Aşk Tarot baktıracaklar buraya (yanlızca ilişkisi olanlar)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba Handanca,
ben tarot baktırmak istiyorum sevdiğim adam ve benim burcum terazi,evlilik var mı bize?yoksa onun hayatında başkası mı var?
teşekerüler

aLoha..
ben terazi burcuyum sewgilim de terazi burcu
7 aylık bi ilişkimiz war
Bu ilişkiyle iligili tawsiyeye ihtiyacım war we sonu nereye warıcak??
şimdiden teeşekkürler..

aLoha..
ben terazi burcuyum sewgilim de terazi burcu
7 aylık bi ilişkimiz war
Bu ilişkiyle iligili tawsiyeye ihtiyacım war we sonu nereye warıcak??
şimdiden teeşekkürler..

Bu dönem tüm sevimliliğini takın derim. Uyumlu ve heyecanlı olmanda ayrı bir etkileşim aracın olsun.
Bazen çok ani kararlar alıyorsun. Ne yapacağını kestirmek zor. Öncelikle sakin olmaya çalış. Karabulutlar tepede bir uzaklaş bakalım bu ortamdan.
İlişkine gelince, 2010 sana sevgi ve aşk konusunda cömert. İlişkinde kafanı karıştıracak şeylerde yaşayabilirsin. Giden birinin dönmesi yada yeni tanıştığın birinden etkilenmen gibi. O yüzden sağlam bir zemindemi duruyorsun buna bir dikkat et.
Açıkcası bu ilişki için hemen evlilikte diyemiyorum. zamana bağlı dileğin.
Sana tavsiyem hayallere takılıp kalma. Ne beklediğine karar ver onun için çabala.
Buna değecek biri mi diye sorarsan kartlarda yanlış biri olarak çıkmıyor.

Merhaba Handanca,
ben tarot baktırmak istiyorum sevdiğim adam ve benim burcum terazi,evlilik var mı bize?yoksa onun hayatında başkası mı var?
teşekerüler

Ben dikkatli olmanı öneriyorum. 3. bir şahıs şuan düşündüğün anlamda olmasa bile senin rahatlığınla bu 3. kişi ön plana çıkabilir.
İlişkinde dikkatli olman lazım. Uyumsuzluklar arkadaşını senden uzaklaştıracaktır. O yüzden mümkün olduğunca yanındayken mutlu et.
Çünkü açıkcası seni pek mutlu görmedim kartlarda. Kimseyi sorumlu tutup suçlama. Hatanın hepsi sende değil . Senin bu dönem kararlı olmanı ve güçlü görünmeni istiyor kartlar.
Hayatın sana sunduğu şeyler seni olgunlaştıracak elbette ama. Çok keyifsiz olmanda sağlığını etkiler. Evlilik şuan için görmedim malesef.

Handanım meraba..Benim burcum yengeç onun burcu boğa..Bu yıl neler yaşarız ilişkimiz uzun süreli mi?İlerisi için evlilik var mı?Beni bilgilendirir misin biraz öptüm

Son düzenleme:
Meraba Handanca bana tarot açılımı yaparmısınız? yakın geleckte beni neler bekliyor?sevdiğim ve ben teraziyiz. bana ne kadar bağlı ve beni ne kadar seviyor? önümüzdeki aylarda bana evlenme teklifi eder mi? hayatımdaki kişi o mu olacak? yoksa bir ayrılık mı?yakın gelecekte yüzlük görünüyor mu?teşekür ederim

handanca abla tekrar merhbaaa :)) tavsiyelerine uymaya calıstım açıkcası bikaç gündür uygulamaya calsııyorm.onun çevresindeki kızlarla sonu ne olucak merak ediyorumm.okul kapanınca hepsiyle alakamı kesicem diyo açkcası endişeliyim bu konuda...ben onu mutlu etmeye calısıyorm ve karşılıgında üzülmekten korkuyorum acıkcası tüm olanlara göz yumdgm icinde aklma geldkce üzülüyorm ama ileride herşeyin benim acımdanda güzel ve eğlenceli olucağı fikrindeyim.anlayacagın ileriye dönük güzel şeyler düsünüyorum....ama şu kızlar adına napmam gerekiyo ne gösteriyo kartlar bilmek istiyorum açıkcası onlardan gerçekten nefret ediyorumm !!! ://
derdime derman ol abla ya bi sevgilim anlamıyo beni :S

ben yay burcuyum ablacım orda koç burcu merak edıyorummm nasıl bir olucak dıye

Handanım meraba..Benim burcum yengeç onun burcu boğa..Bu yıl neler yaşarız ilişkimiz uzun süreli mi?İlerisi için evlilik var mı?Beni bilgilendirir misin biraz öptüm

Arada bazen dengesizlikler oluyor. Ama geriye dönüp baktığında olumlu değişimlerde olmuş.
Bu yıl biraz daha dikkatli olman lazım. Yanlış anlaşılmalar olabilir. Hemen kıgın olmak yerine iletişimi iyi yaparak çözüm yolunu dene. Bu sene için evlilik kartı çıkmadı. 2010 yılının 2. yarısından sonra gelecek bir para haneni sevindirecek canım. Ama bi okadarda mücadele edeceğin bir yıl.
Kararlarını düşünerek ve akıllıca ver. Sağlam dostlarını bir yere ayır. gerektiği zamanlarda fikir sormayıda unutma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri