gebe
  1. papatya23

papatya23 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Arkadaşlarr bilgilerinizi paylaşırmısınız??

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında papatya23 tarafından paylaşıldı.

Adetimee 15 gün kalaa gögüss agrılarımm basladıı sişiioo acıyorr dokunamıyorumm ve adetım bıttıkten sonraa normalde oncesınde cıkardıı sıvılcee o da bazenn..sımdıı adet bıttıkten sonra yuzumee sıvılceler attıı bı anlamm veremedımm...bı keree gecenlerde mıdem kalktıı ama kusmadımm suann en belırgın ozellıkk göguslerımm sızcee hamıle olabılırmıyımmm???

2. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    ben sana malesef yardimci olamicam cünkü kendimde bi cevap bekliyorum daha

3. papatya23

papatya23 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

sendede mii aynıı belirtilerr varr aysegulll?baskaa bu konudaa tecrubelıı arkadaslarımızz yokk muu hamıle olann kızlarr bıldıklerınınızı paylasırmısınız bızımlee...

4. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    canim benimde gögüsler baya dolgunlasti acayip kasimda agrim varsanki adet olucam ne oldunu cikaramiyorum

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Adetten hemen sonra gebelik olamıyor diye biliyorum çünkü yumurta oluşumu 4-5 gün ya da daha uzun sürüyor.Bi dahaki adeti beklemende yarar var eğer zamanında olmazsa hemen test yaptır :)

6. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

kasıkk agrısı bende de oluoo daha dogrusu canım bölee batmaa gıbıı bende anlamıss deılımm hadı hayırlısıı olsunn hakkımızdaa eger hamıleysen hbr ver banadaa

7. Misafir Melek

hayalcim evett adetten sonra hemen olmuo gebelık...ama yuzumde cıkan anlamsız sıvılcelerı anlamadım..onu gectımm ama adetıme daha 2 hafta varkenn gogus agırmasıı neydııı onu da anlamıs deılım..cunku benım hepp 1 2 gun onceden baslardı gogus agrısı adetten oncee..nese en guzelı bekleyıpp gormekk hayırlısıı cnmm....

8. hican87

hican87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    az önce bende öyle bir konu açtım.aynı belirtiler bendede var.benim gögüs sızısı adetime 5 gün kala başlardı.şimdi 15 gün kala başladı.adetime 10 gün kaldı yüzümü sivilceler sardı.inşallah hamilelik belirtisidir...

9. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Bence büyük ihtimalle psikolojktir bunlar canım.Normal olarak acaba hamile miyim diye düşünüp hormonlarını da etkiledin tabi.

Dediğin gibi en güzeli bekleyip görmek zaten adet döngüsü çok uzun zaman almıyor o yüzden çok fazla mera içinde kalmayacaksın canım :)

10. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    ben persembe haber verim canim ozaman beli olucak:) test yapmicam ozamana kadar:)

11. Misafir Melek

hicancımm senınle aynı belırtılerımızz..:)ınsallah hamıleyızdırr nasıpp bırazdaa bu ısler ılahı takdırr allah hepımızın gonlune gore versın...

12. Misafir Melek

insallahh canımm tesk ederımm:))

13. Misafir Melek

en dogrusu bencede canım beklee bende adet tarıhımın gecene kadar yapmıcamm:))

14. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Canım inşallah sonuçlar istediğin gibi çıkar .Dularım seninle.

15. Misafir Melek

çokkk saolll canımm amınnnn ınsallahhh....

Arkadaşlarr bilgilerinizi paylaşırmısınız?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mrb Arkadaşlarr:)

Mrb Arkadaşlarr:)

slm kızlar bende yenıyım ve sıteyı ogrenmeye calışıyorum ınş cok guzel arkadaşlıklar kurarız cok ıhtıyacım var yenı tayın olduk cok sıkılıyorum burda boyle işte ne yazaıyım daaa ınş daa cok paylaşımlarımız olur olsunda hadi şimdilik byy
  2. park yatak almak istiyorum bilgilerinizi paylaşırmısınız?

park yatak almak istiyorum bilgilerinizi paylaşırmısınız?

arama yaptım bulamadım umarım ıkıncı bır konu acmıyorumdur :first: internetten ve magazalardan baktıgım kadarıyla hıc bırını begenemedım... sızın onerebılecegınız bır model yada kullanmakta oldugunuz park yatak hakkındakı sorun ve onerılerınızı yazarsanız daha emın hareket edebılırım :) ikinci olarak da dogar dogmaz bebegı yumusak yatakta yatırmayın dıolar(?) tam...
  3. Vakıf Gureba randevu alma bilgilerini paylaşırmısınız acil

Vakıf Gureba randevu alma bilgilerini paylaşırmısınız acil

Acilen vakıf gureba hastanesinden randevu almam lazım, ne yapmam lazım ? Telefon mu etmeliyim oraya gitsek bakarlar mı? Yardım edermisiniz ?
  4. twitterdaki sneijder geyiklerini paylaşırmısınız

twitterdaki sneijder geyiklerini paylaşırmısınız

Arkadaşlar okumuş çok gülmüş, ben bulamadım sneijderla ilgili twitter geyiklerini buraya yazabilirmisiniz lütfen :D

Sayfayı Paylaş