gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Artık Tüm Borçlarınızı İnternetten Görüntüleyebileceksiniz

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; tüm borçları internetten görüntüleyebilme hakkıbnda bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, Gelir İdaresinin başlattığı bir uygulamayla artık herkes vergi dairelerine intikal etmiş bir borcu varsa bu borcu Gelir İdaresi Başkanlığının sitesinden öğrenebilecek. Detaylar şöyle..

Gelir idaresi başkanlığı yeni bir uygulama başlattı. Vatandaşın en büyük sorunlarından biri olan borç öğrenme servisi hizmete girdi.

Buna göre, artık vatandaş, Borç Bilgilendirme Servisi Hizmeti ile T.C. kimlik bilgilerini kullanarak vergi dairelerine intikal etmiş olan bütün borçlarını (trafik cezası, idari para cezası, Yurt-Kur harcı, yargı harcı gibi)

''www.gib.gov.tr'' adresinden öğrenebilecek.

Artık Tüm Borçlarınızı İnternetten Görüntüleyebileceksiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Telekom Ad Soyad İle Sabit Hat Numaralarını Bulun+borç öğrenme-internet dahil-

Telekom Ad Soyad İle Sabit Hat Numaralarını Bulun+borç öğrenme-internet dahil-

internet borcu türk telekom eski borç sorgulama telekom eski borç sorgulama sabit hat sabit telefon Ttnet Kapsamlı Arama'ya giriyoruz. Soyadı: Adı: İl: İlçe: Semt: Mahalle: Cadde/sokak: Servis tipi: Posta kodu: Gibi bilgilerden tamamını yada bir ksımını girerek rehberde kayıtlı olan sabit hat abonelerinin telefon numaralarına ulaşabilirsiniz....
  2. Borç

Borç

Borçlu olduğunu görmek sıkıntı ve zillete, Borç ödediğini görmek sıkıntıdan kurtulmaya, akraba ziyaretene ve zor olan şeyin kolaylaşmasına; hac mevsiminde ise hacca gitmeye, Vadesi dolan borcu ödemek zekatını vermeye; diğer durumlarda olursa namaz kılmayya, Borçlu olmadığı halde borcu olduğun görmek helal kazanca yahut hayır yapmaya delalet eder.Kendinizi borçlu ya da alacaklı olarak görmek...
  3. Artık tüm gelişlerine yabancıyım....

Artık tüm gelişlerine yabancıyım....

Koştum... Delicesine,yetişircesine... Dişimi tırnağıma takıp,tüm engelleri aşıp Sana gelircesine Sana koştum... Oysa taşlar bile durup durup önüme çıkıyordu Her köşede biri ket vurmak için beni bekliyordu İnanırmısın.... Rüzgar bile esmiyordu! Koştum... Sonuç?...YOK Sebep?... HİÇ BİLİNMEDİ Zaten aşk delilik değilmiydi Bunca sene yanlışmı öğretildim? Gözünü kapatıp saçma bir cesaret...
  4. Tüm Tarayıcılarda İnternet Geçmişi Temizleme Nasıl Yapılır ?

Tüm Tarayıcılarda İnternet Geçmişi Temizleme Nasıl Yapılır ?

internet geçmişi nasıl silinir internet geçmişini silme internet geçmişi temizleme Meleklerimizden ve misafirlerimizden sık sık aldığımız sorulardan biri internet geçmişini temizleme olayının nasıl olduğuydu. Bilgisayarı yavaşlatan lüzumsuz bilgileri silmeye yarayan internet geçmişi nasıl temizleniyor, anlatalım.. :) Internet Explorer; * Başlat menüsünden Programlar kısmına gelip...
  5. internetten lens alamayacak mıyız artık ?

internetten lens alamayacak mıyız artık ?

Ben lens kullanmayı çok seviyorum ve bana giden renklerde lens takıyorum ama duyduğuma göre artık netten lens alamayacakmışız, bu doğru mu ? Halbu ki uygun fiyatlarda alıyorduk, doğruysa hiç hoşuma gitmedi :S

Sayfayı Paylaş