gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Arçelik Bebek Ürünleri

Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

arçelik bebek ürünleri arçelik bebek kamerası bebeğim kameralı bebefon tartısı
    K 9510 Bebeğim Bebek Tartısı
    Çıkarılabilir Bebek Bölmesi : Var
    Maksimum Kapasite : 29 Kg

K 9310 Bebeğim Ateş Ölçer

Anında Ölçün ve 10 ad. Hafıza

K 9220 Bebeğim Kameralı Bebefon
    Kamera Kullanımı : Var
    Pilli Kullanım : Var
    Ses AYarı : Var

K 9210 Bebeğim Bebefon

Kameralı Kullnım : Yok
    Pilli Kullanım : Var
    Ses Ayarı : Var

K 9110 Bebeğim Biberon Isıtıcısı
    Güç : 95 Watt
    Mama Kavanozu Isıtma : Var

Arçelik Bebek Ürünleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Temizlik ürünleri bebeklerin ciğerlerine zararlı

Temizlik ürünleri bebeklerin ciğerlerine zararlı

Hamileyken ya da doğumdan hemen sonra evde sık kullanılan dezenfektan ve koku gidericiler bebeğin ciğerlerine zarar veriyor PARİS - İngiltere’nin Bristol Üniversitesi’nden John Henderson ve ekibi hamilelerin evde bu tür kimyasal ürünleri kullanma sıklığı ile bunların çocukların solunum yollarına etkilerini inceledi. Araştırmaya 7 bin 162 çocuk katıldı. Annelerse çamaşır suyu, dezenfektan,...
  2. bebek bakım ürünlerinde tavsiyeleriniz

bebek bakım ürünlerinde tavsiyeleriniz

mustela kullananlar mustela bebek ürünleri kullananlar bübchen bebek bakım seti bakım seti ürünleri forum sevgili anneler ve anne adayları Allah nasip ederse şubatta miniğime kavuşucam inşallah sağlıkla gelsinler tüm bekleyen anneler içinde hayırlı doğumlar diliyorum ben özellikle tecrübeli annelere ve bnm gibi alışveriş için sabırsızlanan adaylara sorma istiyorum hangi marka bakım ürünlerini...
  3. Temizlik ürünleri bebeklerin ciğerlerine zararlı !

Temizlik ürünleri bebeklerin ciğerlerine zararlı !

Anne meleklere önemle duyurulacak bir konu! Bebeğinize farkına varmadan zarar vermeyin anneler.Onları daha hijyen bir ortamda büyütmek düşüncesiyle onlara zarar verebileceğinizi unutmayın! Temizlik ürünleri bebeklerin ciğerlerine zararlı Hamileyken ya da doğumdan hemen sonra evde sık kullanılan dezenfektan ve koku gidericiler bebeğin ciğerlerine zarar veriyor. İngiltere’nin Bristol...
  4. Bebek güvenlik ürünleri

Bebek güvenlik ürünleri

bebek günevlik ürünleri, hangileridir, kaç çeşittir hepsi burda arkadaşlar minik bebeklerimiz için en güvenli yer evimizdir ama bazen güvenli dediğimiz evimiz bile bebeklerimiziçin tehlikeli olabiliyorr işte bu tehlikeleri önlemek için sizlere bir kaç ürün sunuyorum melekler Bayb jem kapı stoperi Dreambaby priz emniyeti Dreambayb klozet kapak kilidi Dreambayb dolap kapak...
  5. Bebek banyo ürünleri

Bebek banyo ürünleri

Bebek banyo ürünleri, çeşitleri, nelerdir hepsi burda arkadaşlar minik meleklerin bıcı bıcı zamanıı işte onlara özel bi okadar güzel bebek banyo ürünleri arkadaşlarşş:) chicco ayıcıklı şampuan Avent banyo & oda termometresi Sebamet bebek sabunu Johnson's baby bed vucut yıkama losyonu Banyo siperliği chicco yumuşak tutmalı lkozet adaptörü ayrıntılı bilgiliye...

Sayfayı Paylaş