Aşk Tarot baktıracaklar buraya (yanlızca ilişkisi olanlar)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arada sırada denge şaşıyor sanki. Hemen olumsuzluklara kapılma derim.
Çünkü bu ilişkiye sahip çıkıp güzel beslediğin sürece süper sevinçler beklediğinden daha kısa sürede ayağına gelebilir.
Menmun olmadığın taraflar var. İletişimde sorun var. Bunlar için daha farklı yollar dene..
Onun istediği gibi olmaya çalış demiyorum ama uyumsuzluklardada ani çıkışlar yerine güzel cümlelerle anlat kendini.
İnançarına sarıl. Mesleki anlamdada güzel bir mutluluk olacak.
2010'a verdiğim önerilerle devam edersen hayat san adaha güzel gelecek. Yoksa hiç beklemdiğin anda kötü süprizler olur. Buda seni çok etkiler. Evlilik isteğin zamana bağlı. acele etme. Onu ve ilişkini tanı. Sağlam zemin üzerine yerleştir kendini öncelikle.
tesekkur ederim yorum icin handanca hanim icim acildi biraz. peki bana sevgisi var mi

Kartlar sana bir şans daha verileceğini söylüyor. Bu ayrılık sana tecrübe olacak ve kendini daha iyi anlayacaksın canım.
3 vakit içinde ciddi bir gelişme olacak. Bu ya tam bağlayıcı anlamda yada kopukluk anlamında olur. BU süreç içinde kendini iyi ispatlaman lazım.
Hem sevgini hem dengeni hemde uymlu olduğunu göster ona.
5. ayda sanırım haneni çok mutlu edecek bir olay yaşanacak. 2010 parasal anlamdada sana karşı iyi. Bu ayrılık bışında genel olarak 2010 güzel süpriz ve heyecanlı günlerle dolu.
Handanca Hanım aramasını mı beklemeliyim yoksa ben mi aramalıyım?

merhaba sitede yeniyim tarot actirmak istiyorum beni yonlendirirmisiniz? iliskim icin, bu sene bizi neler bekliyor genel anlamda, bu yil evlilik diìusunuyoruz nasil olur? hayirlimidir.bana sevgisi var mi? bi ara aramiza biri girdi onunla hala iletisimi var mi? ikimizin de burcu terazi
kolay gelsin

ilk önce fedekar olup önyargılı olmamanı önerdi kartlar. Herşeyden önce ondan bakladiğin şeyleri sen yap önce. Uyumun sana çok şey kazandıracak. Ufak tartışmalar olabilir. Fevri davranmayıp akıllıca hareket et.
senin canını sıkan olaylarda var. Merak etme hepsi yavaş yavaş düzeliyor. Hak ettiğin mutluluğu yakalayacaksın
kafandaki olumsuzluklardan kurtul. Kendini iyi hissetmediğin zaman güzel şeyler düşün. Motive et. Hayat senin hayatın. Onu kötü beklemek için uğraşma
2010 güzel fırsatlar için sana zaman zaman süprizler yapabilir.

çok çok teşekkür ederımm bitaneck ablam bnım kolay gelsınn :):):):):)

merhaba ben oğlak o koç

bildiğin üzre şu iş nedeniyle ayrıyız aramıza mesafeler girdi yani ....bizi neler bekliyor acaba

Neden bu üzüntüler var diye çok düşünüp uykularını bölme canım. Bu sürenin olması gerekiyor. Sende yüksek moralle bekle. Stres hastalık olarak dönmesin sana.
Karşı tarafında çok yapabileceği birşey yok. 2 vakit içinde size güzel bir haber gelebilir.
Kartlar çevrenizdende yardım istemenizi öneriyor. Beklemek yerine harekete geçin yani.
Bu arada yakınındaki bir düşmana dikkat et.
Bu arada ihmal ettiğin kişiler var. Buna kendinde dahilsin.
İnan sen ne kadar pozitif ollursan herşey daha kolay gelecek sana.

Sevgili Handanca

Ben ikizlerim sevdiğim kişi Oğlak

Ben bu ilişkiden çok umutlu değilim ama birde senin fikrin nedir onu merak ettim Açıkcası onun hayatında benden başka bir bayan olduğunu hissediyorum yada arayış içinde ve bir evlilik olamayacak gibi.Tabi bunlar benim düşüncelerim ama kartlar ne der acaba?Çok mu olumsuz yaa oldum kızacaksın ama sen bir bakıver zahmet olmazsa:)

6 ocaktan beri yazdığın mesaj sayısı 4 canım. Siteye yorumlarınızla katılıp aktif olmaya çalışın. Şimdi bakıyorum ama tekrar talebinde durumunu göz ardı edemem.

Bence bukadar kötümser düşünme. Birazda olumlu düşünsen belki ilişkine çok faydası olacak. Eğer kendini ispatlarsan bu evlilikle bile sonuçlanabilir.
Ama kartlarda seni isteksiz görüyorum.
Bu kadarsa haksızlık etme bence. Hayalci olma fazla. Elinden ne geliyorsa ilişkin için tekrar ayağa kalk ve göster kendini.
2010 da bu döenmde enerjini yükselt. Çünki güzel şeyler olacak. Sen hazır olmassan görünmeden gider bu fırsatlar.

merhaba sitede yeniyim tarot actirmak istiyorum beni yonlendirirmisiniz? iliskim icin, bu sene bizi neler bekliyor genel anlamda, bu yil evlilik diìusunuyoruz nasil olur? hayirlimidir.bana sevgisi var mi? bi ara aramiza biri girdi onunla hala iletisimi var mi? ikimizin de burcu terazi
kolay gelsin

karşı tarafla bir İletişim olarak bişey görmedim ama sen yinede dikkatli ol.
ilişkin için sana 2 vakit içinde güzel bir fırsat sunulacak. Bunu düşünüp iyi değerlendir.
Tabiki bu fısrat gelene kadarda sen kendini iyi ispatla. Samimi ve dürüst olduğuna inandır.
Güçlü olmak istediğin halde bezen çok bırakıyorsun kendini. Bence arkadaşını iyi davranış ve uyumunla daha çok bağla kendine.. senin kıymetinide bilmeyecek biri değil.
Bazı kişilerle yüzleşmek yada konuşmak içinde hiç uğraşma. zamanı değil bunun.
Muhatap bile olma. Bu tür şeyler kendine zarar verir.

ben en son nezaman baktırdım bilmiyorum aradım ama bulamadım ger sürem doladan yazdıysam özürdilerim..ben başak burçlyum hayatımda suan kimse yok ama boga burçlu olan eski erkek arkadasımın dönmesini istiyorum bana geri dönüş yapacakı yada hayatıma başka biri girecekmi nezaman nasıl biriyle evlenecegim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri