gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Aracı Kurum Nedir?

Konu, 'Para & Borsa' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

aracı kurum nedir Aracı Kurum Nedir? Aracı kurum isminden de anlaşılabileceği gibi , hisse senedi ticaretinde yatırımcı ve piyasa arasında bilgi aktarma ve aracılık fonksiyonlarını yerine getirirler. Bu kapsamda yapabilecekleri sermaye piyasası faaliyetleri ; 1. Sermaye piyasası araçlarının ihraç veya halka arz yoluyla satışına aracılık
    2. Daha önce ihraç edilmiş olan sermaye piyasası araçlarının aracılık amacıyla alım satımı
    3. Finansal göstergelere ,sermaye piyasası araçlarına mal ve kıymetli madenlere dayalı vadeli işlem sözleşmesi yapılmasına aracılık
    4. Menkul kıymetlerin geri alım veya satım taahhüdü ile alım satımı
    5. Yatırım danışmanlığı
    6. Portföy işletmeciliği veya yöneticiliği
    şeklindedir.

Aracı Kurum Nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Araç tutmalarına karşı ne yapmalı?

Araç tutmalarına karşı ne yapmalı?

Taşıt tutması ya da diğer adıyla 'hareket hastalığı' yaz tatiline çıkmak isteyenleri yakından ilgilendiren bir sağlık sorunu. Burada bilmeniz gereken; yaz tatiline çıkarken tercih ettiğiniz ulaşım aracı ister araba, ister deniz taşıtı ya da uçak olsun hareket hastalığına tutulabileceğinizdir. ÖNLERİ SEÇİN! Ne kadar sık seyahat ederseniz, bu duruma o kadar alışıp rahatlayacağınızı da...
  2. Kuru Kaysının Faydaları Nelerdir?

Kuru Kaysının Faydaları Nelerdir?

kaysinin faydalari Kuru kaysı ve faydaları ayrıca hangi rahatsızlıklara iyi geldiği konusunda bilgi sahibi olmak isteyenler için gerekli bilgileri paylaşıyor,sağlıklı ve mutlu günler diliyorum. Kuru kayısı besleyici ve potasyum açısından çok zengindir. Kayısı kurusu sindirim sorunlarına iyi gelir; stresi, kansızlığı önler. İçerdiği A vitamini akne gibi cilt bozukluklarını önler. Büyümeye...
  3. kitle iletişim araçları nelerdir

kitle iletişim araçları nelerdir

Kitle İletişim Araçları Neler Kitle İletişim Araçları Nelerdir, Hakkında Bilgi rica ediyrum lütfen yardımcı olur musunuz bana ?
  4. Haberleşme Araçları Nelerdir

Haberleşme Araçları Nelerdir

merhaba arkadaşlar Haberleşme Araçları Nelerdir lütfen bu konuda bana yardım edin arkadaşlarım
  5. Kuru Kayısının Faydaları Nelerdir

Kuru Kayısının Faydaları Nelerdir

Kuru Kayısının Faydaları Nelerdir Kuru Kayısının Yararları Bir çok faydası olan ve kompostoların lezzeti, Malatya'nın temsili olan kuru kayısının yararları nelerdir diyenler için, bu sayfamızda kurutuılmuş kayısının faydalarına değiniyoruz Melek'ler. * Kuru kayısı hem besleyici hem de potasyum açısından çok zengin bir besin. * Beynin düzenli çalışmasını sağlar, stresi azaltır. *...

Sayfayı Paylaş