gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Artık eski ben kalmadı ki

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Hayatima giriyorsun.Baz i seyleri kendi görüsüne göre yorumluyorsun. Kafami allakbullak edip bütün dikkati kendi üzerine çekiyorsun. Kiziyorum.

Bana kendinden çok deger veriyorsun.Ban a sevgiyi paylasmayi dostlugu aski ögretiyorsun beni bencillikten koruyorsun.

Seviniyorum.Be nim için birçok seyden vazgeçip birçok sey yapiyorsun.Ben i kendine baglayip alistiriyorsun .Veriyorsun aliyorsun.Seni seviyorum.Anla tiyorsun,dinliyorum.Zaman zaman kizip hir çikariyorum.Özür dileyip gönlümü aliyorsun.

Seni kiskaniyorum.E llerimi tutuyorsun gözlerime bakiyorsun "seni seviyorum" diyorsun.0 an içimde firtinalar kopariyorsun."Sen" deyince heyecanlaniyor um.

Sana tapiyorum.Söylüyorum dinlemiyorsun.Üzüyorsun yikiyorsun sürekli kiziyorum.Sall aniyorsun.Birs eyler degerini yitiriyor.Seni kaybediyorum.A klima geliyorsun agliyorum seni görüyorum görmezlikten geliyorum.Içim yaniyor.Yoksa hala...?Bakiyorsun bakmiyorum.Söylüyorsun dinlemiyorum.Y aniyorsun umursamiyorum.

Pisman oluyorsun.Düsünüyorum düsünüyorum...Tekrar tutuyorsun ellerimi tekrar bakiyorsun gözlerime.Bu sefer firtina bir yagmur damlasina dönüsüyor.Sana söylenecek tek cünle kaliyor

"Artik eski ben kalmadi!"

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Artık eski ben kalmadı ki
    yabancı duygular değil bunlar...

3. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Artık eski ben kalmadı ki

:(:(:(:(:(

Artık eski ben kalmadı ki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ...bende sana yetecek ben kalmadı...

...bende sana yetecek ben kalmadı...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Artık güneşten kaçmamıza gerek kalmadı

Artık güneşten kaçmamıza gerek kalmadı

Artık güneşten korkmanıza gerek kalmadı. Neden mi??? İşte ayrıntılar... Avustralyalı bilim adamı Queensland Üniversitesi görevlisi Ian Frazer, deri kanseri için geliştirdiği aşının hayvanlarda başarılı olduğunu, 5-10 yıl içinde insanlarda da uygulanabileceğini bildirdi. Frazer, 2009'dan itibaren aşının insanlar üzerinde deneneceğini belirtti. Frazer, 'Gardasil' isimli aşının 10-12 yaş arası...
  3. Bende sana yetecek ben kalmadı!!

Bende sana yetecek ben kalmadı!!

BENDE SANA YETECEK KADAR BEN KALMADI Sus pus olmuş,puslu bir İstanbul'muydu yüzün, yoksa çok bildik hüzünler mi taşınmıştı yüzüne Dolmabahçe da çay tadında.... Divit ucuyla yazılmış bir aşkın sureti vardı avuçlarında, tarih bir başka iklimin kıvamını gösteriyordu. Ben rehnedilmiş yelkovan gibi... hani akrep'i seven ama yüreği takvim yokuşlarında... Sinemada elinin elimde...

Sayfayı Paylaş