Arkadaşlar nolur yardım edin çaresizim

onla alakası yok seni gerçekten seviyodur.ailesiyle tanıştırmak istediğine göre bak alttan al bizde kavga ediyoruz ama sonra süper bi şekilde barışıyoruz.

canım ya aynı sorunu bende belli zaman yaşadım aslında senin yazdıgından bir farkı yoktu zamanında benim durum.. şimdi aynı kişiyle devam ediyom şuan küfür etmiyor emin ol sinirli oldugundan böle yapıyor yoksa seni sevmediğinden deil kavga edince daha alttan almayı dene kavgacı olma unutma kadınlar yapıcı olan taraftır her zaman... onu suçlayacak kelimeler yerine kendi düşüncelerini de her cümlenin başında "bence kelimesini" koy emin ol erkekler her ne kadar duygusuz da olsa sevdiğini mutlu etmek ve onu kaybetmemek açısından oturup düşünüyo önce bu sorunu onla paylaş ama bişeyden emin ol ki seni ailesiyle tanıştırmışsa seni çok önemsiyor bir dediğini ikiletmeden yapıyorsa emin ol seni seviyordur.. onla paylaş sıkıntını eminim o düzeletecek zamanla kendini fazlada bu konuda üstüne gitme ona bırak emin ol geciyor herşey gönlünce olsun sevdiğinle hep mutlu olman dileğiyle kib...

benim sevgilimde sinirlendiğinde senden tiksiniyorum diyerek lafa başlıyo küfürle bitiriyo. sessiz kalıyorum bu kez daha fazla küfür ediyo cevp ver diye. ßenim canım çok yandı bu yüzden karşıma alıp konuştum bu benim kişiliğim değiştiremezsin dedi. ßenden sana tavsiye çekme bunu çektikçe çoğalıyo ve sonu mutlaka ayrılık oluyor. giden sadece zamanın ve kırık dökük hayallerin oluyo. gerçekten sevse üzmez bence.

küfürmü? cnm küfür aranızda saygı olmadığının bir göstergesi diilmi? saygı olmazsa sevgi nsl oluyoki anlamadım? bnm erkek arkdsım bana bırak küfür etmeyi salak bile demez yanımdada dedirtmez.yolda giderken biri küfür etsin arkasını dönüp yavaş ol toplum içindesin der yani çok kızar küfüre bence otur konuş ben sıradan biri değilm değer verdiğin insanım de yani.hakim olsun kendine.

benimde 1.5 yıllık bir ilişkim var.. sevgilimi çok seviyorum ama bana her tartışmadan sonra küfür ediyor ağrıma gidiyor bir noktadan sonra kaç kez konuşmaya çalıştım ama konuşmaya da yanaşmıyor. bende her tartışmadan sonra msj atıyorum değişen hiçbir şey yok özür dilese bile yine aynı şeyler..düzelir diye umut ediyorum hep:( ne yapmam lazım bilmiyorum.

benimde 1.5 yıllık bir ilişkim var.. sevgilimi çok seviyorum ama bana her tartışmadan sonra küfür ediyor ağrıma gidiyor bir noktadan sonra kaç kez konuşmaya çalıştım ama konuşmaya da yanaşmıyor. bende her tartışmadan sonra msj atıyorum değişen hiçbir şey yok özür dilese bile yine aynı şeyler..düzelir diye umut ediyorum hep:( ne yapmam lazım bilmiyorum.

sende bi kerelik küfür et bakalım noluyo anlar o zaman yanlış yaptığını.

Bence sana küfür etmesinin hiç de hafife alınacak yanı yok.Önce kendine saygın olması gerekir.Ona da bu tavrını belli etmelisin.Sen sustukça nasılsa yine edecek aynı terbiyeziliği.Affedersen devamı gelecektir bunların .Emin ol.Yine de karar senin.

Geri