gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Aşk peşinden neden yalınayak koştuğunu anladım..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

aşk peşinden neden yalınayak koştuğunu anladım Bunca zaman bana anlatmaya çalıştığını, Kendimi bulduğumda anladım.

Yüreğinde aşk olmadan geçen her gün kayıpmış,
    Aşk peşinden neden yalınayak koştuğunu anladım..

Acı doruğa ulaştığında gözyaşı gelmezmiş gözlerden,
    Neden hiç ağlamadığını anladım..

Ağlayanı güldürebilmek, ağlayanla ağlamaktan daha değerliymiş,
    Gözyaşımı kahkaya çevirdiğinde anladım

Yalan söylememek değil, gerçeği gizlememekmiş marifet,
    Yüreğini elime koyduğunda anladım

sana ihtiyacım var, gel ! diyebilmekmiş güçlü olmak,
    Sana git dediğimde anladım..

Sana sevgim şımarık bir çocukmuş, her düştüğünde zırıl zırıl ağlayan,
    Büyüyüp bana sımsıkı sarıldığında anladım

Özür dilemek değil, affet beni diye haykırmak istemekmiş pişman olmak,
    Gerçekten pişman olduğumda anladım..

Ve gurur, kaybedenlerin, acizlerin maskesiymiş, sevgi dolu yüreklerin gururu
    olmazmış,
    Yüreğimde sevgi bulduğumda anladım..

Sevgi emekmiş,
    Emek ise vazgeçmeyecek kadar, ama özgür bırakacak kadar sevmekmiş

Sen mutlu olacaksan eğer, bana sadece senin tebessümün de yeter .
    Bitti diyorsan bunuda anlarım

alinti

Aşk peşinden neden yalınayak koştuğunu anladım.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekleri neden sevdigimizi anladim

Erkekleri neden sevdigimizi anladim

İltifat edip güzel ve akıllı hissetmemizi sağlarlar. * Peşimizden koşturup özgüvenimizi arttırırlar. * Tıraş olduklarında yanakları yumuşacık olur. * Hesabı ödemek için istekli olurlar, sık sık çiçek alırlar. * Her zaman için teknolojiden bizden daha iyi anlarlar. * Omuzları ergonomiktir. * Ne kadar gereksiz detaylar içerirse içersin, anlattığımız her şeyi dinlerler. * Bir...
  2. anladım......

anladım......

Can yücelin şiiri Çok güzel herkes okusun istedim.. Bunca zaman bana anlatmaya çalıştığını, kendimi bulduğumda anladım. Herkesin mutlu olmak için başka bir yolu varmış, Kendi yolumu çizdiğimde anladım.. Bir tek yaşanarak öğrenilirmiş hayat, okuyarak,dinleyerek değil.. Bildiklerini bana neden anlatmadığını, anladım.. Yüreğinde aşk olmadan geçen her gün kayıpmış, Aşk peşinden neden...
  3. Dostluğun ne demek olduğunu anladım...

Dostluğun ne demek olduğunu anladım...

Babamın öğretmen olması sebebiyle sürekli yer değiştiriyorduk. Yine böyle yeni tayinimizin çıktığı başka bir ile taşındık, okulum ve arkadaşlarım değişmişti,neyse ki uyum sağlamakta zorluk çeken birisi olmadığım ve bu yaşantıya paralel olarak kolay kaynaşabilen bir çocuk olduğum için hemen yeni okuluma ve sınıfma alışmıştım. ancak hemen hemen ilkokulda herkesin başına gelebileceklerden...
  4. Anladım Aşkın Neden Üç Harf Olduğunu

Anladım Aşkın Neden Üç Harf Olduğunu

Anladım Aşkın Neden Üç Harf Olduğunu ELveda deRkeN tüM bitiŞLer; beN biR meRhabayLa ayRıldım seNdeN. Cünkü anLadiM ki iCimde kaLmiSti biR parCaN, Sen gideRkeN ... Gitme Dedim ...! Sessiz bir ÇIĞLIK aTTIm aRdInDaN. Sesim CikmaDi. Bogazıma doLandı sevdan.. AqLayaCak, kendimi parCaLayaCaktıM; aGLayamadiM.....yapamadım... Seni Sensizde sevebiLeCeGimi sanDıM.. Ve anLadıM.. İnsan...

Sayfayı Paylaş