Artık eski ben kalmadı ki

Angel_tears

Yeni Üye
Üye
Artık eski ben kalmadı ki
Hayatima giriyorsun.Baz i seyleri kendi görüsüne göre yorumluyorsun. Kafami allakbullak edip bütün dikkati kendi üzerine çekiyorsun.

Kiziyorum.

Bana kendinden çok deger veriyorsun.Ban a sevgiyi paylasmayi dostlugu aski ögretiyorsun beni bencillikten koruyorsun.

Seviniyorum.Be nim için birçok seyden vazgeçip birçok sey yapiyorsun.Ben i kendine baglayip alistiriyorsun .Veriyorsun aliyorsun.Seni seviyorum.Anla tiyorsun,dinliyorum.Zaman zaman kizip hir çikariyorum.Özür dileyip gönlümü aliyorsun.

Seni kiskaniyorum.E llerimi tutuyorsun gözlerime bakiyorsun "seni seviyorum" diyorsun.0 an içimde firtinalar kopariyorsun."Sen" deyince heyecanlaniyor um.

Sana tapiyorum.Söylüyorum dinlemiyorsun.Üzüyorsun yikiyorsun sürekli kiziyorum.Sall aniyorsun.Birs eyler degerini yitiriyor.Seni kaybediyorum.A klima geliyorsun agliyorum seni görüyorum görmezlikten geliyorum.Içim yaniyor.Yoksa hala...?Bakiyorsun bakmiyorum.Söylüyorsun dinlemiyorum.Y aniyorsun umursamiyorum.

Pisman oluyorsun.Düsünüyorum düsünüyorum...Tekrar tutuyorsun ellerimi tekrar bakiyorsun gözlerime.Bu sefer firtina bir yagmur damlasina dönüsüyor.Sana söylenecek tek cünle kaliyor

"Artik eski ben kalmadi!"

Geri