne kadar acaba ? Bilgi verirseniz çok sevinirim..
  4. trafikte ehliyetsiz yakalanmanın cezası nedir arkadaşlar

trafikte ehliyetsiz yakalanmanın cezası nedir arkadaşlar

Arkadaşlar merhaba.Benim ehliyetim yok ama arada bir annemin arabasıyla turluyor, alıştırma yapıyorum.Polis yakalarsa cezası ne olur ?
  5. trafik sigortası zammı ne kadar ?

trafik sigortası zammı ne kadar ?

Merhaba.Bana da yardımcı olursnaız sevinirim.Trafik sigortasına ne kadar zam yapıldı acaba bilginiz varmı?

Sayfayı Paylaş