gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Arap Kızı Kremi Kullanan Varmı

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

güneş lekesi cilt lekeleri arap kızı kremi faydaları kullananlar yorumları hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Meleklerim sizden yardım istiyorum...Malum yaz ayları güneş çok yakıcı cildimizi güneşten korumamız gerekiyor fakat ben bu yaz buna çok dikkat edemedim ve malesef cildimde güneş lekeleri oluştu...

Ciltdeki lekeleri kimyasal yollarla yok etmek mümkün fakat ben doğal yolları kullanmak istiyorum...Arap kızı kremi diye bir krem varmış kızlar ciltteki lekelere ve sivilceler iyi geliyormuş...Bu kremi kullanan yada krem hakkında bilgisi olan varmı...

Yorumlarınızı yazarsanız hem bana hemde diğer meleklere çok yardımcı olursunuz...

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Pasika Adminim, ben kullandım ama şimdi önermem. Kış mevsiminde ideal oluyor. Çünkü yaz sıcaklarında cildimiz zaten yağlı olduğu için ve arap kızı kremi ile güneşe çıkmamak gerektiği için önermiyorum şimdi. Ben geçen kış boyu Arap kızı kremi kullanıyorum, sizde kullanın ilgili bilgiler ise orda Pasim:)

PaSikA bunu beğendi.
  3. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Evet banada sanki terletiyomuş gibi geldi yüzümü sıcakta kullanınca :D Bunaltıyo yani.

PaSikA bunu beğendi.
  4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdi kullanmamam gerektiğini öğrendiğim iyi oldu ama aklımdayken aktardan alıyım havalar soğuyunca kullanmaya başlarım...

Teşekkürler kızlar verdiğiniz bilgiler için :)

SweetCurse bunu beğendi.
  5. ümmü gülsüm:)

ümmü gülsüm:) Forum Okuru

s.a ve rahmetullah...
    bende kullandım ama hiç faydasını görmedim ve ben çok değil ama biraz esmerim bu krem rengide kapatıyor ve ister sıcakta ister soğukta kullan çok ağır geliyor insana çok yoğun bir şekildede yağlı tavsiye etmiyorum onun yerine pirinç suyu kullanın hem renginiz açılır hemde yumuşaklık kazanır(pilav yapmak için ısladığınız pirinçlerin suyu ile yüzünüzü yıkayın) selam ve dua ile...

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

cevap veren olursa sevinirim

Arap Kızı Kremi Kullanan Varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sivilce,Akne ve Lekeleri Gidermek İçin Arab Kızı Kremi

Sivilce,Akne ve Lekeleri Gidermek İçin Arab Kızı Kremi

pembe arap kızı kremi arap kızı kremi çeşitleri renkleri kreminin çeşitleri Arkadaşlar, benimde cildimde bazen sivilceler meydana geliyor .Doktora falan gittim ama bir fayda göremedim, bir kaç tane olsada insanı tedirgin ediyor bu durum..Ama bir arkadaşımın tavsiyesiyle ARAB KIZI kremini denedim.Bir hafttada gözle görülür şekilde sivilceler kayboldu.Kuzenim kullanıyordu lekeleri için bir ay...
  2. Arap kızı kremi kullanımı

Arap kızı kremi kullanımı

Arap Kızı Kremi Kullanımında size önerilen yöntemi izlemeniz kremin etkisi için önemlidir. Bu kullanım yöntemleri kremin tarihi geçmişinden elde edilen tecrübeler ışığında şekillenmiştir. Size aşağıda verilen ipuçlarını uygularsanız istediğiniz etkiyi alabilirsiniz. Günde 1 kere olmak üzere geceleri istenen yüzeye uyguluyorsunuz. Sabah kremi kullanacağınız bölgeyi bol suyla yıkayınız....
  3. arap kızı kremi

arap kızı kremi

bu arap kızı kremi neden güneşte kullanılmıyo yani öyle diyolar, bilgisi olan var mı cvp verilirse sevinirim
  4. Çil Leke Güneş Yanığına Arap Kızı Kremi

Çil Leke Güneş Yanığına Arap Kızı Kremi

arap kızı kremi nedir,arap kızı kremi kullananlar,arap kızı kremi ile beyazlama,arap kızı kremi ile cilt lekesi tedavisi,arap kızı kremi hakkında bilgiler Osmanlı döneminden beri kullanılan ve saray sırrı olarak adlandırılan Arap Kızı Kremi yıllardır Türk kadınlarının vazgeçilmez tercihidir. Sivilce veya benzer izler bulunan bölgelerdeki ölü veya mikroplu dokuları temizliyerek...
  5. leke kremi kullanan varmı

leke kremi kullanan varmı

selam hanımlar hamilelikte yüzümde lekeler oluştu ama doğumdan sonra geçmedi ve kalıcı oldu yüzümde gölge şeklinde duruyor tenim esmere yakın ve buda inanılmaz canımı sıkıyor aranızda benim durumumda olupta lekeler için krem kullanan varmı varsa tavsiyelerinizi alabilirmiyim psikolojim çok bozuldu bu lekeler için:(

Sayfayı Paylaş