gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Aşıklar için test...

Konu, 'Testler' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

ne kadar mutlusun testi aşıklık testi Gerçekten aşık mısınız Meleklerim? :):)

Ben onu seviyorum, deliler gibi aşığım mı diyorsunuz Melişlerim? O aradığım insan, doğru insan mı diyosunuz yoksa acaba diye soruyor musunuz? İster sorun ister sormayın ama bu testi en azından kendinizden biraz daha emin olmak için cevaplayın ve aşkınızı tescilleyin.

1.Arkadaşlarınıza sevgilinizin sizin için uygun olup olmadığını hiç sordunuz mu?
    a-Evet
    b-Hayır. Siz seçiminizi yaptıysanız, kimsenin onaylamasına gerek yok.

2.Başkası "yakışıklın nasıl?" veya "inşallah bende böyle bir erkek bulurum" dediğinde, siz:
    a-Konuyu değiştirirsiniz.
    b-Çok hoşunuza gider.

3.Çabuk cevap verin: Eğer sevgiliniz birgün o seksi saçlarını veya bol kazançlı işini kaybedecek olursa, ona karşı duygularınız değişir mi?
    a-Cevap vermek için biraz düşünmeniz gerekiyor.
    b-Kesinlikle değişmeyecek.

4.İlişkiniz hakkında en çok hangi iltifat hoşunuza giderdi?
    a-Birbirinize çok yakışıyorsunuz.
    b-Birbiriniz için yaratılmışsınız.

5.Arkadaşınızla sevgiliniz hakkında konuşurken, bazı şeyleri isteyerek atlar mısınız?
    a-Evet, yanlış davranışlarını genelde saklar, kavgalarınızdan söz etmezsiniz.
    b-Hayır, başkalarının gözünde daha iyi olması için hiçbir neden yok.

6.Sevgiliniz sizi aldatacak olsa en çok neye üzülürsünüz?
    a-Başkasıyla olmak varken, onunla hayatınızın birkaç senesini harcadığınıza.
    b-Ona bir daha sarılıp, koklayamayacağınıza.

7.Uzun zaman onunla birlikteyken (hafta sonları, uzun araba yolculukları) ne hissediyorsunuz?
    a-Sıkılıyosunuz.
    b-Çok mutlu oluyorsunuz. En ufak detayı mutluluğa dönüştürmeyi biliyosunuz.

Sonuc
    A'lar çoğunlukta ise
    'Aşk yaşamıyorsunuz. :puf::puf::puf:

B'ler çoğunlukta ise
    Dünyanın bütün servetinden daha değerli bir şeye sahipsiniz: GERÇEK AŞK...!!! Sizi tüm içtenliğimizle kutluyoruz. İnşallah aşkınız hiç bitmez ve herzaman bu heyecan artarak devam eder. Elbette karşılığını da en az sizin verdiğiniz kadar alarak ;) Bu gerçek aşk çift taraflığı olduğu sürece sizden mutlusu yoktur herhalde.

:eferin: :eferin:

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    B'ler çoğunlukta ise Dünyanın bütün servetinden daha değerli bir şeye sahipsiniz: GERÇEK AŞK...!!! Sizi tüm içtenliğimizle kutluyoruz. İnşallah aşkınız hiç bitmez ve herzaman bu heyecan artarak devam eder. Elbette karşılığını da en az sizin verdiğiniz kadar alarak ;) Bu gerçek aşk çift taraflığı olduğu sürece sizden mutlusu yoktur herhalde

:D aşığımmm üleeennn aşıkkkkkkk :D :deli:

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    A'lar çoğunlukta ise
    'Aşk yaşamıyorsunuz.
    :puf::puf::puf:

BUDA BANA CIKTI

:hhh: :hhh:

4. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

sevmek

ben birisini seviyorum adı melek benim emir adım ben ona yada o bana uyuyormu

5. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    B'ler çoğunlukta ise Dünyanın bütün servetinden daha değerli bir şeye sahipsiniz: GERÇEK AŞK...!!! Sizi tüm içtenliğimizle kutluyoruz. İnşallah aşkınız hiç bitmez ve herzaman bu heyecan artarak devam eder. Elbette karşılığını da en az sizin verdiğiniz kadar alarak ;) Bu gerçek aşk çift taraflığı olduğu sürece sizden mutlusu yoktur herhalde.

harika bir test olmuş hele sonuçu görünce cok daha mutlu oldum aynen ölee hayatımın en güzel ve en degerli şeyine sahibim ona ve ona aitt kocaa bir yüreğe...
    tşklerrr canımm ...

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    B'ler çoğunlukta ise
    Dünyanın bütün servetinden daha değerli bir şeye sahipsiniz: GERÇEK AŞK...!!! Sizi tüm içtenliğimizle kutluyoruz. İnşallah aşkınız hiç bitmez ve herzaman bu heyecan artarak devam eder. Elbette karşılığını da en az sizin verdiğiniz kadar alarak ;) Bu gerçek aşk çift taraflığı olduğu sürece sizden mutlusu yoktur herhalde.

:)

7. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

B'ler çoğunlukta ise Dünyanın bütün servetinden daha değerli bir şeye sahipsiniz: GERÇEK AŞK...!!! Sizi tüm içtenliğimizle kutluyoruz. İnşallah aşkınız hiç bitmez ve herzaman bu heyecan artarak devam eder. Elbette karşılığını da en az sizin verdiğiniz kadar alarak ;) Bu gerçek aşk çift taraflığı olduğu sürece sizden mutlusu yoktur herhalde.

bugün testler benden yana heraldee olumsuz hiç yok

8. papattya

papattya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
  9. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    b ler çoğunlukta :) aşığım işte aşık :)

10. arfe

arfe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    5b 2a ben zaten sonucu biliodum böyle şeylere gerek yok :D eğlencesine yapmıştım

11. ^hilal^

^hilal^ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Allah ımmm GERÇEK AŞK 'IMI bulmuşummmmmmmm................
    ÇOK MUTLUYUM....!

12. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    B'ler çoğunlukta ise

1tane A vardi:)

Aşıklar için test... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Test ÇÖzÜmÜ İÇİn İpuÇlari

Test ÇÖzÜmÜ İÇİn İpuÇlari

Amerikalı eğitimci Ron Fry’ın Öğrenci Çalışma Teknikleri serisi içinde en önemli ikinci kitap olan ‘Test Nasıl Çözülür?’ kitabı sınavlara hazırlanan öğrenciler için önemli ipuçları veriyor. Öğretmenlerin nasıl soru hazırladıklarından objektif testlerde elenecek cevaplara kadar bilgiler içeren kitapta çoktan seçmeli sorular için onaltı ipucu veriliyor: 16 maddeden oluşan soru çözme teknikleri...
  2. Gözlerininiz icin bir Test...

Gözlerininiz icin bir Test...

İşte göz sağlığınızın yerinde olup olmadığını anlamak için ufak bir test... Saniye tutarak deneyiniz!! C harfini bulabilecek misin ? OOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOO...
  3. romantik aşıklar için

romantik aşıklar için

romantik manzaralar romantik aşıklar manzara resimleri şiirli manzaralar
  4. aşıklar için birbirinden güzel nickler

aşıklar için birbirinden güzel nickler

sıkılma sözleri sıkılma nickleri sıkılmak ile ilgili sözler sıkılmakla ilgili nickler sıkılmakla sözler Baş olanlar övünmesin ne gelirse başa gelir. Dizler yere değer ama, baş gelirse taşa gelir. doğduğun gece yeryüzüne ılık bir yağmur yağmaya başlamış yağmur yağacağından değil ya senin gibi bir meleği kaybettikleri için ağlamış...... bir elinde bağlama kömür gözlüm ağlama ben buralı...
  5. Aşık mısınız? Değil misiniz? Test Edin Öğrenin....

Aşık mısınız? Değil misiniz? Test Edin Öğrenin....

Aşk Testi Aşık mısınız Değil misiniz Testi Hadi bakalım meleklerim Kör kütük aşık mısınız yoksa sadece hoşlanıyor musunuz? Mantık ilişkisi mi istiyorsunuz yoksa aşk mı? Test edin, öğrenin! Gerçek bir aşık mısınız yoksa geçici bir hevesmi testimiz aşağıda sonuçları bekliyorum... O’nu gördüğünüz zaman; a. Heyecandan konuşmayacak hale geliyorsunuz. b. Sevinçle konuşmaya...

Sayfayı Paylaş