gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Aşk ilahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

aşk ilahisi Bu Aşk Bir Bahri Ummandir Aşiği Yakan Ateş-i Aşktir
    Tek Aşk Ulvi Maşukadir
    Bundan Daha Güzeli Var Midir?
    Ayin şin Kaf Ne Güzelde Bir Ittifak
    Bu Olmasaydi Olurmuydu Aşk
    Aşk Olmasa Olur Muydu Insan
    Aşik Kavuşamadi Maşukuna Bu Nasil Hicran
    Hak şerleri Hayr Eyler
    Aşk I Cihanda Var Eyler
    Aşk Olmassa Yaratmazdi
    Insani Kamil Yapmazdi

Aşk ilahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkın İle Aşıklar İlahisi

Aşkın İle Aşıklar İlahisi

Aşkın ile aşıklar Yansın ya Rasûlallah İçip aşkın şerabın Kansın ya Rasûlallah Şol seni seven kişi Verir yoluna başı İki cihan güneşi Sensin ya Rasûlallah Şol seni sevenlere Kıl şefaat onlara Mümin olan tenlere Cansın Ya Resulallah Aşık oldum dildare Bülbül oldum gülzare Seni sevmeyen nare Yansın Ya Resulallah Şol seni seven sübhan Oldu kamuya sultan Canım yoluna kurban...
  2. Aşkın yolu ilahisi

Aşkın yolu ilahisi

Severem ben seni candan içerü Yolum vardur bu erkandan içerü Şeri’at tarikat yoldur varana Hakikat meyvesi andan içerü Tecelliden nasib erdi kimine Kimünün maksudı bundan içerü Beni bende demen bende değülem Bir ben vardur bende benden içerü Senün aşkın beni benden alubdır Ne şirin derd bu dermandan içerü Miskin Yunus gözü tuş oldı sana Kapunda bir kuldur senden içerü (Aşık Yunus emre)
  3. Aşkın İlahisi

Aşkın İlahisi

Aşkın ile aşıklar Yansın ya Rasûlallah İçip aşkın şerabın Kansın ya Rasûlallah Şol seni seven kişi Verir yoluna başı İki cihan güneşi Sensin ya Rasûlallah Şol seni sevenlere Kıl şefaat onlara Mümin olan tenlere Cansın Ya Resulallah Aşık oldum dildare Bülbül oldum gülzare Seni sevmeyen nare Yansın Ya Resulallah Şol seni seven sübhan Oldu kamuya sultan Canım yoluna kurban Olsun...
  4. Aşk Meydaninda İlahisi

Aşk Meydaninda İlahisi

aşk meydanında ilahisinin sözleri aşk meydanında ilahisi sözleri hz ömer belinde kemer ilahi ilahisi Hz. Bekir dilinde zikir(2) daima sükür efendim Ask meydaninda.(2) Hz.Ömer belinde kemer(2) Hû deyip döner efendim Ask meydaninda.(2) Hz.Osman cami-il kur'an(2) Her zaman okur efendim Ask meydaninda.(2) Hz.Ali süphesiz veli(2) Allah'in arslan efendim Cenk meydaninda.(2)
  5. Aşkin Işe Aşiklar İlahisi

Aşkin Işe Aşiklar İlahisi

aşık ile aşıklar ilahisi seni sevmeyen nare seni sevmeyen nare yansın ya resulullah aşıklar ilahisi yansın ya resulallah Aşkın ile aşıklar Yansın ya Rasûlallah İçip aşkın şerabın Kansın ya Rasûlallah Şol seni seven kişi Verir yoluna başı İki cihan güneşi Sensin ya Rasûlallah Şol seni sevenlere Kıl şefaat onlara Mümin olan tenlere Cansın Ya Resulallah Aşık oldum dildare Bülbül oldum...

Sayfayı Paylaş