gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşım kova

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

[FONT=&quot]Arkadaş olarak kova [/FONT] [FONT=&quot]Kova burcundakilerin arkadaşlığı en yüksek düzeydedir. Duygusal bir doyum sağlayarak, kendilerine yakın olanlar için bir coşku kaynağı olurlar. Bu şaşılacak bir deyimle Kova'lar en iyi arkadaşlardır. Kıskanç ve bencil olmazlar. Arkadaşlıkta bir çeşit ayrıcalık arayan insanlar bu kişilerle acı bir hayal kırıklığına uğrarlar. Kova'lar arkadaşlık kavramını kişisel özgürlüğüne ve fazla istememe ilkesine bağlarlar, kişinin kendisine değil! Genel olarak sevgili ya da hayat arkadaşının yerine dost olarak daha başarılı olurlar. Değişik arkadaşlarla çeşitli entelektüel deneyler edinmek istediklerinden, evlilik onlara kısıtlayıcı gelir.[/FONT] [FONT=&quot]Bunların hiçbiri, sevgi ve sıcaklığa gereksinimi olmayan üstün tipler oldukları anlamına gelmez. Onlar idealistlerdir. Yalnızlıkları genellikle toplumla uyuşmayan düşünce ve davranış biçimlerine sahip olmalarındandır. Gene de kısa süre için de olsa yaradılışlarında başkalarını çeken, bir güçleri vardır denilebilir.[/FONT]
    [FONT=&quot]Kovalar insan ilişkilerine içten bir ilgi gösterirler. Birçokları gibi benimseyici olmasa bile arkadaşlığın derin yönlerini adamakıllı anlar ve yalnızca güzel bir kaç saat geçirmeye yaramadığını bilirler, arkadaşlıklarını her zaman korudukları ve anlamlı bir önemsemeyle değerlendirdikleri bir onur katarlar.[/FONT]
    [FONT=&quot]Kova'ların arkadaşları, onların sosyal yeniliklerle kitlelerin yaşamını düzeltme konusundaki biraz gelişmiş düşüncelerine katılan, genellikle entelektüel ve ciddi tiplerdir. Daha gelişmiş tipler, sosyal-hayalci değildirler. Düşünceleri kendilerini ve arkadaşlarını diğer sıradan insanlardan ayırır.[/FONT]
    [FONT=&quot]Bu kişiler radikal ve devrimci olarak isim yapabilirler. Arkadaşlarıyla oluşturduğu küçük gruplar, topluma başkaldırılar. Bohem tipi bir yaşam sürerek, modası geçmiş ve sosyal yönden baskıcı olarak gördükleri, kabul edilmiş kurallara uymayacaklarını vurgularlar. Değişik biçimde giyinebilirler. Bir sorunlar çok ciddi olarak özdeşleştiklerinde, otoriteyle sert çatışmalara girebilirler.[/FONT]
    [FONT=&quot]Fakat genellikle Kova'lar arkadaşlarına karşı çok adaletli ve cömert davranan, insaflı kişilerdir. Alma-verme konusunda duyarlı bir yapıları vardır. Yaratıcılıkları ve üstün zekaları ile arkadaşlarını etkileyerek, en olumlu yönlerini ortaya çıkarırlar.[/FONT]
    [FONT=&quot] [/FONT]
    [FONT=&quot] [/FONT]

2. aclya

aclya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çoook doğru kova burcu süper arkadaştır.

3. elanur35

elanur35 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    evet. ben de kova burcunu çok seviyorum.arkadaşlıkları güzel:))

4. gülsen

gülsen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben zaten kova burcuyum öyle iyi arkadaşızdır.

arkadaşım kova konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kova

kova

Kova .Boş kova görmek, para kaybetmek, dolu kova görmek, para kazanmak; yarı yarıya dolu kova görmek, beklenmedik bir habere yorumlanır. Boş kova görmek, para kaybetmek, dolu kova görmek, para kazanmak; yarı yarıya dolu kova görmek, beklenmedik bir habere yorumlanır. Hayal, umut, beklentidir. Kova temizse kişinin hayali gerçekleşecektir.Rüyada kova görmek, zahmetle kazanan adamla tabir...
  2. arkadaş

arkadaş

Kişinin kendi haline, tavır ve davranışlarına delalet eder. Ticarette başarı ve iyi şansa yorulur. Arkadaşınızın mutlu olduğunu gördüyseniz, bu sizinde mutlu olacağınız anlamına gelir. Arkadaşla kavga:birisine anlattığınız sırrınızın herkesin ağzına düşeceğine işarettir. Arkadaşınızı hasta veya üzgün gördüyseniz, ondan kötü bir haber alacaksınız demektir. Ticarette başarı ve iyi şansa...
  3. Arkadaş olarak kova

Arkadaş olarak kova

Arkadaş olarak kova Kova burcundakilerin arkadaşlığı en yüksek düzeydedir. Duygusal bir doyum sağlayarak, kendilerine yakın olanlar için bir coşku kaynağı olurlar. Bu şaşılacak bir deyimle Kova'lar en iyi arkadaşlardır. Kıskanç ve bencil olmazlar. Arkadaşlıkta bir çeşit ayrıcalık arayan insanlar bu kişilerle acı bir hayal kırıklığına uğrarlar. Kova'lar arkadaşlık kavramını kişisel...
  4. Ben Kova Sevgilim Kova

Ben Kova Sevgilim Kova

Kova ve Kova ikilisi oldukça iyi anlaşırlar ve yaşamlarında pek çok ortak amaç geliştirerek, bunlar için birlikte mücadele edebilirler. Her ikisinin de yeniliklere açık oluşu ve geleneksellikten hoşlanmamaları, sıradışı bir beraberliğin yaşanmasına neden olacaktır. Klasik çerçevenin çok dışında kalan bu çift, sosyal yaşamda da ideal bir ikili olarak tanınacaktır. Kova ikilisi birbirini mental...
  5. arkadaşlar ...

arkadaşlar ...

hemen bir konu açmak istiyorum çünkü merak ediyorum benimle aynı sıkıntıyı çekenler varmı diye kaynana ve kayınederiyle aynı evde oturan var mı? varsa nasıl gidiyor? ben çok yakında ayrılıyorum inşallah. ama bir senede çok çektim artık son zamanlar dişimi sıkıyorum Allah dğına göre kar verirmiş ama eşimle çok iyi anlaşmama rağmen çok üstüme gelindi geçen geçiyor da unutulmuyor işte bazı...

Sayfayı Paylaş