gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Asabi astrolog

Konu, 'Burçlar' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Asabi bir astrologtan sinirli burç yorumları sizlerle meleklerim.Çok kızmış çok demekki çok bunaldı:D:DBakın bakalım size neler söylemiş:D:D
    Sabırsız Koç
    21 Mart-20 Nisan
    Alın size ip!
    Sizin gibi söz dinlemez, uslanmaz, arlanmaz, ‘dediğim dedik, çaldığım düdük’ formatındaki burç mensuplarına şu yaz sıcağında bir şey söylemek bedenimi mitinge katılan sade vatandaş gibi terletir. Sizin gibi koçlar için en iyi çözüm; Kurban Bayramı’na kadar sıkıca bir yere bağlamak… Alın size ip, bu işi kendiniz görün! Ne de olsa el mahareti konusunda mahir olan sizsiniz.

Uyuşuk BOĞA
    21 Nisan-20 Mayıs

Küresel ısınma bulunmaz nimet
    Sizin ne erkeğinizden ne de kadınlarınızdan bu dünyaya bir fayda tesir edeceğini sanmıyorum. Dünyada su krizi olsa ne gam! Siz zaten kola ve cips bağımlısısınız. Küresel ısınma olmuş kimin umurunda? Sıcağı görünce kendinizi uyku moduna bırakıyorsunuz. Sizi elime verseler bir güzel pataklar, gezegen dışına gönderirim. Düzelir misiniz? Pöhhh! Genetik kodlarınızla oynayacağımız günleri görene kadar meydan sizin.

Dedikoducu İKİZLER
    21 Mayıs-21 Haziran
    Vatansever ikizler!
    Sizin gibi bir dediği diğer söylediğiyle tezat oluşturan çiftkafalar’a hiç güvenmemek lazım. Arkadaş çevrenizin geniş olmasına bu yüzden eskiden beri çok şaşıyorum. Kamyondan karpuz alsanız kelek çıkar, vatansever derneği kursanız ardından çete çıkar. Özde ve sözde ikizler arıyorum. Bulanların insaniyet namına…

Sarsak YENGEÇ
    22 Haziran-22 Temmuz

Sizi gibi tersolar!
    Elinizi attığınız her işi yüzünüze ve gözünüze sıvamanız bile sizin terso tipler olduğunuzu kanıtlamaya yeter de artar bile; ama size soracak olsam, bunu hemen ya maya takvimindeki negatif enerjilere ya da Mars-Satürn karşıtlığı bir inatlaşmaya ihale edersiniz. O kadar tersine yaşıyorsunuz ki, uzaya çıkmak için füzeye binseniz, füze bile yengeçliğinizden dolayı yan gider.

Kabadayı ASLAN
    23 Temmuz-23 Ağustos
    N’aber ortak?
    Ortaklaşa girdiğiniz her konuda hüsrana uğrayacağınız uyarısını yapmama rağmen yine bildiğinizi okuyorsunuz. Sonra da kuyruğunuz bir yerlere dolanınca burç köşelerine saldırıyorsunuz. Oh olsun! Uyarmadı demeyin, yeni ortaklıklardan uzak durun bu hafta. Ortak tatile çıkma, kooperatife girme, halı sahada futbol oynama, toplu düğün gibi her kafadan bir sesin çıktığı ortamlardan derhal uzaklaşın. Benim sesimi dinleyin!

Kuruntulu BAŞAK
    24 Ağustos-23 Eylül

Üç öğünlük tavsiye
    Süregelen işlerinizdeki tempo nedeniyle işlerinizi düzene koymakta zorlanıyorsunuz. Size üç öğünlük tavsiyem var: Sabahları aç karnına beş dakika boyunca tepetaklak durun. Öğleyin yemek sonraları kebabın üzerine tam bir karpuzu mideye indirin. Akşamları ise yatmadan önce acılı turşu suyu için! Sonuç mu? Gece yarısı hastaneye kaldırılarak bir haftalık istirahata çekilin. Yoğun iş temponuzdan eser kalmayacaktır.

Dengesiz TERAZİ
    24 Eylül-23 Ekim

Gölgeden çıkmayın
    Birilerinin gözüne girme, öne çıkma noktasında üzerinize yok. Yalnız bunun zamanı ve yeri noktasında sürekli yanlış hesap yaptığınız için mesleğinizde ilerleyemiyorsunuz. Eh o kadar kusur defterdar kızında da bulunur! Beni tek korkutan şey, seçim dönemlerinde izlediğiniz mitinglerde ekranlarda görüneceğim ve genel başkanlarla göz göze geleceğim diye güneşin çarpması... Gölgede durun, efendi olun…

Zehirli AKREP
    24 Ekim-22 Kasım

Biraz da eve zaman ayırın
    Dışarıda aylak aylak dolaşıp aile bütçesine eksi katkılar sağlamayı ne kadar çok seviyorsunuz. Burası işsizlikten para dağıtılan Avrupa ülkesi mi kardeşim? Biraz eve zaman ayırsanız ölür müsünüz? Deterjan bulursanız şu biriken kirli çamaşırları yıkayarak işe başlayın. Bulaşıklara sıra gelmesi için hamam böceklerinden yardım beklemeyin. Zira haşeratla mücadele deterjan maddelerinden daha ekonomik değil.

Palavracı YAY
    23 Kasım-21 Aralık

Hedefleri tutturamazsınız
    Bir yay olarak okunuzun hedefi tutmaması çok acı olmalı! Bundan dolayı gerilip durmanız beni güldürüyor. Oysa gerildikçe daha çok sapıtıyorsunuz. Size sakinlik yakışır; ama bunun da pek mümkün olmayacağını biliyorum. Bedeniniz dursa dilinize söz geçiremezsiniz ki! Dilinizi eşek arısı soksun diyeceğim; ama bu kez de hassas kişiliğiniz rencide olacak ve benimle küseceksiniz. Nessse, germeyeyim ben sizi…

Dikkafalı OĞLAK
    22 Aralık-20 Ocak

Amele yanıklarına dikkat!
    Bu hafta tatilde olduğunuzu varsayarak bir konuda sizi uyarmak istiyorum. Biliyorum ki sizin gibi inatçılara söylediğimin hiçbir faydası olmayacak. Ama ben yine de milli görevi ifa etmek isterim. Güneş gözlüğü takmanın bile insanı serinletmeye yettiği şu sıcak yaz gününde güneş altında fazla kalmayın. Amele yanıkları başınızı ve sırtınızı ağrıtacak. Yanınızda bolca yoğurt bulundurun.

Terelelli KOVA
    21 Ocak-19 Şubat

Beyaz camın önü…
    Beyaz camın arkasında ne olduğunu biliyoruz; ama önünde sürekli olarak sizi görmek beni geriyor. Televizyon bağımlısı kişiliğiniz üzerine master yapsam profesör olurum inanın. Zihninizi toparlamak için önce kendinizi aksesuara dönüştüğünüz odadan dışarı atmanız gerekiyor. Bakın hayat ne güzel. Ayrıca miting haberlerini izlemekten dolayı seçim otobüsüne dönmüşsünüz haberiniz yok. Dolmuşa gelmeyin!

Sefil BALIK
    20 Şubat-20 Mart

Karpuz kabuğundan turşu kurmak
    Her zamanki gibi enteresan fikirler peşinde koşmanıza bir diyeceğim yok; ama yenilikçi fikirleriniz sizi Türk mucidinden çok Mazhar Osman’lık yapacak. Bu durumda bana siyasi parti liderlerinin yüksek volümlü seslerinden elektrik enerjisi üretme projeniz yanında karpuz kabuğundan turşu kurma fikrinizi desteklemek düşer. Çekirdeklerinden de kellik ilacı yapın da müteşebbis kişiliğinizden ömür boyu kurtulalı

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Kuruntulu BAŞAK 24 Ağustos-23 Eylül
    Üç öğünlük tavsiye
    Süregelen işlerinizdeki tempo nedeniyle işlerinizi düzene koymakta zorlanıyorsunuz. Size üç öğünlük tavsiyem var: Sabahları aç karnına beş dakika boyunca tepetaklak durun. Öğleyin yemek sonraları kebabın üzerine tam bir karpuzu mideye indirin. Akşamları ise yatmadan önce acılı turşu suyu için! Sonuç mu? Gece yarısı hastaneye kaldırılarak bir haftalık istirahata çekilin. Yoğun iş temponuzdan eser kalmayacaktır.

emeğine sağlık meçhulüm

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Uyuşuk BOĞA
    21 Nisan-20 Mayıs

Küresel ısınma bulunmaz nimet
    Sizin ne erkeğinizden ne de kadınlarınızdan bu dünyaya bir fayda tesir edeceğini sanmıyorum. Dünyada su krizi olsa ne gam! Siz zaten kola ve cips bağımlısısınız. Küresel ısınma olmuş kimin umurunda? Sıcağı görünce kendinizi uyku moduna bırakıyorsunuz. Sizi elime verseler bir güzel pataklar, gezegen dışına gönderirim. Düzelir misiniz? Pöhhh! Genetik kodlarınızla oynayacağımız günleri görene kadar meydan sizin.

hahaha haaahaaahaaa halt etmis bunu yazan :D:D:D

hic uymuyor bana, sadcece %99,9999998 :seker: uyuor bana :D:D:D

sgl paylasim icin tatlim :)

4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Dikkafalı OĞLAK
    22 Aralık-20 Ocak

Amele yanıklarına dikkat!
    Bu hafta tatilde olduğunuzu varsayarak bir konuda sizi uyarmak istiyorum. Biliyorum ki sizin gibi inatçılara söylediğimin hiçbir faydası olmayacak. Ama ben yine de milli görevi ifa etmek isterim. Güneş gözlüğü takmanın bile insanı serinletmeye yettiği şu sıcak yaz gününde güneş altında fazla kalmayın. Amele yanıkları başınızı ve sırtınızı ağrıtacak. Yanınızda bolca yoğurt bulundurun

:hhh:
    ya takti millet inatciligima keciyim var mi yaaaaaa inatttt hat safhadaaa:hhh:

5. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    Sarsak YENGEÇ 22 Haziran-22 Temmuz
    Sizi gibi tersolar!
    Elinizi attığınız her işi yüzünüze ve gözünüze sıvamanız bile sizin terso tipler olduğunuzu kanıtlamaya yeter de artar bile; ama size soracak olsam, bunu hemen ya maya takvimindeki negatif enerjilere ya da Mars-Satürn karşıtlığı bir inatlaşmaya ihale edersiniz. O kadar tersine yaşıyorsunuz ki, uzaya çıkmak için füzeye binseniz, füze bile yengeçliğinizden dolayı yan gider.

valla hiç tarzım değil:D :hhh: hahaha
    sağol meçhulum bi bi bitanem

Asabi astrolog konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Astrolog

Astrolog

Bakınız; Kahin.Rüyada astrolog görmek bir seye inanmaya, dünyadan ve süpheli seylerden uzlete, batil seylerle aldanan ve düsünmediginden isin hakikatina vakif olmayan bir kimseye isaret eder. Bir kimse rüyada kendisinin astrolog oldugunu görse, bu rüya bütün insanlar için hayirli, yücelik ve söhrete erismeye isaret eder.
  2. Astrologa bi haller olmus

Astrologa bi haller olmus

Astrolog depresyona girerse.. Koç Ego tatminine en çok ihtiyaç duyan burç işte. Bay ukala, ya da bayan buz. En önde olacağım diye yapmayacağı yoktur. Yatakta, aşkta, işte, güçte en bencil burçtur. Karşısındakini kırdığını da en anlamayan burç. Kolay kolay da beğenmez. Asla af dilemez. Onlara kalsa dünyada herkes aptal, bi kendisi akıllı! Millete öğütler verir, ukalalık taslar. Önüne yemek...
  3. Depresif Astrologdan Burc Yorumunuz

Depresif Astrologdan Burc Yorumunuz

depresif burçlar en depresif burç . KOÇ Sözünde duramayan, özgüveni olmayan, gıcık şahsiyet. Hayat boyu illa birileri onu iteleyecek. Var ya, bütün ev kuşları , ana kuzuları genelde bu burçtan çıkar. Bunun sevdası bile bir halta yaramaz. Genelde platonik takılır hasbam. Yoktur ki cesaret denen şeyin zerresi bunda, gidip de söylesin. Hadi bir mucize oldu zar zor söyledi...
  4. işte asabi astrolog burada

işte asabi astrolog burada

asabi astrolog 20 nisan koç mu boğa mı evet sevgili melekler burçlarınızın asabiyetini bi bakınız...... Sabırsız Koç 21 Mart-20 Nisan Ateşle oynamayın Sizin bu aşırı, kökten kıskançlığınız dolayısıyla kan kusturduğunuz çevre adına konuşuyorum. Yeter artık, titreyip kendinize gelin. Sizin ekstrem kariyer planlarınız yüzünden bir sürü insan harap oldu. Eğer böyle devam ederseniz, sizinle...
  5. sinirliyim...asabiyim....

sinirliyim...asabiyim....

fetih suresinin son 5 ayeti sınav için fetih suresi offf kızlarrr benn öldüm bittim ....pazar günü ygs sınavım varr inanın bu hafta başından berii bir türlü uyamıyorum ....gecen hafta bıraktım dersleri yeter dedim hazırım dedim ama şimdi yeniden derslere başladım cok heyecanlıyım .... bu sınav benim için cok önemliii ....offf kalbim yerinden cıkıyor kızlar biriniz tutun şu kalbii.......

Sayfayı Paylaş