gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arkadaş seçiminde eğitsel özelliğe dikkat eder miyiz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaş seçiminde eğitsel özelliğe dikkat eder miyiz bu hususta ne düşünüyorsunuz. Yani illa eğitimli mi olması gerekiyor seçtiğiniz arkadaşların ?

arkadaş seçiminde eğitsel özelliğe dikkat eder miyiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arkadaş kazanırken hangi özelliğe dikkat edersiniz?

arkadaş kazanırken hangi özelliğe dikkat edersiniz?

Davranışlarına Dürüstlüğüne Kötü alışkanlıklarına Sevgi ve saygısına Kültürüne Arkadaşlarını korumasına Onun arkadaşlarına Kurnaz olmasına Sağlığına şerefli olmasına....
  2. Tekne Seçiminde Dikkat

Tekne Seçiminde Dikkat

Tekne seçiminin püf noktaları; * Teknenin yeni değil, bakımlı olması önemli. Yapım yılının fazla bir belirleyiciliği bulunmuyor. * Teknenin fiyatı büyüklüğü ve donanımı ile orantılı. Ancak teknenin büyüklüğünün ve ödediğiniz ücretin artması memnuniyetinizin de aynı oranda artacağının garantisi değil. * Yatların çoğunluğundaki elektrik voltajı 12 v./24v.dur. Yanınızda elektrikli aletler...
  3. Anaokulu Seçiminde Dikkat Edilecek Noktalar

Anaokulu Seçiminde Dikkat Edilecek Noktalar

Çocuklarımıza birşey alırken nasıl dikakt ediyorsak okul seçiminde de o kadar dikaktli olmalıyız.Özellikle anaokulu seçiminde özenli olmalıyız.Çocuğun eğitimi ilk anaoklunda başlar.Buyrunuz size dikkat edeceğiniz noktalar.!!! Anaokulu Seçiminde Dikkat Edilecek Noktalar Ana okulu seçiminde anne babaların dikkat etmesi gereken bazı noktalar vardır. 3 - 6 yaş dönemi çocukların...
  4. eder misiniz???

eder misiniz???

lütfen yardım edinnnn mrb ben yeni üye oldum sizden yardım istiorum.erkek arkadaşımla yıl dönümümüz yaklaşıo ne hediye alcağımı ve nasıl bir süpriz yapacağımı bilmiorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
  5. Arkadaşımın Oğlu İçin Dua Eder misiniz?

Arkadaşımın Oğlu İçin Dua Eder misiniz?

Kızlar arkadaşım Semiha'nın oğlu hasta ve Semiha oğlu için yasin okutmak istiyor. 1000 kişiye dağıtıyor, kişi başı 1 yasin okunacak. Ben de sizin de yardımcı olabileceğinizi düşündüm, Allah rızası için. Lütfen birer tane Semiha'nın oğlunun şifa bulması için diye niyet ederek 1'er yasin okuyalım, buraya yazalım kızlar, söz konusu bir çocuk... Okuyan buradan okudum diye yazarsa ben de not...

Sayfayı Paylaş