gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

aşk acısı çeken sevdalı nickler

Konu, 'Aşk-Sevgi Nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

aşk acısı çeken nickler acı çeken msn nickleri acı nickler aşk acısı sözler sözler $imDi ben o küçücük yüreime sıığDırDığım ßüsßüyük sevqimLe kaLdım

KεşKε hεp ç0cuqk kaLsaЧĐımda sütümü içip ЧatsaЧĐım... xD

iNsan 1 deFa aşıK oLur qeriDe kaLanLar sadece tutKudur

ѕєν αмα уüяєктєη σℓѕυη gєℓ αмα євє∂ι σℓѕυη gιттιуιη уєяє вєηι∂є göтüя gιттιуιмιz уєя кαяα тσρяαк σѕℓυη

Béni SévmiYorsun DiYé SanmaKi KaLbim Yétimdir. oLuRumDé Yalvarmam Askım ASéLéTimDir.

öуℓє вιя αşк уαşα∂ıм кι ¢єηηєтι ∂є göя∂üм ¢єнєηηємι ∂є...

ßen ßu yoLa Tek geLdim ; KaranLık Kadar ßeLirSiz, GöLge Kadar Sessizim

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: aşk acısı çeken sevdalı nickler

> Çiçekler rüzgarın siddeti ile kızlar erkeklerin ihaneti ile solarar..

> Bende hakkin kaldiysa eger sevildigin gunlere say..

> Yazık çok yazık sensizim, Yine kör düğüm oldum yine kahretsin !

> Tek seni hep seni mahşere seveceğim, Biliyorum biriciğim bu aşkta öleceğim!

> Yıkık dökük bir sevda, Senden kalan hatıra.. Hayalimden çıkmıyor, Yaşadığım fırtına..

> Ellerimden düşmüyor, Senden kalan son resim... Aklımdan hiç çıkmıyor, Telefondaki o sesin..

> Yar duysana sesimi,yar tutsana ellerimi, Beni bırakıpta gitme , dönsene geri.
    .

aşk acısı çeken sevdalı nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşk acısı çekenler için nickler!

aşk acısı çekenler için nickler!

acılı aşk nickleri aşk acısı nickleri acı acısı çekenler için nickler ask acisi nickler Kalbinin bin parçaya bölünmesini istemiyorsan, sana aşık olmayan birine aşık olma... Benim Sevdam Sevipte Kavuşamayanlardandı Benim Sevdam Anlatılmaz Yaşanırdı..!!! ßu qözyaşlarımla gidecekse Cennete birileri... ßen Hıçkırıklarımı Helal Ettim Bile!! Gülü öylesine sevmelisinki soranlara dikeni yok...
  2. sevdalı aşık nickler

sevdalı aşık nickler

aşığım nickleri asik nickler aşık nickler herşeyimsin nickleri aşık Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın. Gülerken herkes eşlik eder, ya ağlarken. Başarılara herkes ortak olur, ya yenilgilere. Öyle bir dost edin ki; kötü gün kapını çalınca kapıya seninle beraber baksın....
  3. Aşk acısı çeken nickler

Aşk acısı çeken nickler

aşk acısı çeken nickler acı çeken nickler aşk acısı sözler acı sözler çekenler için Bir GeCe Yarısı Titreyerek Uyanırsan Bilki Resmini Öptüğüm Gündür Bir Gün Sebepsiz Yaşlar Süzülürse O Güzel Gözlerinden Bilki Yokluğundan Öldüğüm Gündür.. Aşk bir içkidir herkes içemez bir kere içen asla vazgeçemez geceleri yıldızlar yakınlasıyor,yagmur yagınca bulutlar birbirlerini ıslatıyor hani varya ben...
  4. Aşk acısı çeken dertli nickler

Aşk acısı çeken dertli nickler

aşk acısı çeken nickler aşk acısı çeken msn nickleri sözler acı sözler dertli nickler Aşk yüzünden dert çile çeken herkes için msn iletisinde kullanabileceği hasret dolu özlem dolu dertli nickler Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, o da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur... Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden...
  5. Aşk Acısı Çeken Sözler

Aşk Acısı Çeken Sözler

Hemen hemen herkesin başına bu hayatta aşk ile karşılaması gelmiştir. Kimisi sevgisine karşılık bulurken ne yazık ki kimide bu konu da daha şanssız olabiliyor. Aşk acısı ile ilgili sözler arayanlar için birbirinden güzel aşk sözlerini bu yazım da paylaşıyorum. Büyüdüm artık… Anladım ki, masallardaki kadar masum değilmiş hiç kimse. Sevmek acıtıyor, gitmek alışkanlık olmuş ilişkilerde!...

Sayfayı Paylaş