gebe
  1. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

Aşk mıydı o

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında *şiker* tarafından paylaşıldı.

Aşk mıydı o, aşkımsı bir şey miydi Neydi çekip kendine, beni bağlayan Kanatan dudağımı, tenimi dağlayan
    Elleri ta içimde o dev miydi
    Etime bir alev değmişçesine
    Nasıl da yakardı öptüğü zaman
    Bir su gibi akıp gitti avuçlarımdan
    Yorgunum şimdi bin yıl sevmişçesine
    Hani o yalnız benim olan gül, kırmızı
    Gözlerimin önünde açılan sonsuz bahçe
    Hani, o var olmalarımız öpüştükçe
    O delice sürdürmeler yaşantımızı
    Hiç doymamak oysa, tene, kokuya, aşka
    Sarıldıkça güçlenmek, bütünlenmek
    Kudurmuş arzularla zamanı yenmek
    Ve en kuytularda buluşmak korka korka
    Kimi gün utanmak otlardan, çimenlerden
    Kimi gece mıhlamak gölgemizi duvara
    Varmak için o sevgiyle açılmış kollara
    Apansız düşmek yükseklerde bir yerden
    Oydu işte alıştığım, özlediğim şimdi de
    Sevgice bir tutku, aşkımsı bir yakınlık
    Avunmak... Kırık dökük anılarla artık
    Kimbilir? o geceler yaşanmadı belki de

Aşk mıydı o konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşk mı?

aşk mı?

Eğer ilişkiniz artık size zarar vermeye başladıysa, aldığınız tek bir yudum bile size yeterli gelmiyor ve karşınızdakinin de size daha fazlasını vermeye niyeti yok gibiyse, uzun zamandır kaybettiğiniz kontrolu elinize almanın zamanı gelmiş demektir. Bazı ilişkilerde zamanla alkolizmin yerini alır. Mutluluktan daha çok acı vermeye başlamış, ve alışkanlıktan öteye geçmez olmuştur. Siz farkında...
  2. Aşk Var Mı Aşk?

Aşk Var Mı Aşk?

Ona aşıktım, gerçekten. Ama ne zaman bitti, nasıl bitti bilemedim. Ama bittiğini bildim. Şu yanımda yatan adam ne zaman benim için bir fazlalık olmuştu, ne zaman yellenmesi gözüme (daha doğrusu kulağıma) batar olmuştu? Ne zaman "aman gene geldi" demeye başlamıştım.Aşk bitmişti. En zor şey ölen aşkın cenazesini kaldırmaktır.Kimse ilk söyleyen olmak istemez. Kimse ileride olacakların...
  3. Aşk ,sevgi denen o tılsımlı şey nerde ve nasıl yaşar bilen var mı?

Aşk ,sevgi denen o tılsımlı şey nerde ve nasıl yaşar bilen var mı?

tılsımlı sözler sevgi tılsımları . Aşk tarihin tozlu sayfalarında mı... Günümüzde mi...Yoksa hayallerimizde mi... Aşk ,sevgi denen o tılsımlı şey nerde ve nasıl yaşar bilen var mı... Yüreklerde mi yoksa, Kaf dağında mı ...Kuş konmaz,kervan geçmez çöllerde mi... Yoksa barlarda, msn’ler de mi...Ya da adı konmamış hayallerimizde mi... Belki de öldü ...Yüreğimizin o kuytu köşelerinde.Epey...
  4. Aşk ve o

Aşk ve o

Napsam da onu kendıme ceksem
  5. AŞK MIYDI O?

AŞK MIYDI O?

AŞKMIYDI O AŞKIMSI BİRSEYMİYDİ NEYDİ ÇEKİP KEDİNİBAĞLAYAN KANATAN DUGAMI TENİMİ DAGLAYAN ELLERİ TA İÇMDE DEV GİBİYDİ ETEME ALAV DEYMİSİNE NASIL YAKTI OPTURU ZAMAN BİR SU ĞİBİ AKIP GİTTİ AVUCLARIMDAN :asigim::papis:

Sayfayı Paylaş